Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. aug 2023
18:30
Snekkersten IF (2)
3
Lundtofte Boldklub
1
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2023
12:00
Bagsværd BK
0
Ålholm IF (1)
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2023
12:00
Espergærde IF (1)
1
Brødeskov IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2023
15:30
AB
2
IF Bytoften
2
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2023
16:00
Brede IF
1
Farum BK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2023
12:00
IF Skjold Birkerød (1)
5
Virum-Sorgenfri BK (2)
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2023
18:00
Lundtofte Boldklub
1
IF Skjold Birkerød (1)
3
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2023
19:30
IF Bytoften
6
Brede IF
0
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2023
12:00
Brødeskov IF
5
Snekkersten IF (2)
3
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2023
13:30
Farum BK (1)
1
Espergærde IF (1)
2
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2023
14:00
Ålholm IF (1)
2
AB
5
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2023
15:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
0
Bagsværd BK
3
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
18:30
Snekkersten IF (2)
2
Farum BK (1)
4
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2023
12:00
Espergærde IF (1)
6
IF Bytoften
5
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2023
14:00
Ålholm IF (1)
1
Virum-Sorgenfri BK (2)
2
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2023
14:30
Bagsværd BK
5
Lundtofte Boldklub
1
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2023
15:30
AB
Brede IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2023
12:00
IF Skjold Birkerød (1)
2
Brødeskov IF
7
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2023
19:45
IF Bytoften
6
Snekkersten IF (2)
3
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2023
11:00
Lundtofte Boldklub
3
Ålholm IF (1)
3
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2023
13:30
Farum BK (1)
1
IF Skjold Birkerød (1)
3
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2023
15:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
2
AB
1
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2023
15:30
Brødeskov IF
2
Bagsværd BK
1
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2023
16:00
Brede IF
2
Espergærde IF (1)
8
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2023
18:00
Virum-Sorgenfri BK (2)
Lundtofte Boldklub
HHT
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2023
18:30
Snekkersten IF (2)
2
Brede IF
2
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
14:00
Bagsværd BK
6
Farum BK (1)
0
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
14:00
Ålholm IF (1)
2
Brødeskov IF
1
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
15:30
AB
4
Espergærde IF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2023
12:00
IF Skjold Birkerød (1)
3
IF Bytoften
2
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
19:00
Brødeskov IF
2
Virum-Sorgenfri BK (2)
2
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
20:00
IF Bytoften
3
Bagsværd BK
4
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2023
11:00
Lundtofte Boldklub
3
AB
2
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2023
12:00
Espergærde IF (1)
6
Snekkersten IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2023
13:30
Farum BK (1)
3
Ålholm IF (1)
0
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2023
16:00
Brede IF
4
IF Skjold Birkerød (1)
4
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
11:00
Lundtofte Boldklub
0
Brødeskov IF
5
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
12:00
Virum-Sorgenfri BK (2)
3
Farum BK (1)
2
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
14:00
Ålholm IF (1)
3
IF Bytoften
3
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
14:30
Bagsværd BK
5
Brede IF
1
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
15:30
AB
0
Snekkersten IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2023
12:00
IF Skjold Birkerød (1)
2
Espergærde IF (1)
0
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2023
18:30
Snekkersten IF (2)
2
IF Skjold Birkerød (1)
5
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2023
12:00
Brødeskov IF
2
AB
2
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2023
12:00
Espergærde IF (1)
0
Bagsværd BK
2
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2023
13:30
Farum BK (1)
3
Lundtofte Boldklub
3
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2023
16:00
Brede IF
0
Ålholm IF (1)
2
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2023
18:00
Lundtofte Boldklub
0
IF Bytoften
8
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
12:00
Bagsværd BK
5
Snekkersten IF (2)
2
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
12:30
Brødeskov IF
Farum BK (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
14:00
Ålholm IF (1)
4
Espergærde IF (1)
7
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
15:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
2
Brede IF
2
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
15:30
AB
2
IF Skjold Birkerød (1)
2
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2023
18:30
Snekkersten IF (2)
Ålholm IF (1)
HHT
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2023
19:45
IF Bytoften
6
Brødeskov IF
4
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2023
12:00
Farum BK (1)
4
AB
0
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2023
12:00
Espergærde IF (1)
3
Virum-Sorgenfri BK (2)
0
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2023
16:00
Brede IF
3
Lundtofte Boldklub
2
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2023
12:00
IF Skjold Birkerød (1)
0
Bagsværd BK
2
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
11:00
Lundtofte Boldklub
0
Espergærde IF (1)
2
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
12:00
Brødeskov IF
8
Brede IF
3
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
12:00
Bagsværd BK
4
AB
2
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
13:00
Ålholm IF (1)
1
IF Skjold Birkerød (1)
1
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
15:00
Virum-Sorgenfri BK (2)
2
Snekkersten IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
12:00
Farum BK (1)
4
IF Bytoften
3
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2023
20:10
IF Bytoften
6
Virum-Sorgenfri BK (2)
2
|
|||||||||||||||||||
05. apr
19:15
IF Bytoften
0
AB
0
|
|||||||||||||||||||
06. apr
11:00
Lundtofte Boldklub
Snekkersten IF (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. apr
12:00
Ålholm IF (1)
3
Bagsværd BK
1
|
|||||||||||||||||||
06. apr
13:00
Farum BK (1)
1
Brede IF
0
|
|||||||||||||||||||
07. apr
12:30
Brødeskov IF
3
Espergærde IF (1)
3
|
|||||||||||||||||||
11. apr
18:30
IF Skjold Birkerød (1)
4
Lundtofte Boldklub
1
|
|||||||||||||||||||
12. apr
19:00
Snekkersten IF (2)
Brødeskov IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
13. apr
12:00
Espergærde IF (1)
2
Farum BK (1)
3
|
|||||||||||||||||||
13. apr
12:30
Bagsværd BK
0
Virum-Sorgenfri BK (2)
2
|
|||||||||||||||||||
13. apr
15:30
AB
0
Ålholm IF (1)
3
|
|||||||||||||||||||
13. apr
16:00
Brede IF
4
IF Bytoften
1
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:00
Lundtofte Boldklub
1
Bagsværd BK
2
|
|||||||||||||||||||
19. apr
19:15
IF Bytoften
5
Espergærde IF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:00
Farum BK (1)
Snekkersten IF (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
20. apr
15:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
4
Ålholm IF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
16:00
Brede IF
0
AB
3
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:30
Brødeskov IF
3
IF Skjold Birkerød (1)
2
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:00
IF Skjold Birkerød (1)
2
Farum BK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
26. apr
19:00
Snekkersten IF (2)
IF Bytoften
HHT
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:30
Bagsværd BK
2
Brødeskov IF
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
Ålholm IF (1)
4
Lundtofte Boldklub
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
Espergærde IF (1)
2
Brede IF
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:30
AB
0
Virum-Sorgenfri BK (2)
3
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:15
IF Bytoften
3
IF Skjold Birkerød (1)
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Lundtofte Boldklub
Virum-Sorgenfri BK (2)
HHT
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Espergærde IF (1)
4
AB
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Farum BK (1)
6
Bagsværd BK
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
16:00
Brede IF
Snekkersten IF (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:30
Brødeskov IF
1
Ålholm IF (1)
2
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
IF Skjold Birkerød (1)
2
Brede IF
2
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
Snekkersten IF (2)
Espergærde IF (1)
HHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:30
Bagsværd BK
IF Bytoften
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Ålholm IF (1)
Farum BK (1)
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:30
AB
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Virum-Sorgenfri BK (2)
IF Skjold Birkerød (1)
|
|||||||||||||||||||
17. maj
19:00
Snekkersten IF (2)
AB
HHT
|
|||||||||||||||||||
17. maj
19:15
IF Bytoften
Ålholm IF (1)
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Espergærde IF (1)
IF Skjold Birkerød (1)
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Farum BK (1)
Virum-Sorgenfri BK (2)
|
|||||||||||||||||||
18. maj
16:00
Brede IF
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:30
Brødeskov IF
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
AB
Brødeskov IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Lundtofte Boldklub
Farum BK (1)
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:30
Bagsværd BK
Espergærde IF (1)
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
IF Skjold Birkerød (1)
Snekkersten IF (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Ålholm IF (1)
Brede IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
IF Bytoften
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
Brødeskov IF
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
IF Skjold Birkerød (1)
AB
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:00
Snekkersten IF (2)
Bagsværd BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:30
IF Bytoften
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Espergærde IF (1)
Ålholm IF (1)
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
Farum BK (1)
Brødeskov IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:00
Brede IF
Virum-Sorgenfri BK (2)
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Lundtofte Boldklub
Brede IF
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
Bagsværd BK
IF Skjold Birkerød (1)
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
Ålholm IF (1)
Snekkersten IF (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
Farum BK (1)
AB
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
Espergærde IF (1)
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:30
Brødeskov IF
IF Bytoften
|
|||||||||||||||||||
14. jun
19:00
Snekkersten IF (2)
Virum-Sorgenfri BK (2)
HHT
|
|||||||||||||||||||
14. jun
19:15
IF Bytoften
Farum BK (1)
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
AB
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Espergærde IF (1)
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:00
IF Skjold Birkerød (1)
Ålholm IF (1)
|
|||||||||||||||||||
15. jun
16:00
Brede IF
Brødeskov IF
|
Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1