Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07. apr
12:00
Amager FF
5
Copenhagen Foxes
3
|
|||||||||||||||||||
13. apr
10:15
Skjold
1
HB 2
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
13:15
FC Ryparken
3
FB 6
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
14:00
FB 8
2
Skjold 5
6
|
|||||||||||||||||||
14. apr
16:00
Union 4
2
KB 4
1
|
|||||||||||||||||||
15. apr
19:15
Copenhagen Foxes
7
FC Ryparken
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. apr
20:30
FB 6
3
Skjold
4
|
|||||||||||||||||||
18. apr
19:15
HB 2
8
FB 8
1
|
|||||||||||||||||||
18. apr
20:30
KB 4
0
Amager FF
3
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:15
Skjold 5
3
Union 4
7
|
|||||||||||||||||||
22. apr
20:30
FB 6
2
Copenhagen Foxes
4
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:15
FC Ryparken
5
KB 4
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Amager FF
3
Skjold 5
2
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:15
Copenhagen Foxes
2
Skjold
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
20:30
KB 4
4
FB 6
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
21:00
HB 2
1
Amager FF
4
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
FB 8
0
Union 4
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:30
Skjold 5
4
FC Ryparken
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
Union 4
3
HB 2
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:15
Copenhagen Foxes
6
KB 4
0
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:30
FB 6
1
Skjold 5
3
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:15
Skjold
FB 8
UMH
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:45
Skjold
Union 4
HHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:15
FC Ryparken
1
HB 2
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Amager FF
FB 8
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:30
KB 4
Skjold
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:15
HB 2
FB 6
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
FB 8
FC Ryparken
|
|||||||||||||||||||
17. maj
20:45
Skjold 5
Copenhagen Foxes
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Union 4
Amager FF
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:30
FB 6
FB 8
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:30
KB 4
Skjold 5
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Skjold
Amager FF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:15
FC Ryparken
Union 4
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:15
HB 2
KB 4
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:30
FB 8
Copenhagen Foxes
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:45
Skjold
Skjold 5
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Amager FF
FC Ryparken
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Union 4
FB 6
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:30
HB 2
Copenhagen Foxes
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
FB 6
Amager FF
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Copenhagen Foxes
Union 4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
KB 4
FB 8
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
FC Ryparken
Skjold
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Skjold 5
HB 2
|
Oprykning:
De 6 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de fire puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i pulje
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning
Nedrykning:
Nr. 8,9 og 10 i alle fire puljer rykker ned