Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. apr
18:30
Fremad Valby 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. apr
12:00
AC Iben
2
GVI
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr
12:00
KFUM
4
Fremad Amager
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr
14:00
Medicinernes Bk
0
VLI
2
|
|||||||||||||||||||
07. apr
14:00
Viktoria 2
1
Viktoria
0
|
|||||||||||||||||||
13. apr
12:00
Fremad Amager
2
Fremad Valby 2
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:00
GVI
2
Viktoria 2
3
|
|||||||||||||||||||
14. apr
14:00
Oversidder
Medicinernes Bk
|
|||||||||||||||||||
14. apr
16:00
Viktoria
0
KFUM
0
|
|||||||||||||||||||
19. apr
18:00
Fremad Valby 2
5
Medicinernes Bk
0
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:00
Fremad Amager
4
Viktoria
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:00
KFUM
8
GVI
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:00
AC Iben
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:00
Viktoria 2
6
VLI
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
Medicinernes Bk
0
AC Iben
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Oversidder
Viktoria 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
GVI
0
Fremad Amager
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
16:00
Viktoria
0
Fremad Valby 2
3
|
|||||||||||||||||||
29. apr
20:15
VLI
2
AC Iben
3
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:00
Fremad Valby 2
3
AC Iben
0
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:00
Fremad Amager
VLI
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
KFUM
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. maj
16:00
Viktoria
1
GVI
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:15
VLI
KFUM
UDS
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Medicinernes Bk
KFUM
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
AC Iben
Viktoria 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
GVI
Fremad Valby 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Oversidder
Fremad Amager
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Viktoria 2
Medicinernes Bk
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:15
VLI
Viktoria
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
Fremad Valby 2
Viktoria 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
KFUM
AC Iben
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
GVI
VLI
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Viktoria
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:30
AC Iben
Fremad Amager
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:00
Fremad Valby 2
VLI
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Medicinernes Bk
Viktoria
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Viktoria 2
KFUM
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Oversidder
GVI
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:30
Fremad Amager
Medicinernes Bk
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:00
Viktoria
AC Iben
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
GVI
Medicinernes Bk
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
KFUM
Fremad Valby 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
VLI
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Fremad Amager
Viktoria 2
|
Oprykning:
De to bedste oprykningsberettigede hold rykker op
Nedrykning:
Nr. 8+9+10 rykker ned.
Nedrykningen forøges med det antal DBU København-hold, der rykker ned fra Kvinde Øst efter 2024 forår.