Serie 2 , Pulje 1

Hornbæk IF

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
844435
Kampfakta
1 19-08-17
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Hornbæk IF Hillerød Stadion 1-2
844444
Kampfakta
2 26-08-17
Kl. 14:00
Hornbæk IF Lyngby BK Pedella Park 3-4
844450
3 To 31-08-17
Kl. 18:30
Hundested IK Hornbæk IF Hundestedhallen 2-0
845218
4 09-09-17
Kl. 14:00
Hornbæk IF FC Gribskov Pedella Park 0-0!
845222
5 16-09-17
Kl. 13:30
Humlebæk BK Hornbæk IF Humlebæk Stadion 2-1
845490
Kampfakta
7 Fr 29-09-17
Kl. 19:00
Hornbæk IF IF Skjold Birkerød Pedella Park Kunstgræs 1-3
845230
6 To 05-10-17
Kl. 19:00
Hornbæk IF Allerød FK Pedella Park Kunstgræs 1-3
845499
Kampfakta
8 07-10-17
Kl. 14:00
Hornbæk IF Værløse Pedella Park 3-2
845505
9 To 12-10-17
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Hornbæk IF Hørsholm Idrætspark Kunstgræs 6-2
845516
Kampfakta
10 28-10-17
Kl. 14:00
Hornbæk IF ORI-Fodbold Pedella Park 0-1
845522
Kampfakta
11 To 02-11-17
Kl. 19:00
Brede IF Hornbæk IF Lyngby Stadion Kunstgræsbane 1-4
845528
Kampfakta
12 07-04-18
Kl. 14:00
Hornbæk IF Hillerød Fodbold Pedella Park Kunstgræs 0-2
845529
Kampfakta
13 14-04-18
Kl. 15:30
Lyngby BK Hornbæk IF Lyngby Stadion 2-1
845540
14 21-04-18
Kl. 14:00
Hornbæk IF Hundested IK Pedella Park 2-2
845545
15 28-04-18
Kl. 12:15
FC Gribskov Hornbæk IF Græsted Stadion HHT!
845552
Kampfakta
16 Fr 04-05-18
Kl. 19:00
Hornbæk IF Humlebæk BK Pedella Park 1-7
845553
Kampfakta
17 12-05-18
Kl. 15:00
Allerød FK Hornbæk IF Allerød Idrætspark 2-3
845576
Kampfakta
18 19-05-18
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød Hornbæk IF Birkerød Stadion 3-2
845581
Livescore
19 26-05-18
Kl. 13:30
Værløse Hornbæk IF Værløse Stadion Resultatformidling
845588
20 Fr 01-06-18
Kl. 19:00
Hornbæk IF Hørsholm-Usserød IK Pedella Park Resultatformidling
845589
21 09-06-18
Kl. 15:30
ORI-Fodbold Hornbæk IF Oppe-Sundby Stadion Resultatformidling
845600
22 16-06-18
Kl. 15:30
Hornbæk IF Brede IF Pedella Park Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Turneringsafslutning

Kvalkampe til finalen tirsdag den 19. juni kl. 19.00.

Semifinale 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Semifinale 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen Lørdag den 23. juni kl. 13.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.