Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. aug 2022
11:30
Nykøbing IF
0
AIK 65 Strøby Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2022
12:00
SMIF
4
Skælskør/ØB
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2022
12:00
Hvalsø IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2022
10:00
Oversidder
Kalundborg GB
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2022
13:00
Haslev FC
3
Borup IF Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2022
11:00
AIK 65 Strøby Fodbold
4
Hvalsø IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2022
12:45
Borup IF Fodbold
5
SMIF
1
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2022
13:30
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2022
13:30
Skælskør/ØB
2
Nykøbing IF
0
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
10:00
Kalundborg GB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
11:00
Hvalsø IF
1
Skælskør/ØB
2
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
11:30
Nykøbing IF
7
Borup IF Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2022
10:00
Oversidder
AIK 65 Strøby Fodbold
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2022
13:00
Haslev FC
4
SMIF
0
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
11:00
SMIF
1
Nykøbing IF
5
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
12:00
AIK 65 Strøby Fodbold
2
Kalundborg GB
0
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
13:30
Skælskør/ØB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
13:30
Oversidder
Haslev FC
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2022
18:30
Borup IF Fodbold
5
Hvalsø IF
5
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
10:00
Skælskør/ØB
0
Kalundborg GB
1
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
11:00
Hvalsø IF
2
SMIF
3
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
13:30
Oversidder
AIK 65 Strøby Fodbold
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
10:00
Oversidder
Borup IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
13:00
Haslev FC
2
Nykøbing IF
2
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
11:00
SMIF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
11:30
Nykøbing IF
4
Hvalsø IF
0
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
12:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Haslev FC
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
12:45
Borup IF Fodbold
4
Kalundborg GB
3
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
13:30
Skælskør/ØB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
11:00
Hvalsø IF
1
Haslev FC
2
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
13:30
Oversidder
Borup IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
10:00
Oversidder
Nykøbing IF
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2022
18:00
AIK 65 Strøby Fodbold
2
Skælskør/ØB
4
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2022
18:30
Kalundborg GB
5
SMIF
2
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
11:00
SMIF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
11:30
Nykøbing IF
1
Kalundborg GB
0
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
12:00
Hvalsø IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
12:45
Borup IF Fodbold
AIK 65 Strøby Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
13:00
Haslev FC
3
Skælskør/ØB
1
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2022
18:30
Kalundborg GB
1
Hvalsø IF
1
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
12:00
SMIF
1
AIK 65 Strøby Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
13:30
Oversidder
Nykøbing IF
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
10:00
Oversidder
Haslev FC
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
11:00
Skælskør/ØB
2
Borup IF Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
13:00
Kalundborg GB
2
Haslev FC
3
|
Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:
https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A