Herre-DS, Pulje 2 (2018)

TFC Odsherred

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
163895
Kampfakta
1 Ma 07-08-17
Kl. 19:00
B 1908 TFC Odsherred Sundby I P. Opvisn. 2-3
163902
Kampfakta
2 12-08-17
Kl. 11:15
Fremad Valby TFC Odsherred Valby IP, Opvisningsbanen 3-1
163906
Kampfakta
3 20-08-17
Kl. 15:00
TFC Odsherred IF Skjold Birkerød Vig Idrætscenter 1-1
163911
Kampfakta
4 26-08-17
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri TFC Odsherred Virum Stadion 0-0
164012
Kampfakta
5 02-09-17
Kl. 15:00
AB Tårnby TFC Odsherred Tårnby Stadion. Opvisn. 1-2
164013
Kampfakta
6 10-09-17
Kl. 15:00
TFC Odsherred Avedøre IF Vig Idrætscenter 4-1
164068
Kampfakta
8 24-09-17
Kl. 15:00
TFC Odsherred KFUM BK, Roskilde Vig Idrætscenter 1-0
164073
Kampfakta
9 30-09-17
Kl. 13:00
GVI TFC Odsherred GVI. Nymosen 0-0
164079
Kampfakta
10 08-10-17
Kl. 15:00
TFC Odsherred B 1908 Vig Idrætscenter 0-1
164065
Kampfakta
7 Ti 10-10-17
Kl. 16:30
Vanløse TFC Odsherred Vanløse IP. Opvisn. 1-1
164083
Kampfakta
11 15-10-17
Kl. 15:00
TFC Odsherred Fremad Valby Vig Idrætscenter 0-2
164091
Kampfakta
12 21-10-17
Kl. 14:00
IF Skjold Birkerød TFC Odsherred Birkerød Stadion 1-1
164138
Kampfakta
13 29-10-17
Kl. 14:30
TFC Odsherred Virum-Sorgenfri Vig Idrætscenter 1-0
164141
Kampfakta
14 04-11-17
Kl. 14:00
TFC Odsherred AB Tårnby Vig Idrætscenter 2-3
164147
Kampfakta
15 24-03-18
Kl. 13:00
Avedøre IF TFC Odsherred Avedøre Stadion 1-3
164743
Kampfakta
17 07-04-18
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde TFC Odsherred Lillevang Idrætscenter 0-2
164835
Kampfakta
18 15-04-18
Kl. 15:00
TFC Odsherred GVI Vig Idrætscenter 1-2
164840
Kampfakta
19 22-04-18
Kl. 15:00
TFC Odsherred B 1908 Vig Idrætscenter 0-2
164855
Kampfakta
20 28-04-18
Kl. 13:30
Fremad Valby TFC Odsherred Valby IP, Opvisningsbanen 2-0
164739
Kampfakta
16 On 02-05-18
Kl. 18:30
TFC Odsherred Vanløse Vig Idrætscenter 0-1
164866
Kampfakta
21 06-05-18
Kl. 15:00
TFC Odsherred IF Skjold Birkerød Vig Idrætscenter 2-2
164871
Kampfakta
22 12-05-18
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri TFC Odsherred Virum Stadion 0-5
165033
Kampfakta
23 19-05-18
Kl. 15:00
AB Tårnby TFC Odsherred Tårnby Stadion. Opvisn. 2-1
165034
Kampfakta
24 27-05-18
Kl. 15:00
TFC Odsherred Avedøre IF Vig Idrætscenter 4-1
165042
Kampfakta
25 02-06-18
Kl. 13:00
Vanløse TFC Odsherred Vanløse IP. Opvisn. 3-1
165045
Kampfakta
26 10-06-18
Kl. 15:00
TFC Odsherred KFUM BK, Roskilde Vig Idrætscenter 0-1
165050
Kampfakta
27 16-06-18
Kl. 13:30
GVI TFC Odsherred GVI. Nymosen 2-1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366