Serie 2 , Pulje 1

ORI-Fodbold

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
844438
Kampfakta
1 Ti 22-08-17
Kl. 18:30
Hundested IK ORI-Fodbold Hundestedhallen 3-4
844439
Kampfakta
2 26-08-17
Kl. 15:30
ORI-Fodbold FC Gribskov Oppe-Sundby Stadion 2-0!
844448
Kampfakta
3 To 31-08-17
Kl. 18:30
Humlebæk BK ORI-Fodbold Humlebæk Stadion 2-1
844451
Kampfakta
4 09-09-17
Kl. 15:30
ORI-Fodbold Allerød FK Oppe-Sundby Stadion 0-0
845221
Kampfakta
5 Fr 15-09-17
Kl. 18:00
IF Skjold Birkerød ORI-Fodbold Birkerød Stadion 2-2
845225
Kampfakta
6 23-09-17
Kl. 15:30
ORI-Fodbold Værløse Oppe-Sundby Stadion 2-2
845493
Kampfakta
7 To 28-09-17
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK ORI-Fodbold Hørsholm Idrætspark Kunstgræs 5-1
845494
Kampfakta
8 07-10-17
Kl. 15:30
ORI-Fodbold Hillerød Fodbold Oppe-Sundby Stadion 2-0
845500
Kampfakta
9 14-10-17
Kl. 15:30
ORI-Fodbold Brede IF Oppe-Sundby Stadion 6-1
845516
Kampfakta
10 28-10-17
Kl. 14:00
Hornbæk IF ORI-Fodbold Pedella Park 0-1
845517
Kampfakta
11 04-11-17
Kl. 14:30
ORI-Fodbold Lyngby BK Oppe-Sundby Stadion 2-6
845523
Kampfakta
12 08-04-18
Kl. 13:00
ORI-Fodbold Hundested IK Frederikssund Stadion Kunstgræs 0-5
845533
13 14-04-18
Kl. 12:15
FC Gribskov ORI-Fodbold Græsted Stadion HHT!
845535
Kampfakta
14 21-04-18
Kl. 15:30
ORI-Fodbold Humlebæk BK Oppe-Sundby Stadion 1-0
845541
Kampfakta
15 28-04-18
Kl. 15:00
Allerød FK ORI-Fodbold Allerød Idrætspark 1-0
845547
Kampfakta
16 05-05-18
Kl. 15:30
ORI-Fodbold IF Skjold Birkerød Oppe-Sundby Stadion 1-0
845563
Kampfakta
17 12-05-18
Kl. 13:30
Værløse ORI-Fodbold Værløse Stadion 3-2
845571
Kampfakta
18 19-05-18
Kl. 15:30
ORI-Fodbold Hørsholm-Usserød IK Oppe-Sundby Stadion 1-4
845578
19 26-05-18
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold ORI-Fodbold Hillerød Stadion Resultatformidling
845587
20 02-06-18
Kl. 13:00
Brede IF ORI-Fodbold Brede Idrætsplads Resultatformidling
845589
21 09-06-18
Kl. 15:30
ORI-Fodbold Hornbæk IF Oppe-Sundby Stadion Resultatformidling
845595
22 16-06-18
Kl. 15:30
Lyngby BK ORI-Fodbold Lyngby Stadion Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Turneringsafslutning

Kvalkampe til finalen tirsdag den 19. juni kl. 19.00.

Semifinale 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Semifinale 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen Lørdag den 23. juni kl. 13.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.