Serie 2 , Pulje 1 (2018)

FC Gribskov

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
844437
1 Fr 18-08-17
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK FC Gribskov Hørsholm Idrætspark 1-1!
844439
Kampfakta
2 26-08-17
Kl. 15:30
ORI-Fodbold FC Gribskov Oppe-Sundby Stadion 2-0!
844449
Kampfakta
3 02-09-17
Kl. 12:15
FC Gribskov Brede IF Græsted Stadion 3-1!
845218
4 09-09-17
Kl. 14:00
Hornbæk IF FC Gribskov Pedella Park 0-0!
845224
Kampfakta
5 16-09-17
Kl. 12:15
FC Gribskov Lyngby BK Græsted Stadion 1-0!
845489
Kampfakta
7 30-09-17
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold FC Gribskov Hillerød Stadion 5-1!
845496
Kampfakta
8 07-10-17
Kl. 12:15
FC Gribskov Humlebæk BK Græsted Stadion 0-2!
845501
9 14-10-17
Kl. 15:00
Allerød FK FC Gribskov Allerød Idrætspark 4-0!
845509
10 28-10-17
Kl. 12:15
FC Gribskov IF Skjold Birkerød Græsted Stadion 1-0!
845520
Kampfakta
11 04-11-17
Kl. 13:30
Værløse FC Gribskov Værløse Stadion 4-2!
845228
6 Ti 07-11-17
Kl. 19:00
Hundested IK FC Gribskov Hundestedhallen Kunstgræs 3-3!
845526
12 07-04-18
Kl. 12:15
FC Gribskov Hørsholm-Usserød IK Græsted Stadion HHT!
845533
13 14-04-18
Kl. 12:15
FC Gribskov ORI-Fodbold Græsted Stadion HHT!
845539
14 21-04-18
Kl. 13:00
Brede IF FC Gribskov Brede Idrætsplads UHT!
845545
15 28-04-18
Kl. 12:15
FC Gribskov Hornbæk IF Græsted Stadion HHT!
845548
16 05-05-18
Kl. 15:30
Lyngby BK FC Gribskov Lyngby Stadion UHT!
845570
17 12-05-18
Kl. 12:15
FC Gribskov Hundested IK Græsted Stadion HHT!
845573
18 19-05-18
Kl. 12:15
FC Gribskov Hillerød Fodbold Nellerupgård Stadion HHT!
845580
19 26-05-18
Kl. 13:30
Humlebæk BK FC Gribskov Humlebæk Stadion UHT!
845585
20 02-06-18
Kl. 12:15
FC Gribskov Allerød FK Græsted Stadion HHT!
845591
21 09-06-18
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød FC Gribskov Birkerød Stadion UHT!
845598
22 16-06-18
Kl. 15:30
FC Gribskov Værløse Græsted Stadion HHT!
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk tilmelding til Seriepokalen senest på mandag 18. Juni via kluboffice. Alle hold fra Serie 2 til Serie 6 også 2.hold o.s.v.

Læs mere Her

Turneringsafslutning

Kvalkampe til finalen tirsdag den 19. juni kl. 19.00.

Semifinale 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Semifinale 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen Lørdag den 23. juni kl. 13.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.