MENU

U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
660527 ti
11-08 2020
Kl. 18:00
Frem Hellebæk Farum BK Nordkysthallen
4 - 4
660528 to
13-08 2020
Kl. 17:00
FIF, Hillerød Slangerup & Omegn IF FIF-Stadion Kunstgræs
6 - 0
660526 fr
14-08 2020
Kl. 18:00
Helsinge Fodbold Ålholm IF Helsinge Stadion
0 - 12
660524
15-08 2020
Kl. 10:00
Brødeskov IF Allerød Fodbold Klub Brødeskov Stadion Kunst
660525
15-08 2020
Kl. 10:00
Humlebæk BK Kr. Værløse IF Humlebæk Stadion
660940 ti
18-08 2020
Kl. 18:30
Slangerup & Omegn IF Helsinge Fodbold Slangerup Stadion
660936 to
20-08 2020
Kl. 17:15
Farum BK FIF, Hillerød Farum Park
660937
22-08 2020
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Frem Hellebæk Allerød Idrætspark
660939
22-08 2020
Kl. 10:00
Ålholm IF Humlebæk BK Ålholmskolen
660938
23-08 2020
Kl. 10:00
Kr. Værløse IF Brødeskov IF Sandet Stadion
660944 ti
25-08 2020
Kl. 18:00
Frem Hellebæk Kr. Værløse IF Nordkysthallen
660945 to
27-08 2020
Kl. 17:00
FIF, Hillerød Helsinge Fodbold FIF-Stadion Kunstgræs
660942
29-08 2020
Kl. 10:00
Brødeskov IF Ålholm IF Brødeskov Stadion
660943
29-08 2020
Kl. 10:00
Humlebæk BK Slangerup & Omegn IF Humlebæk Stadion
660941
29-08 2020
Kl. 11:15
Farum BK Allerød Fodbold Klub Farum Park
660950 ti
01-09 2020
Kl. 18:30
Slangerup & Omegn IF Brødeskov IF Slangerup Stadion
660948 fr
04-09 2020
Kl. 18:00
Helsinge Fodbold Humlebæk BK Helsinge Stadion
660946
05-09 2020
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub FIF, Hillerød Allerød Idrætspark
660949
05-09 2020
Kl. 10:00
Ålholm IF Frem Hellebæk Ålholmskolen
660947
06-09 2020
Kl. 10:00
Kr. Værløse IF Farum BK Sandet Stadion
660954 ti
08-09 2020
Kl. 18:00
Frem Hellebæk Slangerup & Omegn IF Nordkysthallen
660955 to
10-09 2020
Kl. 17:00
FIF, Hillerød Humlebæk BK FIF-Stadion Kunstgræs
660952
12-09 2020
Kl. 10:00
Brødeskov IF Helsinge Fodbold Brødeskov Stadion
660953
12-09 2020
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Kr. Værløse IF Allerød Idrætspark
660951
12-09 2020
Kl. 12:30
Farum BK Ålholm IF Farum Park
660956
19-09 2020
Kl. 10:00
Humlebæk BK Brødeskov IF Humlebæk Stadion
660961
19-09 2020
Kl. 10:00
Ålholm IF Allerød Fodbold Klub Ålholmskolen
660958
19-09 2020
Kl. 12:00
Helsinge Fodbold Frem Hellebæk Helsinge Stadion
660957
20-09 2020
Kl. 10:00
Kr. Værløse IF FIF, Hillerød Sandet Stadion
660962
20-09 2020
Kl. 10:00
Slangerup & Omegn IF Farum BK Slangerup Stadion
660966 ti
22-09 2020
Kl. 18:00
Frem Hellebæk Humlebæk BK Nordkysthallen
660967 to
24-09 2020
Kl. 17:00
FIF, Hillerød Brødeskov IF FIF-Stadion Kunstgræs
660964
26-09 2020
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Slangerup & Omegn IF Allerød Idrætspark
660963
26-09 2020
Kl. 12:30
Farum BK Helsinge Fodbold Farum Park
660965
27-09 2020
Kl. 10:00
Kr. Værløse IF Ålholm IF Sandet Stadion
661046 ti
29-09 2020
Kl. 18:30
Slangerup & Omegn IF Kr. Værløse IF Slangerup Stadion
661045 to
01-10 2020
Kl. 17:00
FIF, Hillerød Ålholm IF FIF-Stadion Kunstgræs
661042
03-10 2020
Kl. 10:00
Brødeskov IF Frem Hellebæk Brødeskov Stadion
661043
03-10 2020
Kl. 10:00
Humlebæk BK Farum BK Humlebæk Stadion
661044
03-10 2020
Kl. 12:00
Helsinge Fodbold Allerød Fodbold Klub Helsinge Stadion
661050 ti
06-10 2020
Kl. 17:15
Frem Hellebæk FIF, Hillerød Nordkysthallen
661048
10-10 2020
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Humlebæk BK Allerød Idrætspark
661051
10-10 2020
Kl. 10:00
Ålholm IF Slangerup & Omegn IF Ålholmskolen
661047
10-10 2020
Kl. 12:30
Farum BK Brødeskov IF Farum Park
661049
11-10 2020
Kl. 10:00
Kr. Værløse IF Helsinge Fodbold Sandet Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366

Log ind