Serie 2 , Pulje 1 (2018)

Hundested IK

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
844438
Kampfakta
1 Ti 22-08-17
Kl. 18:30
Hundested IK ORI-Fodbold Hundestedhallen 3-4
844443
Kampfakta
2 26-08-17
Kl. 16:00
Brede IF Hundested IK Brede Idrætsplads 2-2
844450
3 To 31-08-17
Kl. 18:30
Hundested IK Hornbæk IF Hundestedhallen 2-0
845220
Kampfakta
5 16-09-17
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Hundested IK Hillerød Stadion 1-3
845491
7 30-09-17
Kl. 13:30
Humlebæk BK Hundested IK Humlebæk Stadion HMH
844452
Kampfakta
4 Ti 03-10-17
Kl. 19:00
Lyngby BK Hundested IK Lyngby Stadion 2-1
845497
8 07-10-17
Kl. 14:00
Hundested IK Allerød FK Hundestedhallen 6-2
845503
Kampfakta
9 14-10-17
Kl. 15:30
IF Skjold Birkerød Hundested IK Birkerød Stadion 2-2
845510
Kampfakta
10 28-10-17
Kl. 14:00
Hundested IK Værløse Hundestedhallen 6-1
845521
Kampfakta
11 04-11-17
Kl. 14:00
Hørsholm-Usserød IK Hundested IK Hørsholm Idrætspark 1-2
845228
6 Ti 07-11-17
Kl. 19:00
Hundested IK FC Gribskov Hundestedhallen Kunstgræs 3-3!
845523
Kampfakta
12 08-04-18
Kl. 13:00
ORI-Fodbold Hundested IK Frederikssund Stadion Kunstgræs 0-5
845534
13 14-04-18
Kl. 14:00
Hundested IK Brede IF Hundestedhallen Kunstgræs UHT!
845540
14 21-04-18
Kl. 14:00
Hornbæk IF Hundested IK Pedella Park 2-2
845546
Kampfakta
15 Fr 27-04-18
Kl. 14:00
Hundested IK Lyngby BK Hundestedhallen 5-0
845550
Kampfakta
16 05-05-18
Kl. 14:00
Hundested IK Hillerød Fodbold Hundestedhallen 3-1
845570
17 12-05-18
Kl. 12:15
FC Gribskov Hundested IK Græsted Stadion HHT!
845574
18 19-05-18
Kl. 14:00
Hundested IK Humlebæk BK Hundestedhallen 3-0
845577
19 26-05-18
Kl. 15:00
Allerød FK Hundested IK Allerød Idrætspark 0-4
845586
20 02-06-18
Kl. 14:00
Hundested IK IF Skjold Birkerød Hundestedhallen 6-0
845592
Kampfakta
21 09-06-18
Kl. 13:30
Værløse Hundested IK Værløse Stadion 5-3
845599
22 16-06-18
Kl. 14:00
Hundested IK Hørsholm-Usserød IK Hundestedhallen 5-1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk tilmelding til Seriepokalen senest på mandag 18. Juni via kluboffice. Alle hold fra Serie 2 til Serie 6 også 2.hold o.s.v.

Læs mere Her

Turneringsafslutning

Kvalkampe til finalen tirsdag den 19. juni kl. 19.00.

Semifinale 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Semifinale 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen Lørdag den 23. juni kl. 13.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.