MENU

VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 1, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
946435
17-11 2019
Kl. 11:30
SIF Oldboys/Girls Glostrup Ballerup Idrætspark
UDS
946439 to
21-11 2019
Kl. 20:00
IF Bytoften Greve Fodbold Gladsaxe skole
4 - 3
946441 on
27-11 2019
Kl. 19:30
Glostrup Herlev IF Glostrup Idrætspark Kunstgræs
6 - 3
946444 on
27-11 2019
Kl. 23:59
Greve Fodbold Herstedøster IC Greve Idræts Center Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

946437
30-11 2019
Kl. 15:00
Herstedøster IC B 1950 (2) Albertslund Stadion Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

946460
08-12 2019
Kl. 16:00
Ølstykke FC SIF Oldboys/Girls Ølstykke Stadion Kunstgræs
3 - 5
946448 on
11-12 2019
Kl. 19:30
Herlev IF Brøndby Strand IK Herlev Stadion
3 - 6
946449 fr
13-12 2019
Kl. 19:00
IF Bytoften Herstedøster IC Gladsaxe skole
UHT

Udehold taberdømt

946447
15-12 2019
Kl. 16:00
Ølstykke FC Greve Fodbold Ølstykke Stadion
6 - 2
946446 on
18-12 2019
Kl. 19:30
SIF Oldboys/Girls B 1950 (2) Ballerup Idrætspark
13 - 1
946443
19-01 2020
Kl. 10:15
B 1950 (2) Ølstykke FC Kunst, Ryparken
UDS
946450 ma
20-01 2020
Kl. 20:10
Glostrup IF Bytoften Glostrup Idrætspark Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

946454 ti
21-01 2020
Kl. 20:15
Greve Fodbold SIF Oldboys/Girls Greve Idræts Center Kunstgræs
946442 on
22-01 2020
Kl. 19:30
SIF Oldboys/Girls Brøndby Strand IK Ballerup Idrætspark
946452
25-01 2020
Kl. 10:10
Herstedøster IC Ølstykke FC Albertslund Stadion Kunstgræs
UDS
946453
26-01 2020
Kl. 10:15
B 1950 (2) Herlev IF Kunst, Ryparken
946457 ma
27-01 2020
Kl. 20:10
Glostrup Brøndby Strand IK Glostrup Idrætspark Kunstgræs
946458 on
29-01 2020
Kl. 19:30
Herlev IF Greve Fodbold Herlev Stadion
946455 on
29-01 2020
Kl. 23:59
FC Rudersdal B 1950 (2) Rundforbi Stadion Kunst
946459 fr
31-01 2020
Kl. 19:00
IF Bytoften Ølstykke FC Gladsaxe skole
946456
02-02 2020
Kl. 11:30
SIF Oldboys/Girls Herstedøster IC Ballerup Idrætspark
946461 ti
04-02 2020
Kl. 18:00
Brøndby Strand IK IF Bytoften Langbjergskolen Kunstgræs
946464 ti
04-02 2020
Kl. 20:15
Greve Fodbold FC Rudersdal Greve Idræts Center Kunstgræs
946462
08-02 2020
Kl. 10:10
Herstedøster IC Herlev IF Albertslund Stadion Kunstgræs
946463
09-02 2020
Kl. 10:15
B 1950 (2) Glostrup Kunst, Ryparken
946438 on
12-02 2020
Kl. 23:59
Herlev IF FC Rudersdal Herlev Stadion
946440 on
19-02 2020
Kl. 23:59
FC Rudersdal IF Bytoften Rundforbi Stadion Kunst
946466 ma
24-02 2020
Kl. 20:10
Glostrup Greve Fodbold Glostrup Idrætspark Kunstgræs
946467 on
26-02 2020
Kl. 19:00
Brøndby Strand IK B 1950 (2) Langbjergskolen Kunstgræs
946468 on
26-02 2020
Kl. 19:30
Herlev IF Ølstykke FC Herlev Stadion
946465 on
26-02 2020
Kl. 23:59
FC Rudersdal Herstedøster IC Rundforbi Stadion Kunst
946469 fr
28-02 2020
Kl. 19:00
IF Bytoften SIF Oldboys/Girls Gladsaxe skole
946474 ti
03-03 2020
Kl. 20:15
Greve Fodbold Brøndby Strand IK Greve Idræts Center Kunstgræs
946473 fr
06-03 2020
Kl. 19:00
IF Bytoften B 1950 (2) Gladsaxe skole
946472
07-03 2020
Kl. 15:45
Herstedøster IC Glostrup Albertslund Stadion Kunstgræs
946470
08-03 2020
Kl. 11:30
SIF Oldboys/Girls Herlev IF Ballerup Idrætspark
946471
08-03 2020
Kl. 16:00
Ølstykke FC FC Rudersdal Ølstykke Stadion Kunstgræs
946476 ma
09-03 2020
Kl. 20:10
Glostrup Ølstykke FC Glostrup Idrætspark Kunstgræs
946477 on
11-03 2020
Kl. 19:00
Brøndby Strand IK Herstedøster IC Langbjergskolen Kunstgræs
946478 on
11-03 2020
Kl. 19:30
Herlev IF IF Bytoften Herlev Stadion
946475 on
11-03 2020
Kl. 23:59
FC Rudersdal SIF Oldboys/Girls Rundforbi Stadion Kunst
946479
15-03 2020
Kl. 10:15
B 1950 (2) Greve Fodbold Kunst, Ryparken
946445 on
18-03 2020
Kl. 23:59
FC Rudersdal Glostrup Rundforbi Stadion Kunst
946436 fr
20-03 2020
Kl. 19:00
Ølstykke FC Brøndby Strand IK Ølstykke Stadion Kunstgræs
946451 on
25-03 2020
Kl. 23:59
Brøndby Strand IK FC Rudersdal Langbjergskolen Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366
-Kampe kan flyttes via KlubOffice efter accept fra modstander
-Der skal IKKE udfyldes holdkort i VinterBold
-Resultater SKAL indberettes i 7/8M og 11M
-Der bliver IKKE automatisk påsat dommere
Dommere kan bestilles via
dommerhjaelp@dbusjaelland.dk
dommer@dbukoebenhavn.dk

Log ind