Serie 2 , Pulje 1

IF Skjold Birkerød

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
844434
Kampfakta
1 Ti 22-08-17
Kl. 18:30
Allerød FK IF Skjold Birkerød Allerød Idrætspark 2-1
844440
Kampfakta
2 Fr 25-08-17
Kl. 18:30
IF Skjold Birkerød Hillerød Fodbold Birkerød Stadion 2-1
844447
Kampfakta
3 03-09-17
Kl. 13:00
IF Skjold Birkerød Værløse Birkerød Stadion 4-2
845216
Kampfakta
4 09-09-17
Kl. 15:30
Hørsholm-Usserød IK IF Skjold Birkerød Hørsholm Idrætspark 1-5
845221
Kampfakta
5 Fr 15-09-17
Kl. 18:00
IF Skjold Birkerød ORI-Fodbold Birkerød Stadion 2-2
845229
Kampfakta
6 24-09-17
Kl. 13:00
Brede IF IF Skjold Birkerød Brede Idrætsplads 0-6
845490
Kampfakta
7 Fr 29-09-17
Kl. 19:00
Hornbæk IF IF Skjold Birkerød Pedella Park Kunstgræs 1-3
845495
Kampfakta
8 07-10-17
Kl. 15:30
Lyngby BK IF Skjold Birkerød Lyngby Stadion 1-0
845503
Kampfakta
9 14-10-17
Kl. 15:30
IF Skjold Birkerød Hundested IK Birkerød Stadion 2-2
845509
10 28-10-17
Kl. 12:15
FC Gribskov IF Skjold Birkerød Græsted Stadion 1-0!
845519
Kampfakta
11 Fr 03-11-17
Kl. 18:30
IF Skjold Birkerød Humlebæk BK Birkerød Stadion 0-1
845531
Kampfakta
13 14-04-18
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold IF Skjold Birkerød Hillerød Stadion Kunstgræs 0-2
845537
Kampfakta
14 21-04-18
Kl. 13:30
Værløse IF Skjold Birkerød Værløse Stadion 2-2
845543
15 28-04-18
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød Hørsholm-Usserød IK Birkerød Stadion 2-2
845547
Kampfakta
16 05-05-18
Kl. 15:30
ORI-Fodbold IF Skjold Birkerød Oppe-Sundby Stadion 1-0
845555
Kampfakta
17 12-05-18
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød Brede IF Birkerød Stadion 2-1
845524
Kampfakta
12 Ti 15-05-18
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød Allerød FK Birkerød Stadion 3-0
845576
Kampfakta
18 19-05-18
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød Hornbæk IF Birkerød Stadion 3-2
845579
19 26-05-18
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød Lyngby BK Birkerød Stadion Resultatformidling
845586
20 02-06-18
Kl. 14:00
Hundested IK IF Skjold Birkerød Hundestedhallen Resultatformidling
845591
21 09-06-18
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød FC Gribskov Birkerød Stadion !
845597
22 16-06-18
Kl. 15:30
Humlebæk BK IF Skjold Birkerød Humlebæk Stadion Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Turneringsafslutning

Kvalkampe til finalen tirsdag den 19. juni kl. 19.00.

Semifinale 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Semifinale 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen Lørdag den 23. juni kl. 13.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.