Serie 2 , Pulje 1

Hillerød Fodbold

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
844435
Kampfakta
1 19-08-17
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Hornbæk IF Hillerød Stadion 1-2
844440
Kampfakta
2 Fr 25-08-17
Kl. 18:30
IF Skjold Birkerød Hillerød Fodbold Birkerød Stadion 2-1
844446
Kampfakta
3 02-09-17
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Lyngby BK Hillerød Stadion 6-1
844453
Kampfakta
4 09-09-17
Kl. 13:30
Værløse Hillerød Fodbold Værløse Stadion 0-3
845220
Kampfakta
5 16-09-17
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Hundested IK Hillerød Stadion 1-3
845227
6 24-09-17
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK Hillerød Fodbold Hørsholm Idrætspark 4-0
845489
Kampfakta
7 30-09-17
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold FC Gribskov Hillerød Stadion 5-1!
845494
Kampfakta
8 07-10-17
Kl. 15:30
ORI-Fodbold Hillerød Fodbold Oppe-Sundby Stadion 2-0
845502
Kampfakta
9 14-10-17
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Humlebæk BK Hillerød Stadion 1-4
845507
Kampfakta
10 28-10-17
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Brede IF Hillerød Stadion 6-0
845518
Kampfakta
11 04-11-17
Kl. 15:00
Allerød FK Hillerød Fodbold Allerød Idrætspark Kunstgræs 0-3
845528
Kampfakta
12 07-04-18
Kl. 14:00
Hornbæk IF Hillerød Fodbold Pedella Park Kunstgræs 0-2
845531
Kampfakta
13 14-04-18
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold IF Skjold Birkerød Hillerød Stadion Kunstgræs 0-2
845536
Kampfakta
14 21-04-18
Kl. 15:30
Lyngby BK Hillerød Fodbold Lyngby Stadion 4-0
845542
Kampfakta
15 28-04-18
Kl. 12:00
Hillerød Fodbold Værløse Hillerød Stadion 1-1
845550
Kampfakta
16 05-05-18
Kl. 14:00
Hundested IK Hillerød Fodbold Hundestedhallen 3-1
845554
17 12-05-18
Kl. 10:00
Hillerød Fodbold Hørsholm-Usserød IK Hillerød Stadion 0-3
845573
18 19-05-18
Kl. 12:15
FC Gribskov Hillerød Fodbold Nellerupgård Stadion HHT!
845578
19 26-05-18
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold ORI-Fodbold Hillerød Stadion Resultatformidling
845584
20 To 31-05-18
Kl. 18:30
Humlebæk BK Hillerød Fodbold Humlebæk Stadion Resultatformidling
845594
21 To 07-06-18
Kl. 18:30
Brede IF Hillerød Fodbold Brede Idrætsplads Resultatformidling
845596
22 16-06-18
Kl. 15:30
Hillerød Fodbold Allerød FK Hillerød Stadion Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Turneringsafslutning

Kvalkampe til finalen tirsdag den 19. juni kl. 19.00.

Semifinale 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Semifinale 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen Lørdag den 23. juni kl. 13.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.