MENU

U12 Piger 2 8-mands (09) Efterår, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
662455
15-08 2020
Kl. 11:00
FC Bella Espergærde IF Mørkhøj Skole
662456
16-08 2020
Kl. 11:00
Snekkersten IF Virum-Sorgenfri BK Snekkersten Idrætscenter
662454 ma
17-08 2020
Kl. 18:00
IF Skjold Birkerød Hareskov IF Birkerød Stadion
662459
22-08 2020
Kl. 10:00
Hareskov IF FC Bella Birkevang
662458
23-08 2020
Kl. 10:00
Espergærde IF Snekkersten IF Mørdrup Idrætsanlæg
662457
23-08 2020
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK IF Skjold Birkerød Virum Stadion
662461
29-08 2020
Kl. 11:00
FC Bella Virum-Sorgenfri BK Mørkhøj Skole
662462
30-08 2020
Kl. 12:45
Hareskov IF Espergærde IF Birkevang
662460
30-08 2020
Kl. 15:00
IF Skjold Birkerød Snekkersten IF Birkerød Stadion
662464
05-09 2020
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Hareskov IF Virum Stadion
662465
06-09 2020
Kl. 11:00
Snekkersten IF FC Bella Snekkersten Idrætscenter
662463
06-09 2020
Kl. 15:00
IF Skjold Birkerød Espergærde IF Birkerød Stadion
662467
12-09 2020
Kl. 10:00
Espergærde IF Virum-Sorgenfri BK Mørdrup Idrætsanlæg
662468
12-09 2020
Kl. 10:00
Hareskov IF Snekkersten IF Birkevang
662466
12-09 2020
Kl. 11:00
FC Bella IF Skjold Birkerød Mørkhøj Skole
662470 ma
14-09 2020
Kl. 18:00
Espergærde IF FC Bella Mørdrup Idrætsanlæg
662471
19-09 2020
Kl. 10:00
Hareskov IF IF Skjold Birkerød Birkevang
662469
19-09 2020
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Snekkersten IF Virum Stadion
662473
26-09 2020
Kl. 11:00
FC Bella Hareskov IF Mørkhøj Skole
662474
27-09 2020
Kl. 11:00
Snekkersten IF Espergærde IF Snekkersten Idrætscenter
662472
27-09 2020
Kl. 15:00
IF Skjold Birkerød Virum-Sorgenfri BK Birkerød Stadion
662475
03-10 2020
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK FC Bella Virum Stadion
662476
04-10 2020
Kl. 10:00
Espergærde IF Hareskov IF Mørdrup Idrætsanlæg
662477
04-10 2020
Kl. 13:00
Snekkersten IF IF Skjold Birkerød Snekkersten Idrætscenter
662480 to
08-10 2020
Kl. 17:00
Hareskov IF Virum-Sorgenfri BK Birkevang
662479
10-10 2020
Kl. 10:00
Espergærde IF IF Skjold Birkerød Mørdrup Idrætsanlæg
662478
10-10 2020
Kl. 12:45
FC Bella Snekkersten IF Mørkhøj Skole
662483
25-10 2020
Kl. 10:00
Snekkersten IF Hareskov IF Snekkersten Idrætscenter
662482
25-10 2020
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Espergærde IF Virum Stadion
662481
25-10 2020
Kl. 15:00
IF Skjold Birkerød FC Bella Birkerød Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366

Log ind