Serie 4, Pulje 7

Mosede BK

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
828756
1 19-08-18
Kl. 13:00
Jersie United (2) Mosede BK Jersie-Hallen 0-0
828967
Kampfakta
2 25-08-18
Kl. 13:00
Mosede BK Ejby IF Fodbold Mosede-skolen 5-0
828973
Kampfakta
3 01-09-18
Kl. 15:00
Havdrup GI Mosede BK Havdrup Idrætscenter 1-1
828979
Kampfakta
4 To 06-09-18
Kl. 18:30
Mosede BK Himmelev-Veddelev BK Mosede-skolen 4-3
828981
5 Ti 11-09-18
Kl. 18:00
Røde Stjerne BK Mosede BK Roskilde IC (Darup) 1-1
829051
Kampfakta
6 22-09-18
Kl. 13:00
Mosede BK Køge BK Mosede-skolen 5-0
829057
7 29-09-18
Kl. 13:00
VG fodbold Mosede BK Ramsøhallen 0-4
829190
Kampfakta
8 06-10-18
Kl. 13:00
Mosede BK Svogerslev BK Mosede-skolen 3-3
829192
Kampfakta
9 13-10-18
Kl. 13:00
Mosede BK RSFK, Roskilde Mosede-skolen 3-1
829199
Kampfakta
10 Fr 19-10-18
Kl. 19:00
Tune IF Mosede BK Tune Stadion Kunstgræs 1-2
829209
11 27-10-18
Kl. 13:00
Mosede BK Vestegnen FK Mosede-skolen Resultatformidling
829214
12 06-04-19
Kl. 15:30
Mosede BK Jersie United (2) Mosede-skolen Resultatformidling
829221
13 13-04-19
Kl. 12:30
Ejby IF Fodbold Mosede BK Ejby Stadion Resultatformidling
829226
14 20-04-19
Kl. 15:30
Mosede BK Havdrup GI Mosede-skolen Resultatformidling
829231
15 27-04-19
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK Mosede BK Himmelev Idrætspark Resultatformidling
829238
16 04-05-19
Kl. 15:30
Mosede BK Røde Stjerne BK Mosede-skolen Resultatformidling
829242
17 11-05-19
Kl. 15:30
Køge BK Mosede BK Køge Stadion Resultatformidling
829293
18 18-05-19
Kl. 15:30
Mosede BK VG fodbold Mosede-skolen Resultatformidling
829300
19 25-05-19
Kl. 13:00
Svogerslev BK Mosede BK Svogerslev Idrætspark Resultatformidling
829305
20 01-06-19
Kl. 15:30
Mosede BK RSFK, Roskilde Mosede-skolen Resultatformidling
829312
21 08-06-19
Kl. 15:30
Mosede BK Tune IF Mosede-skolen Resultatformidling
829318
22 Fr 14-06-19
Kl. 19:00
Vestegnen FK Mosede BK Vallensbæk Idrætscenter Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk tilmelding til VinterBold senest den 9. oktober.
Læs mere her: VinterBold 

Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 20. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 23. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2