Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug 2020
16:00
Espergærde IF
2
Gilleleje FK
1
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2020
19:15
Gilleleje FK
0
Snekkersten IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2020
19:30
Gilleleje FK
0
IS Skævinge
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
19:00
Gilleleje FK
2
Hillerød Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
14:00
Helsinge Fodbold
0
Gilleleje FK
7
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2020
19:15
Gilleleje FK
1
Græsted IF
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
15:30
Gilleleje FK
3
Nivå FC
0
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
12:00
Gilleleje FK
1
Ølsted IF
2
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
14:00
Tikøb IF
3
Gilleleje FK
0
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
10:30
Gilleleje FK
1
Frederiksværk FK
4
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2021
18:30
IS Skævinge
2
Gilleleje FK
2
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
13:00
Græsted IF
Gilleleje FK
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2021
13:00
Gilleleje FK
3
Helsinge Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:00
Kvistgård IF
1
Gilleleje FK
2
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2021
13:30
Nivå FC
Gilleleje FK
HHT
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
19:00
Snekkersten IF
3
Gilleleje FK
0
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
15:00
Ølsted IF
1
Gilleleje FK
3
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2021
19:00
Hillerød Fodbold
2
Gilleleje FK
1
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
12:00
Gilleleje FK
0
Tikøb IF
0
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2021
19:00
Gilleleje FK
4
Kvistgård IF
1
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
14:00
Frederiksværk FK
5
Gilleleje FK
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
12:00
Gilleleje FK
Espergærde IF
UHT
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2