Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05. apr 2017
18:30
GPA
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2017
18:30
GIF/NAB/NFB
2
Jungshoved IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2017
19:00
Horbelev
1
Ørslev GIF (V)
8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2017
19:00
Møns FK
5
SB
3
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2017
18:30
NAB
3
GIF/NAB/NFB
0
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2017
19:00
Jungshoved IF
0
GPA
7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2017
19:00
Ørslev GIF (V)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2017
19:00
Væggerløse
5
Møns FK
0
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2017
19:15
SB
2
Horbelev
0
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2017
19:00
Oversidder
SB
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2017
19:00
Jungshoved IF
2
NAB
6
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2017
19:00
Horbelev
1
Væggerløse
1
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2017
19:00
GPA
Møns FK
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2017
13:30
GIF/NAB/NFB
2
Ørslev GIF (V)
0
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2017
19:00
NAB
4
GPA
1
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2017
19:00
Ørslev GIF (V)
4
Jungshoved IF
0
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2017
19:15
SB
1
GIF/NAB/NFB
1
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2017
19:15
Væggerløse
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2017
11:30
Oversidder
NAB
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2017
14:00
Møns FK
0
Horbelev
4
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2017
19:00
Oversidder
Møns FK
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2017
19:00
Jungshoved IF
1
SB
7
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2017
19:00
NAB
2
Ørslev GIF (V)
2
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2017
19:00
GPA
1
Horbelev
1
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2017
19:00
GIF/NAB/NFB
1
Væggerløse
2
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2017
19:00
Horbelev
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2017
19:00
Ørslev GIF (V)
GPA
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2017
19:15
SB
1
NAB
4
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2017
19:15
Væggerløse
4
Jungshoved IF
0
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2017
14:00
Møns FK
0
GIF/NAB/NFB
2
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2017
19:00
Jungshoved IF
0
Møns FK
0
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2017
19:00
NAB
Væggerløse
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2017
19:00
Ørslev GIF (V)
4
SB
1
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2017
13:30
GIF/NAB/NFB
3
Horbelev
2
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2017
19:00
Oversidder
GIF/NAB/NFB
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2017
19:00
Horbelev
7
Jungshoved IF
0
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2017
19:00
Væggerløse
2
Ørslev GIF (V)
2
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2017
19:00
Møns FK
1
NAB
12
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2017
19:00
Jungshoved IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2017
19:00
NAB
1
Horbelev
0
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2017
19:00
Ørslev GIF (V)
Møns FK
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2017
19:00
GIF/NAB/NFB
0
GPA
2
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2017
19:15
SB
0
Væggerløse
1
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2017
18:45
GPA
2
Væggerløse
0
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2017
19:00
GPA
6
SB
1
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler søndag den 11. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
kamp 2 Vinder pulje 3 - Vinder pulje 5
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 6
Semifinaler søndag den 18. juni kl. 11.45 i Borup
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 4
Finale samt 3-4 plads søndag den 18. juni kl. 14.15 i Borup.
kamp 6: Finale Vinder kamp 4 - Vinder kamp 5
kamp 7: 3-4 plads Taber kamp 4 - Taber kamp 5