Serie 2 , Pulje 1

Lyngby BK

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
844433
Kampfakta
1 19-08-17
Kl. 15:30
Lyngby BK Brede IF Lyngby Stadion 0-3
844444
Kampfakta
2 26-08-17
Kl. 14:00
Hornbæk IF Lyngby BK Pedella Park 3-4
844446
Kampfakta
3 02-09-17
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Lyngby BK Hillerød Stadion 6-1
845224
Kampfakta
5 16-09-17
Kl. 12:15
FC Gribskov Lyngby BK Græsted Stadion 1-0!
845226
Kampfakta
6 23-09-17
Kl. 15:30
Lyngby BK Humlebæk BK Lyngby Stadion 1-3
845231
Kampfakta
7 30-09-17
Kl. 15:00
Allerød FK Lyngby BK Allerød Idrætspark 2-1
844452
Kampfakta
4 Ti 03-10-17
Kl. 19:00
Lyngby BK Hundested IK Lyngby Stadion 2-1
845495
Kampfakta
8 07-10-17
Kl. 15:30
Lyngby BK IF Skjold Birkerød Lyngby Stadion 1-0
845504
Kampfakta
9 14-10-17
Kl. 13:30
Værløse Lyngby BK Værløse Stadion 0-2
845506
Kampfakta
10 28-10-17
Kl. 15:30
Lyngby BK Hørsholm-Usserød IK Lyngby Stadion 1-3
845517
Kampfakta
11 04-11-17
Kl. 14:30
ORI-Fodbold Lyngby BK Oppe-Sundby Stadion 2-6
845527
Kampfakta
12 07-04-18
Kl. 13:00
Brede IF Lyngby BK Lyngby Stadion Kunstgræsbane 1-1
845529
Kampfakta
13 14-04-18
Kl. 15:30
Lyngby BK Hornbæk IF Lyngby Stadion 2-1
845536
Kampfakta
14 21-04-18
Kl. 15:30
Lyngby BK Hillerød Fodbold Lyngby Stadion 4-0
845546
Kampfakta
15 Fr 27-04-18
Kl. 14:00
Hundested IK Lyngby BK Hundestedhallen 5-0
845548
16 05-05-18
Kl. 15:30
Lyngby BK FC Gribskov Lyngby Stadion UHT!
845556
Kampfakta
17 12-05-18
Kl. 13:30
Humlebæk BK Lyngby BK Humlebæk Stadion 2-2
845572
Kampfakta
18 19-05-18
Kl. 15:30
Lyngby BK Allerød FK Lyngby Stadion 4-3
845579
19 26-05-18
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød Lyngby BK Birkerød Stadion Resultatformidling
845583
20 Ti 29-05-18
Kl. 19:00
Lyngby BK Værløse Lyngby Stadion Resultatformidling
845593
21 To 07-06-18
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Lyngby BK Hørsholm Idrætspark Resultatformidling
845595
22 16-06-18
Kl. 15:30
Lyngby BK ORI-Fodbold Lyngby Stadion Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Turneringsafslutning

Kvalkampe til finalen tirsdag den 19. juni kl. 19.00.

Semifinale 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Semifinale 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen Lørdag den 23. juni kl. 13.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.