Serie 3 , Pulje 4 (2018)

Mosede BK

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
890893
Kampfakta
1 Ti 22-08-17
Kl. 18:45
Mosede BK Ishøj IF Mosede-skolen 0-1
890904
Kampfakta
2 To 24-08-17
Kl. 18:00
Avedøre IF (2) Mosede BK Avedøre Stadion Kunstgræs 1-1
890906
3 03-09-17
Kl. 13:00
A-Team 2650 Mosede BK Enghøjskolen HHT!
890912
4 09-09-17
Kl. 12:00
Mosede BK Oversidder Mosede-skolen
891236
Kampfakta
6 23-09-17
Kl. 12:00
Mosede BK FC Ishøj Mosede-skolen 0-1
891241
Kampfakta
7 30-09-17
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 Mosede BK Sportspladsen i Syd 0-4
891250
Kampfakta
8 07-10-17
Kl. 14:00
Mosede BK Brøndbyernes IF Mosede-skolen 0-2
891259
9 14-10-17
Kl. 11:00
Karlslunde IF Mosede BK Karlslunde Stadion 3-1
891234
Kampfakta
5 Ti 17-10-17
Kl. 19:15
Glostrup Mosede BK Glostrup Idrætspark 4-1
891263
10 28-10-17
Kl. 12:00
Mosede BK Albertslund IF Mosede-skolen 1-1
891269
11 04-11-17
Kl. 12:00
Mosede BK Brøndby Strand IK (1) Mosede-skolen 1-4
891315
12 08-04-18
Kl. 13:00
Ishøj IF Mosede BK Ishøj Idrætscenter 4-1
891317
13 14-04-18
Kl. 13:00
Mosede BK Avedøre IF (2) Tune Stadion Kunstgræs 1-3
891325
14 21-04-18
Kl. 15:30
Mosede BK A-Team 2650 Mosede-skolen UHT!
891335
15 28-04-18
Kl. 14:00
Oversidder Mosede BK
891337
16 05-05-18
Kl. 13:00
Mosede BK Glostrup Mosede-skolen UHT!
891345
Kampfakta
17 12-05-18
Kl. 13:00
FC Ishøj Mosede BK Ishøj Idrætscenter 3-1
891351
Kampfakta
18 19-05-18
Kl. 13:00
Mosede BK Albertslund BS 72 Mosede-skolen 1-3
891358
19 27-05-18
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Mosede BK Brøndby Stadion UHT!
891362
20 02-06-18
Kl. 13:00
Mosede BK Karlslunde IF Mosede-skolen 0-5
891372
Kampfakta
21 09-06-18
Kl. 13:00
Albertslund IF Mosede BK Albertslund Stadion 3-0
891374
22 16-06-18
Kl. 13:30
Brøndby Strand IK (1) Mosede BK Langbjergskolen UHT!
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk tilmelding til Seriepokalen senest på mandag 18. Juni via kluboffice. Alle hold fra Serie 2 til Serie 6 også 2.hold o.s.v.

Læs mere Her

Turneringsafslutning

Kvartfinaler tirsdag den 19. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 4
kamp 2 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 7
kamp 4 Vinder pulje 8 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 23. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 4