Detaljeret stilling
Serie 2 (Pulje 1)

HJEMMEUDEI ALT 
KlubVUTScoreVUTScoreKScoreP 
1Hundested IK71134-1153123-101857-2140
2Hørsholm-Usserød IK61227-1363023-91850-2240
3IF Skjold Birkerød53120-1341419-91839-2231
4Humlebæk BK41318-1451422-141840-2829
5Lyngby BK60318-1432417-221835-3629
6ORI-Fodbold52317-1831414-161831-3427
7Allerød FK51321-1331516-261837-3926
8Hillerød Fodbold31521-1740513-151834-3222
9Værløse42322-2022515-251837-45221)
10Hornbæk IF12611-2440518-191829-4317
11Brede IF 23410-201088-341818-54122)
12FC Gribskov3)3065-180367-251812-43124)
1) Værløse er udeblevet fra én eller flere kampe.
2) Brede IF er udeblevet fra én eller flere kampe.
3) FC Gribskov indgår i et holdsamarbejde.
4) FC Gribskov er udgået.
Bemærk:


Turneringsafslutning

Kvalkampe til finalen tirsdag den 19. juni kl. 19.00.

Semifinale 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Semifinale 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen Lørdag den 23. juni kl. 13.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.