Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. nov 2023
10:30
Frederikssund FB
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
11:00
Hillerød Fodbold
Valby
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2023
16:15
IF Bytoften
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
10:00
IF Skjold Birkerød
Fix
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2023
22:00
Oversidder
Frederikssund FB
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
10:30
Valby
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
11:30
Lundtofte Boldklub
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
11:45
IF Bytoften
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
12:00
Fix
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2023
22:00
Hillerød Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
10:00
IF Skjold Birkerød
Valby
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Frederikssund FB
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
12:00
Fix
IF Bytoften
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
12:15
Vanløse
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
08. jan
22:00
Oversidder
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
13. jan
10:30
Valby
Fix
|
|||||||||||||||||||
13. jan
11:30
IF Bytoften
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
14. jan
12:15
Frederikssund FB
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
21. jan
15:00
Lundtofte Boldklub
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
27. jan
10:00
IF Bytoften
Valby
|
|||||||||||||||||||
27. jan
10:00
IF Skjold Birkerød
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. jan
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
27. jan
14:00
Fix
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
28. jan
12:30
Vanløse
Frederikssund FB
|
|||||||||||||||||||
29. jan
22:00
Oversidder
Fix
|
|||||||||||||||||||
03. feb
11:00
Lundtofte Boldklub
IF Bytoften
|
|||||||||||||||||||
03. feb
14:00
Valby
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
04. feb
12:15
Frederikssund FB
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
18. feb
11:00
Hillerød Fodbold
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
24. feb
09:15
Valby
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
24. feb
10:00
IF Skjold Birkerød
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
24. feb
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
24. feb
14:30
IF Bytoften
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. feb
12:00
Fix
Frederikssund FB
|
|||||||||||||||||||
02. mar
10:00
Hillerød Fodbold
Fix
|
|||||||||||||||||||
09. mar
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
09. mar
22:00
Oversidder
Valby
|
|||||||||||||||||||
10. mar
10:45
Frederikssund FB
IF Bytoften
|
|||||||||||||||||||
10. mar
12:15
Vanløse
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
16. mar
10:30
Valby
Frederikssund FB
|
|||||||||||||||||||
18. mar
22:00
Lundtofte Boldklub
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. mar
09:30
IF Bytoften
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
23. mar
10:00
IF Skjold Birkerød
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
24. mar
12:00
Fix
Vanløse
|