Serie 2 , Pulje 1

Brede IF

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
844433
Kampfakta
1 19-08-17
Kl. 15:30
Lyngby BK Brede IF Lyngby Stadion 0-3
844443
Kampfakta
2 26-08-17
Kl. 16:00
Brede IF Hundested IK Brede Idrætsplads 2-2
844449
Kampfakta
3 02-09-17
Kl. 12:15
FC Gribskov Brede IF Græsted Stadion 3-1!
845217
Kampfakta
4 09-09-17
Kl. 16:00
Brede IF Humlebæk BK Brede Idrætsplads 2-1
845219
Kampfakta
5 16-09-17
Kl. 15:00
Allerød FK Brede IF Allerød Idrætspark 7-1
845229
Kampfakta
6 24-09-17
Kl. 13:00
Brede IF IF Skjold Birkerød Brede Idrætsplads 0-6
845492
Kampfakta
7 30-09-17
Kl. 13:30
Værløse Brede IF Værløse Stadion 4-1
845498
Kampfakta
8 07-10-17
Kl. 16:00
Brede IF Hørsholm-Usserød IK Brede Idrætsplads 1-1
845500
Kampfakta
9 14-10-17
Kl. 15:30
ORI-Fodbold Brede IF Oppe-Sundby Stadion 6-1
845507
Kampfakta
10 28-10-17
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Brede IF Hillerød Stadion 6-0
845522
Kampfakta
11 To 02-11-17
Kl. 19:00
Brede IF Hornbæk IF Lyngby Stadion Kunstgræsbane 1-4
845527
Kampfakta
12 07-04-18
Kl. 13:00
Brede IF Lyngby BK Lyngby Stadion Kunstgræsbane 1-1
845534
13 14-04-18
Kl. 14:00
Hundested IK Brede IF Hundestedhallen Kunstgræs UHT!
845539
14 21-04-18
Kl. 13:00
Brede IF FC Gribskov Brede Idrætsplads UHT!
845544
Kampfakta
15 28-04-18
Kl. 13:30
Humlebæk BK Brede IF Humlebæk Stadion 3-0
845551
Kampfakta
16 05-05-18
Kl. 13:00
Brede IF Allerød FK Brede Idrætsplads 0-1
845555
Kampfakta
17 12-05-18
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød Brede IF Birkerød Stadion 2-1
845575
Kampfakta
18 19-05-18
Kl. 13:00
Brede IF Værløse Brede Idrætsplads 0-4
845582
19 To 24-05-18
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Brede IF Hørsholm Idrætspark Resultatformidling
845587
20 02-06-18
Kl. 13:00
Brede IF ORI-Fodbold Brede Idrætsplads Resultatformidling
845594
21 To 07-06-18
Kl. 18:30
Brede IF Hillerød Fodbold Brede Idrætsplads Resultatformidling
845600
22 16-06-18
Kl. 15:30
Hornbæk IF Brede IF Pedella Park Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Turneringsafslutning

Kvalkampe til finalen tirsdag den 19. juni kl. 19.00.

Semifinale 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Semifinale 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen Lørdag den 23. juni kl. 13.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.