Serie 2 , Pulje 1

Værløse

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
844436
Kampfakta
1 19-08-17
Kl. 13:30
Humlebæk BK Værløse Humlebæk Stadion 4-0
844441
Kampfakta
2 26-08-17
Kl. 13:30
Værløse Allerød FK Værløse Stadion 5-2
844447
Kampfakta
3 03-09-17
Kl. 13:00
IF Skjold Birkerød Værløse Birkerød Stadion 4-2
844453
Kampfakta
4 09-09-17
Kl. 13:30
Værløse Hillerød Fodbold Værløse Stadion 0-3
845223
Kampfakta
5 16-09-17
Kl. 13:30
Værløse Hørsholm-Usserød IK Værløse Stadion 1-3
845225
Kampfakta
6 23-09-17
Kl. 15:30
ORI-Fodbold Værløse Oppe-Sundby Stadion 2-2
845492
Kampfakta
7 30-09-17
Kl. 13:30
Værløse Brede IF Værløse Stadion 4-1
845499
Kampfakta
8 07-10-17
Kl. 14:00
Hornbæk IF Værløse Pedella Park 3-2
845504
Kampfakta
9 14-10-17
Kl. 13:30
Værløse Lyngby BK Værløse Stadion 0-2
845510
Kampfakta
10 28-10-17
Kl. 14:00
Hundested IK Værløse Hundestedhallen 6-1
845520
Kampfakta
11 04-11-17
Kl. 13:30
Værløse FC Gribskov Værløse Stadion 4-2!
845525
Kampfakta
12 07-04-18
Kl. 13:30
Værløse Humlebæk BK Værløse Stadion Kunstgræs 3-3
845530
Kampfakta
13 14-04-18
Kl. 15:00
Allerød FK Værløse Allerød Idrætspark 2-3
845537
Kampfakta
14 21-04-18
Kl. 13:30
Værløse IF Skjold Birkerød Værløse Stadion 2-2
845542
Kampfakta
15 28-04-18
Kl. 12:00
Hillerød Fodbold Værløse Hillerød Stadion 1-1
845549
16 05-05-18
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK Værløse Hørsholm Idrætspark UHT!
845563
Kampfakta
17 12-05-18
Kl. 13:30
Værløse ORI-Fodbold Værløse Stadion 3-2
845575
Kampfakta
18 19-05-18
Kl. 13:00
Brede IF Værløse Brede Idrætsplads 0-4
845581
Livescore
19 26-05-18
Kl. 13:30
Værløse Hornbæk IF Værløse Stadion Resultatformidling
845583
20 Ti 29-05-18
Kl. 19:00
Lyngby BK Værløse Lyngby Stadion Resultatformidling
845592
21 09-06-18
Kl. 13:30
Værløse Hundested IK Værløse Stadion Resultatformidling
845598
22 16-06-18
Kl. 15:30
FC Gribskov Værløse Græsted Stadion !
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Turneringsafslutning

Kvalkampe til finalen tirsdag den 19. juni kl. 19.00.

Semifinale 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Semifinale 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen Lørdag den 23. juni kl. 13.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.