Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. apr 2021
18:30
Allerød Fodbold Klub
2
Kvistgård IF
0
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2021
18:30
Esrum IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2021
20:15
Brødeskov IF
1
Melby-Liseleje IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2021
18:30
ØB 90
1
Frederiksværk Fodbold Klub
4
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
19:15
Farum BK
3
Vapnagård FK 72
2
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2021
18:15
Melby-Liseleje IF
4
ØB 90
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2021
18:45
Frederiksværk Fodbold Klub
5
Esrum IF
2
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2021
18:45
Farum BK
1
Allerød Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2021
18:45
Oversidder
Vapnagård FK 72
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2021
19:15
Kvistgård IF
2
Brødeskov IF
0
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
19:00
Frederiksværk Fodbold Klub
2
Melby-Liseleje IF
0
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
19:00
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
19:00
Esrum IF
4
Vapnagård FK 72
4
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2021
20:00
Brødeskov IF
0
Farum BK
5
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
19:00
Kvistgård IF
3
Frederiksværk Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
19:00
Vapnagård FK 72
0
Allerød Fodbold Klub
5
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
19:00
Oversidder
Brødeskov IF
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
19:15
Melby-Liseleje IF
2
Esrum IF
2
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
19:00
Frederiksværk Fodbold Klub
2
Farum BK
1
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
19:00
ØB 90
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
19:00
Esrum IF
3
Allerød Fodbold Klub
6
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2021
19:15
ØB 90
1
Kvistgård IF
5
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2021
19:45
Brødeskov IF
2
Vapnagård FK 72
1
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
19:00
Allerød Fodbold Klub
2
Brødeskov IF
2
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
19:00
Vapnagård FK 72
5
ØB 90
3
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
19:00
Oversidder
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
19:30
Farum BK
8
Melby-Liseleje IF
0
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
19:00
Frederiksværk Fodbold Klub
7
Vapnagård FK 72
1
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
19:00
Melby-Liseleje IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
19:00
Kvistgård IF
2
Farum BK
1
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
19:00
ØB 90
3
Allerød Fodbold Klub
5
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
19:00
Esrum IF
2
Brødeskov IF
12
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
19:00
Allerød Fodbold Klub
3
Frederiksværk Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
19:00
Vapnagård FK 72
Melby-Liseleje IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
19:00
Esrum IF
1
Farum BK
3
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
19:00
Oversidder
Kvistgård IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2021
19:30
Brødeskov IF
ØB 90
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
19:00
Frederiksværk Fodbold Klub
2
Brødeskov IF
0
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
19:00
Kvistgård IF
3
Vapnagård FK 72
1
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
19:00
Farum BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
19:15
Melby-Liseleje IF
5
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2021
19:00
ØB 90
2
Esrum IF
5
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
19:00
Frederiksværk Fodbold Klub
0
ØB 90
0
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
19:00
Kvistgård IF
3
Allerød Fodbold Klub
4
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
19:00
Oversidder
Esrum IF
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
19:15
Melby-Liseleje IF
2
Brødeskov IF
3
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
19:30
Vapnagård FK 72
0
Farum BK
5
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2021
19:00
Brødeskov IF
3
Kvistgård IF
3
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2021
19:00
Allerød Fodbold Klub
0
Farum BK
3
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2021
19:00
Vapnagård FK 72
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2021
19:00
ØB 90
Melby-Liseleje IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2021
19:00
Esrum IF
2
Frederiksværk Fodbold Klub
6
|
|||||||||||||||||||
28. jun 2021
19:15
Melby-Liseleje IF
4
Kvistgård IF
2
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2021
18:45
Esrum IF
4
Melby-Liseleje IF
3
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2021
19:30
Farum BK
2
ØB 90
1
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2021
18:00
Melby-Liseleje IF
2
Frederiksværk Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2021
19:00
Kvistgård IF
4
ØB 90
1
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2021
19:00
Vapnagård FK 72
7
Esrum IF
0
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2021
19:00
Farum BK
4
Brødeskov IF
0
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2021
19:00
Oversidder
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2021
18:45
Frederiksværk Fodbold Klub
2
Kvistgård IF
2
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2021
18:45
Allerød Fodbold Klub
4
Vapnagård FK 72
3
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2021
18:45
ØB 90
1
Farum BK
1
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2021
20:30
Brødeskov IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
18:30
Allerød Fodbold Klub
14
Esrum IF
0
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
18:30
Oversidder
ØB 90
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
19:00
Farum BK
5
Frederiksværk Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
19:15
Kvistgård IF
2
Melby-Liseleje IF
0
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2021
18:30
Vapnagård FK 72
2
Brødeskov IF
1
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
18:00
Melby-Liseleje IF
1
Farum BK
2
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
18:15
Esrum IF
0
Kvistgård IF
7
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
18:15
Frederiksværk Fodbold Klub
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2021
18:15
ØB 90
2
Vapnagård FK 72
1
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2021
20:00
Brødeskov IF
1
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2021
18:00
Allerød Fodbold Klub
7
ØB 90
0
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2021
18:00
Vapnagård FK 72
7
Frederiksværk Fodbold Klub
4
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2021
18:00
Oversidder
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2021
19:30
Farum BK
0
Kvistgård IF
2
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2021
20:00
Brødeskov IF
5
Esrum IF
3
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
17:15
Melby-Liseleje IF
3
Vapnagård FK 72
2
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
17:45
Kvistgård IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
17:45
Frederiksværk Fodbold Klub
1
Allerød Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
19:15
Farum BK
8
Esrum IF
1
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2021
18:30
ØB 90
0
Brødeskov IF
7
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2021
17:45
Kvistgård IF
Esrum IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2021
17:30
Allerød Fodbold Klub
Melby-Liseleje IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2021
17:30
Vapnagård FK 72
Kvistgård IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2021
17:30
Esrum IF
0
ØB 90
4
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2021
17:30
Oversidder
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2021
20:00
Brødeskov IF
3
Frederiksværk Fodbold Klub
1
|
Den puljevinder med flest point i gennemsnit pr. kamp, har hjemmebane i finalen
Vinderen af kampen er Sjællandsmester
DBU Sjælland har en repræsentant tilstede ved kampen, der vil overrække pokal til vinderholdet samt medaljer til de 2 hold.