Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. apr 2021
11:00
Oversidder
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
12:00
IF Frem Bjæverskov
2
Ølstykke FC
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
11:30
Vordingborg IF
2
Taastrup FC
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
14:00
Suså IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
14:00
Bagsværd BK
1
Solrød FC
0
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
14:00
Herfølge BK
1
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
12:30
IF Frem Bjæverskov
1
Suså IF
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
13:30
Ølstykke FC
3
Slagslunde-Ganløse IF
3
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
13:30
Solrød FC
3
Herfølge BK
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
16:00
Oversidder
Vordingborg IF
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
11:30
Taastrup FC
1
Bagsværd BK
2
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
13:00
Virum-Sorgenfri BK
6
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
10:00
Herfølge BK
0
Taastrup FC
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
10:00
Slagslunde-Ganløse IF
0
Virum-Sorgenfri BK
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
11:30
Vordingborg IF
4
IF Frem Bjæverskov
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
11:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
1
Solrød FC
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
14:00
Bagsværd BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2021
18:00
Slagslunde-Ganløse IF
4
IF Frem Bjæverskov
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
18:00
Virum-Sorgenfri BK
1
Herfølge BK
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
18:30
Taastrup FC
2
Suså IF
0
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:00
Solrød FC
2
Vordingborg IF
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
13:30
Ølstykke FC
3
Vordingborg IF
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
13:45
Oversidder
Herfølge BK
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
10:00
Slagslunde-Ganløse IF
2
Suså IF
3
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
11:30
Taastrup FC
6
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
1
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
13:00
IF Frem Bjæverskov
0
Bagsværd BK
4
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
13:00
Virum-Sorgenfri BK
3
Solrød FC
1
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
11:30
Vordingborg IF
4
Slagslunde-Ganløse IF
5
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
11:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
13:00
Herfølge BK
4
IF Frem Bjæverskov
2
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
13:30
Solrød FC
3
Taastrup FC
4
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
14:00
Bagsværd BK
0
Ølstykke FC
1
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
18:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
2
Bagsværd BK
2
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
18:30
Suså IF
4
Vordingborg IF
2
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:15
Ølstykke FC
0
Virum-Sorgenfri BK
3
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
10:00
Slagslunde-Ganløse IF
3
Bagsværd BK
4
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
11:00
IF Frem Bjæverskov
2
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
2
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
13:30
Oversidder
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2021
11:00
Virum-Sorgenfri BK
2
Taastrup FC
0
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2021
19:00
Vordingborg IF
0
Virum-Sorgenfri BK
6
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
11:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
0
Ølstykke FC
2
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
13:30
Solrød FC
3
IF Frem Bjæverskov
2
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
14:00
Bagsværd BK
1
Suså IF
1
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
11:30
Taastrup FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
14:30
Herfølge BK
0
Slagslunde-Ganløse IF
1
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
18:30
Suså IF
0
Virum-Sorgenfri BK
3
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2021
18:30
Suså IF
5
Ølstykke FC
1
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2021
18:30
IF Frem Bjæverskov
0
Taastrup FC
4
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2021
12:00
Ølstykke FC
4
Solrød FC
1
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2021
13:00
Virum-Sorgenfri BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
18:30
Suså IF
3
Herfølge BK
2
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
10:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
0
Suså IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
11:30
Taastrup FC
3
Ølstykke FC
1
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
11:30
Solrød FC
0
Slagslunde-Ganløse IF
4
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
13:00
Oversidder
IF Frem Bjæverskov
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
11:00
Virum-Sorgenfri BK
2
Bagsværd BK
1
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
14:00
Herfølge BK
1
Vordingborg IF
5
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2021
18:30
Slagslunde-Ganløse IF
4
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
1
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
19:00
Ølstykke FC
4
Herfølge BK
2
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
19:00
Vordingborg IF
0
Bagsværd BK
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
10:00
Slagslunde-Ganløse IF
2
Taastrup FC
4
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
11:00
Ølstykke FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
11:30
Vordingborg IF
2
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
2
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
12:00
Bagsværd BK
2
Herfølge BK
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
13:00
IF Frem Bjæverskov
0
Virum-Sorgenfri BK
8
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
15:00
Suså IF
Solrød FC
UHT
|
Puljevinderen er Sjællandsmester, der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen på sidste spilledag.