Serie 2 , Pulje 1

Humlebæk BK

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
844436
Kampfakta
1 19-08-17
Kl. 13:30
Humlebæk BK Værløse Humlebæk Stadion 4-0
844442
2 26-08-17
Kl. 15:30
Hørsholm-Usserød IK Humlebæk BK Hørsholm Idrætspark 2-1
844448
Kampfakta
3 To 31-08-17
Kl. 18:30
Humlebæk BK ORI-Fodbold Humlebæk Stadion 2-1
845217
Kampfakta
4 09-09-17
Kl. 16:00
Brede IF Humlebæk BK Brede Idrætsplads 2-1
845222
5 16-09-17
Kl. 13:30
Humlebæk BK Hornbæk IF Humlebæk Stadion 2-1
845226
Kampfakta
6 23-09-17
Kl. 15:30
Lyngby BK Humlebæk BK Lyngby Stadion 1-3
845491
7 30-09-17
Kl. 13:30
Humlebæk BK Hundested IK Humlebæk Stadion HMH
845496
8 07-10-17
Kl. 12:15
FC Gribskov Humlebæk BK Græsted Stadion 0-2!
845502
Kampfakta
9 14-10-17
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Humlebæk BK Hillerød Stadion 1-4
845508
Kampfakta
10 21-10-17
Kl. 13:30
Humlebæk BK Allerød FK Humlebæk Stadion 3-4
845519
Kampfakta
11 Fr 03-11-17
Kl. 18:30
IF Skjold Birkerød Humlebæk BK Birkerød Stadion 0-1
845525
Kampfakta
12 07-04-18
Kl. 13:30
Værløse Humlebæk BK Værløse Stadion Kunstgræs 3-3
845532
13 14-04-18
Kl. 13:30
Humlebæk BK Hørsholm-Usserød IK Humlebæk Stadion 2-3
845535
Kampfakta
14 21-04-18
Kl. 15:30
ORI-Fodbold Humlebæk BK Oppe-Sundby Stadion 1-0
845544
Kampfakta
15 28-04-18
Kl. 13:30
Humlebæk BK Brede IF Humlebæk Stadion 3-0
845552
Kampfakta
16 Fr 04-05-18
Kl. 19:00
Hornbæk IF Humlebæk BK Pedella Park 1-7
845556
Kampfakta
17 12-05-18
Kl. 13:30
Humlebæk BK Lyngby BK Humlebæk Stadion 2-2
845574
18 19-05-18
Kl. 14:00
Hundested IK Humlebæk BK Hundestedhallen 3-0
845580
19 26-05-18
Kl. 13:30
Humlebæk BK FC Gribskov Humlebæk Stadion !
845584
20 To 31-05-18
Kl. 18:30
Humlebæk BK Hillerød Fodbold Humlebæk Stadion Resultatformidling
845590
21 09-06-18
Kl. 12:30
Allerød FK Humlebæk BK Allerød Idrætspark Resultatformidling
845597
22 16-06-18
Kl. 15:30
Humlebæk BK IF Skjold Birkerød Humlebæk Stadion Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Turneringsafslutning

Kvalkampe til finalen tirsdag den 19. juni kl. 19.00.

Semifinale 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Semifinale 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen Lørdag den 23. juni kl. 13.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.