Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09. apr
20:15
Vestia
0
Frem 2
1
|
|||||||||||||||||||
10. apr
18:00
ØKF
3
Østerbro IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr
20:30
FA 2000 5
1
Pan Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr
20:30
FB 7
1
Skjold 3
0
|
|||||||||||||||||||
13. apr
11:15
Oversidder
FB 4
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:00
Østerbro IF
2
FB 7
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. apr
19:30
Pan Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. apr
20:30
FB 4
9
ØKF
8
|
|||||||||||||||||||
19. apr
20:45
Skjold 3
2
Vestia
0
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:00
Frem 2
7
FA 2000 5
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr
20:15
Vestia
6
Østerbro IF
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:00
ØKF
1
FB 7
3
|
|||||||||||||||||||
25. apr
20:30
FB 4
4
Pan Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
25. apr
20:45
Oversidder
Frem 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
16:00
FA 2000 5
2
Skjold 3
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:00
Østerbro IF
5
FA 2000 5
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr
20:45
Pan Fodbold
4
ØKF
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
20:30
FB 7
2
Vestia
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:30
Skjold 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Frem 2
0
FB 4
3
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:15
Oversidder
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
ØKF
3
Vestia
2
|
|||||||||||||||||||
07. maj
20:45
Pan Fodbold
4
Frem 2
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:30
FB 4
4
Skjold 3
1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
19:15
FA 2000 5
2
FB 7
2
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Østerbro IF
FB 4
|
|||||||||||||||||||
16. maj
20:30
FB 7
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:15
Skjold 3
Pan Fodbold
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Frem 2
ØKF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Vestia
FA 2000 5
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
ØKF
FA 2000 5
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:45
Pan Fodbold
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:30
FB 4
FB 7
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:30
Oversidder
Vestia
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Frem 2
Skjold 3
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Østerbro IF
Frem 2
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
ØKF
Skjold 3
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:30
FA 2000 5
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. maj
20:30
FB 7
Pan Fodbold
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Vestia
FB 4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
FB 4
FA 2000 5
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Pan Fodbold
Vestia
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Frem 2
FB 7
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Oversidder
ØKF
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Skjold 3
Østerbro IF
|
Oprykning:
De 6 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de fire puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i pulje
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning
Nedrykning:
Nr. 8,9 og 10 i alle fire puljer rykker ned