Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug 2019
14:30
Jægerspris IK
4
FC Dunav
5
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2019
18:30
Melby-Liseleje IF
3
Jægerspris IK
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
15:00
Ølsted IF
7
Jægerspris IK
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
14:30
Jægerspris IK
1
Hillerød Fodbold
6
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
13:30
Frederiksværk FK
4
Jægerspris IK
1
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
14:30
Jægerspris IK
1
Ålholm IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
13:30
IS Skævinge
4
Jægerspris IK
2
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
14:30
Jægerspris IK
5
Store Lyngby IF
1
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
12:00
Hundested IK
2
Jægerspris IK
5
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
14:30
Jægerspris IK
VTF (Vejby/Tisvilde)
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
14:00
Oversidder
Jægerspris IK
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2020
13:00
FC Dunav
Jægerspris IK
UDS
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2020
14:30
Jægerspris IK
Melby-Liseleje IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
15:00
Jægerspris IK
Ølsted IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
15:00
Hillerød Fodbold
Jægerspris IK
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
14:30
Jægerspris IK
Frederiksværk FK
UDS
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2020
14:00
Ålholm IF
Jægerspris IK
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
14:30
Jægerspris IK
IS Skævinge
UDS
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
15:30
Store Lyngby IF
Jægerspris IK
UDS
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2020
18:30
Jægerspris IK
Hundested IK
UDS
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
15:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Jægerspris IK
UDS
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2020
19:00
Jægerspris IK
Oversidder
|
1/8 dels finaler tirsdag den 16. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 18. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 21. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 24. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1