Detaljeret stilling
Serie 2 (Pulje 1)

HJEMMEUDEI ALT 
KlubVUTScoreVUTScoreKScoreP 
1Hundested IK31120-1032113-81133-1821
2Hørsholm-Usserød IK41220-122208-41128-1621
3Humlebæk BK30211-940212-61123-1521
4Allerød FK41116-721211-151127-2220
5ORI-Fodbold32114-92129-121123-2118
6IF Skjold Birkerød22110-830315-61125-1417
7Hillerød Fodbold30320-112037-81127-1915
8Lyngby BK2035-1030314-141119-2415
9FC Gribskov1)3015-30347-191112-2212
10Hornbæk IF1148-132039-121117-2510
11Værløse30314-130147-191121-3210
12Brede IF 1226-141057-261113-408
1) FC Gribskov indgår i et holdsamarbejde.
Bemærk:


Turneringsafslutning

Kvalkampe til finalen tirsdag den 19. juni kl. 19.00.

Semifinale 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Semifinale 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen Lørdag den 23. juni kl. 13.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.