Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05. apr
19:00
Vordingborg IF
2
Suså IF
6
|
|||||||||||||||||||
06. apr
11:00
Lellinge IF
2
Faxe BK
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr
14:00
IF Svend Gønge
5
Skensved IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr
14:00
Førslev IF
2
Hastrup FC
2
|
|||||||||||||||||||
06. apr
14:15
Køge Nord FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. apr
14:00
Suså IF
0
Køge Nord FC
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
15:00
Faxe BK
3
Vordingborg IF
2
|
|||||||||||||||||||
14. apr
11:00
Skensved IF
1
Lellinge IF
0
|
|||||||||||||||||||
14. apr
14:00
Holmegaard GB
4
IF Svend Gønge
2
|
|||||||||||||||||||
14. apr
14:00
Hastrup FC
4
Østmøn SGI
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr
16:00
Oversidder
Førslev IF
|
|||||||||||||||||||
19. apr
19:00
Vordingborg IF
0
Skensved IF
4
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:30
Østmøn SGI
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:00
Førslev IF
4
Suså IF
4
|
|||||||||||||||||||
20. apr
15:00
Køge Nord FC
1
Faxe BK
2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
Holmegaard GB
1
Hastrup FC
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Lellinge IF
2
Vordingborg IF
0
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
Hastrup FC
5
IF Svend Gønge
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
Suså IF
6
Østmøn SGI
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:00
Faxe BK
1
Førslev IF
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
16:00
Oversidder
Holmegaard GB
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Skensved IF
Køge Nord FC
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:30
Østmøn SGI
2
Faxe BK
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
IF Svend Gønge
2
Vordingborg IF
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
Førslev IF
5
Skensved IF
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
Hastrup FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:00
Køge Nord FC
3
Lellinge IF
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Holmegaard GB
3
Suså IF
6
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
IF Svend Gønge
1
Lellinge IF
3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
Lellinge IF
4
Førslev IF
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:30
Vordingborg IF
3
Køge Nord FC
3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Suså IF
4
Hastrup FC
4
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:00
Faxe BK
5
Holmegaard GB
0
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Skensved IF
9
Østmøn SGI
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
Oversidder
IF Svend Gønge
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Østmøn SGI
Holmegaard GB
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
Førslev IF
Vordingborg IF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:30
Østmøn SGI
Lellinge IF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
IF Svend Gønge
Køge Nord FC
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Hastrup FC
Faxe BK
|
|||||||||||||||||||
18. maj
16:00
Oversidder
Suså IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Holmegaard GB
Skensved IF
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
Suså IF
IF Svend Gønge
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Lellinge IF
Holmegaard GB
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
Faxe BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:30
Vordingborg IF
Østmøn SGI
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Skensved IF
Hastrup FC
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Køge Nord FC
Førslev IF
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:00
Suså IF
Faxe BK
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:30
Østmøn SGI
Køge Nord FC
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
IF Svend Gønge
Førslev IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Hastrup FC
Lellinge IF
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Holmegaard GB
Vordingborg IF
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Oversidder
Skensved IF
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Lellinge IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:30
Vordingborg IF
Hastrup FC
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
IF Svend Gønge
Faxe BK
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
Førslev IF
Østmøn SGI
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:15
Køge Nord FC
Holmegaard GB
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Skensved IF
Suså IF
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Suså IF
Lellinge IF
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:30
Østmøn SGI
IF Svend Gønge
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Hastrup FC
Køge Nord FC
|
|||||||||||||||||||
15. jun
15:00
Faxe BK
Skensved IF
|
|||||||||||||||||||
15. jun
16:00
Oversidder
Vordingborg IF
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Holmegaard GB
Førslev IF
|
Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 4
Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 5
Vinderne af semifinalerne spiller finale torsdag den 27. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2