Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. apr 2021
18:30
AC Hillerød
5
Fredensborg BI
5
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
18:45
Kvistgård IF
1
IF Bytoften
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
11:00
SIF Oldboys/Girls
2
Gadevang IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
13:30
Gurre IK
2
Hornbæk IF
2
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
19:00
Fredensborg BI
0
SIF Oldboys/Girls
3
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2021
19:00
Hornbæk IF
2
Kvistgård IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2021
18:00
Gadevang IF
0
Sandbjerg BK
8
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2021
18:30
IF Bytoften
5
AC Hillerød
6
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
18:30
AC Hillerød
2
Hornbæk IF
3
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2021
16:00
IF Skjold Birkerød (1)
4
Gadevang IF
3
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
12:00
Sandbjerg BK
3
Fredensborg BI
1
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
19:00
SIF Oldboys/Girls
3
IF Bytoften
2
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2021
19:00
Hornbæk IF
1
SIF Oldboys/Girls
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2021
18:00
Gadevang IF
Gurre IK
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2021
19:00
Fredensborg BI
5
IF Skjold Birkerød (1)
2
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2021
19:15
IF Bytoften
2
Sandbjerg BK
6
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
17:45
Gadevang IF
4
Fredensborg BI
6
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
19:00
Gurre IK
4
Kvistgård IF
1
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
11:00
SIF Oldboys/Girls
Kvistgård IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
12:00
Sandbjerg BK
1
Hornbæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
12:00
IF Skjold Birkerød (1)
0
IF Bytoften
5
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
13:30
Gurre IK
AC Hillerød
HHT
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
18:30
AC Hillerød
1
SIF Oldboys/Girls
5
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:00
Kvistgård IF
Sandbjerg BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2021
19:00
Hornbæk IF
7
IF Skjold Birkerød (1)
0
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2021
19:00
Fredensborg BI
Gurre IK
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2021
19:15
IF Bytoften
2
Gadevang IF
3
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2021
11:00
Kvistgård IF
2
AC Hillerød
5
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2021
12:00
Sandbjerg BK
5
IF Skjold Birkerød (1)
2
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
19:00
IF Skjold Birkerød (1)
3
Kvistgård IF
3
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2021
18:00
IF Skjold Birkerød (1)
Gurre IK
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2021
18:00
Gadevang IF
1
Hornbæk IF
6
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
12:00
Sandbjerg BK
3
AC Hillerød
2
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
13:30
Gurre IK
SIF Oldboys/Girls
HHT
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
18:45
Fredensborg BI
4
IF Bytoften
2
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
18:30
Kvistgård IF
1
Gadevang IF
2
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
12:00
Gadevang IF
3
AC Hillerød
8
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2021
11:00
SIF Oldboys/Girls
2
Sandbjerg BK
3
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2021
13:30
Gurre IK
IF Bytoften
HHT
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2021
20:15
IF Bytoften
2
Hornbæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
Fredensborg BI
5
Kvistgård IF
0
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
Sandbjerg BK
Gurre IK
UHT
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2021
18:30
AC Hillerød
14
IF Skjold Birkerød (1)
4
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2021
19:00
Hornbæk IF
5
Fredensborg BI
2
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
12:00
IF Skjold Birkerød (1)
4
SIF Oldboys/Girls
12
|
Turneringsafslutning:
De 4 puljevindere spiller kampe om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane.
Semifinale:
Kamp 1: Tirsdag den 15. juni kl. 19:00: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2: Tirsdag den 15. juni kl. 19:00: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 2
Finale:
Tirsdag den 22. juni kl. 19:00: Vinder kamp 2 - Vinder kamp 1