Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. mar
18:30
FC Helsingør
1
Roskilde Boldklub
2
|
|||||||||||||||||||
14. mar
19:00
HIK
1
HB Køge
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. mar
19:15
B93
0
Hvidovre IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. mar
19:30
AC Amager Academy
0
Næstved I.F.
2
|
|||||||||||||||||||
02. apr
18:30
Næstved I.F.
2
AB
1
|
|||||||||||||||||||
02. apr
19:00
HB Køge
5
FC Helsingør
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. apr
19:30
Roskilde Boldklub
3
AC Amager Academy
3
|
|||||||||||||||||||
03. apr
18:30
Hvidovre IF
2
HIK
1
|
|||||||||||||||||||
03. apr
19:15
Nykøbing FC
1
B93
0
|
|||||||||||||||||||
16. apr
19:00
FC Helsingør
3
HIK
3
|
|||||||||||||||||||
16. apr
19:00
AB
4
Roskilde Boldklub
2
|
|||||||||||||||||||
16. apr
19:15
B93
2
Næstved I.F.
2
|
|||||||||||||||||||
18. apr
19:15
Nykøbing FC
1
Hvidovre IF
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr
19:30
AC Amager Academy
1
HB Køge
5
|
|||||||||||||||||||
23. apr
19:30
Roskilde Boldklub
3
HIK
6
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
AB
1
Nykøbing FC
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:30
Næstved I.F.
4
Nykøbing FC
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:45
HIK
2
AC Amager Academy
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
HB Køge
5
AB
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:30
Roskilde Boldklub
1
B93
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
Hvidovre IF
FC Helsingør
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Næstved I.F.
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
AB
HIK
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:15
B93
HB Køge
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:30
AC Amager Academy
FC Helsingør
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:15
Nykøbing FC
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
HB Køge
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:45
HIK
B93
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
HB Køge
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
FC Helsingør
AB
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:30
Roskilde Boldklub
Næstved I.F.
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Hvidovre IF
AC Amager Academy
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:30
Hvidovre IF
HB Køge
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:45
HIK
Næstved I.F.
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:30
Næstved I.F.
HB Køge
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
AB
AC Amager Academy
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:15
Nykøbing FC
HIK
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:15
B93
FC Helsingør
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:30
Roskilde Boldklub
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
18. jun
19:00
FC Helsingør
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
18. jun
19:00
AB
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
18. jun
19:30
AC Amager Academy
B93
|
|||||||||||||||||||
24. jun
19:15
Nykøbing FC
AC Amager Academy
|
|||||||||||||||||||
25. jun
18:30
Næstved I.F.
FC Helsingør
|
|||||||||||||||||||
25. jun
19:15
B93
AB
|
Kampflytninger skal være hjemmeholdets lokalunion i hænde senest 5 dage før ny som oprindelig spilledato - sker dette ikke, vil klubberne ikke kunne forvente at kampflytning imødekommes.
Særlige regler U16 Drenge reservehold (dbukoebenhavn.dk)