MENU

U11 Drenge 1 8-mands (10) Efterår, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
659791
on
12-08 2020
Kl. 19:00
Lundtofte Boldklub Kr. Værløse IF Lundtofte Idrætsplads
8 - 1
659773
15-08 2020
Kl. 10:00
Espergærde IF FC Rudersdal Mørdrup Idrætsanlæg
659779
15-08 2020
Kl. 11:00
Helsinge Fodbold Nivå-Kokkedal FK Helsinge Stadion
659776
16-08 2020
Kl. 11:15
Hareskov IF Hørsholm-Usserød IK Birkevang
659802 on
19-08 2020
Kl. 19:00
Kr. Værløse IF Virum-Sorgenfri BK Sandet Stadion
659804
22-08 2020
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK Espergærde IF Hørsholm Idrætspark
659834
23-08 2020
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Helsinge Fodbold Allerød Idrætspark
659805
23-08 2020
Kl. 11:30
Nivå-Kokkedal FK Hareskov IF Karsemosegård
659803
23-08 2020
Kl. 12:00
FC Rudersdal Lundtofte Boldklub Rundforbi Stadion
659801 ma
24-08 2020
Kl. 18:15
Virum-Sorgenfri BK Allerød Fodbold Klub Virum Stadion
659835 on
26-08 2020
Kl. 19:00
Kr. Værløse IF FC Rudersdal Sandet Stadion
659838 on
26-08 2020
Kl. 19:00
Lundtofte Boldklub Hørsholm-Usserød IK Lundtofte Idrætsplads
659836
29-08 2020
Kl. 10:00
Espergærde IF Nivå-Kokkedal FK Mørdrup Idrætsanlæg
659839
29-08 2020
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Helsinge Fodbold Virum Stadion
659837
29-08 2020
Kl. 11:15
Hareskov IF Allerød Fodbold Klub Birkevang
659844 to
03-09 2020
Kl. 17:30
Nivå-Kokkedal FK Lundtofte Boldklub Karsemosegård
659841
05-09 2020
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK Kr. Værløse IF Hørsholm Idrætspark
659843
05-09 2020
Kl. 10:00
Helsinge Fodbold Hareskov IF Helsinge Stadion
659845
06-09 2020
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Espergærde IF Allerød Idrætspark
659840
06-09 2020
Kl. 12:00
FC Rudersdal Virum-Sorgenfri BK Rundforbi Stadion
659846 on
09-09 2020
Kl. 18:30
Kr. Værløse IF Nivå-Kokkedal FK Sandet Stadion
659849 on
09-09 2020
Kl. 18:30
Lundtofte Boldklub Allerød Fodbold Klub Lundtofte Idrætsplads
659847
12-09 2020
Kl. 10:00
Espergærde IF Helsinge Fodbold Mørdrup Idrætsanlæg
659850
12-09 2020
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Hareskov IF Virum Stadion
659848
13-09 2020
Kl. 10:00
FC Rudersdal Hørsholm-Usserød IK Rundforbi Stadion
659852
19-09 2020
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK Virum-Sorgenfri BK Hørsholm Idrætspark
659853
19-09 2020
Kl. 10:00
Helsinge Fodbold Lundtofte Boldklub Helsinge Stadion
659854
19-09 2020
Kl. 11:30
Nivå-Kokkedal FK FC Rudersdal Karsemosegård
659855
20-09 2020
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Kr. Værløse IF Allerød Idrætspark
659851
20-09 2020
Kl. 11:15
Hareskov IF Espergærde IF Birkevang
659856 on
23-09 2020
Kl. 17:45
Kr. Værløse IF Helsinge Fodbold Sandet Stadion
659859 on
23-09 2020
Kl. 17:45
Lundtofte Boldklub Hareskov IF Lundtofte Idrætsplads
659858
26-09 2020
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK Nivå-Kokkedal FK Hørsholm Idrætspark
659860
26-09 2020
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Espergærde IF Virum Stadion
659857
27-09 2020
Kl. 12:00
FC Rudersdal Allerød Fodbold Klub Rundforbi Stadion
659861
03-10 2020
Kl. 10:00
Espergærde IF Lundtofte Boldklub Mørdrup Idrætsanlæg
659863
03-10 2020
Kl. 10:00
Helsinge Fodbold FC Rudersdal Helsinge Stadion
659864
03-10 2020
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Nivå-Kokkedal FK Virum Stadion
659862
03-10 2020
Kl. 11:00
Hareskov IF Kr. Værløse IF Birkevang
659865
04-10 2020
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Hørsholm-Usserød IK Allerød Idrætspark
659866 on
07-10 2020
Kl. 17:15
Kr. Værløse IF Espergærde IF Sandet Stadion
659869 on
07-10 2020
Kl. 17:15
Lundtofte Boldklub Virum-Sorgenfri BK Lundtofte Idrætsplads
659868 fr
09-10 2020
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Helsinge Fodbold Hørsholm Idrætspark
659870
10-10 2020
Kl. 11:30
Nivå-Kokkedal FK Allerød Fodbold Klub Karsemosegård
659867
11-10 2020
Kl. 12:00
FC Rudersdal Hareskov IF Rundforbi Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366

Log ind