Serie 2 , Pulje 1 (2018)

Hørsholm-Usserød IK

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
844437
1 Fr 18-08-17
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK FC Gribskov Hørsholm Idrætspark 1-1!
844442
2 26-08-17
Kl. 15:30
Hørsholm-Usserød IK Humlebæk BK Hørsholm Idrætspark 2-1
844445
3 02-09-17
Kl. 15:00
Allerød FK Hørsholm-Usserød IK Allerød Idrætspark 1-1
845216
Kampfakta
4 09-09-17
Kl. 15:30
Hørsholm-Usserød IK IF Skjold Birkerød Hørsholm Idrætspark 1-5
845223
Kampfakta
5 16-09-17
Kl. 13:30
Værløse Hørsholm-Usserød IK Værløse Stadion 1-3
845227
6 24-09-17
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK Hillerød Fodbold Hørsholm Idrætspark 4-0
845493
Kampfakta
7 To 28-09-17
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK ORI-Fodbold Hørsholm Idrætspark Kunstgræs 5-1
845498
Kampfakta
8 07-10-17
Kl. 16:00
Brede IF Hørsholm-Usserød IK Brede Idrætsplads 1-1
845505
9 To 12-10-17
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Hornbæk IF Hørsholm Idrætspark Kunstgræs 6-2
845506
Kampfakta
10 28-10-17
Kl. 15:30
Lyngby BK Hørsholm-Usserød IK Lyngby Stadion 1-3
845521
Kampfakta
11 04-11-17
Kl. 14:00
Hørsholm-Usserød IK Hundested IK Hørsholm Idrætspark 1-2
845526
12 07-04-18
Kl. 12:15
FC Gribskov Hørsholm-Usserød IK Græsted Stadion HHT!
845532
13 14-04-18
Kl. 13:30
Humlebæk BK Hørsholm-Usserød IK Humlebæk Stadion 2-3
845538
14 21-04-18
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK Allerød FK Hørsholm Idrætspark 4-1
845543
15 28-04-18
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød Hørsholm-Usserød IK Birkerød Stadion 2-2
845549
16 05-05-18
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK Værløse Hørsholm Idrætspark UHT!
845554
17 12-05-18
Kl. 10:00
Hillerød Fodbold Hørsholm-Usserød IK Hillerød Stadion 0-3
845571
Kampfakta
18 19-05-18
Kl. 15:30
ORI-Fodbold Hørsholm-Usserød IK Oppe-Sundby Stadion 1-4
845582
Kampfakta
19 To 24-05-18
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Brede IF Hørsholm Idrætspark 4-3
845588
Kampfakta
20 Fr 01-06-18
Kl. 19:00
Hornbæk IF Hørsholm-Usserød IK Pedella Park 2-2
845593
Kampfakta
21 To 07-06-18
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Lyngby BK Hørsholm Idrætspark 2-1
845599
22 16-06-18
Kl. 14:00
Hundested IK Hørsholm-Usserød IK Hundestedhallen 5-1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk tilmelding til Seriepokalen senest på mandag 18. Juni via kluboffice. Alle hold fra Serie 2 til Serie 6 også 2.hold o.s.v.

Læs mere Her

Turneringsafslutning

Kvalkampe til finalen tirsdag den 19. juni kl. 19.00.

Semifinale 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Semifinale 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen Lørdag den 23. juni kl. 13.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.