FIF, Hillerød
Spillested
FIF-Stadion Kunstgræs
Blå/Hvid
Blå
Træner
Hans Peter Jakobsen
Tel: / Mobil: 26556277
Gilleleje FK
Spillested
Nellerupgård Stadion
Rød/Sort
Sort
Sort
Træner
Stefan Mogensen
Tel: 25406583 / Mobil: 25406583
Træner
Kristian Sørensen
Tel: / Mobil: 26159855
Holte Star Club
Spillested
Rudegård Stadion
Gul
Rød
Blå/Rød
Holdleder
Edrees Naseri
Tel: / Mobil: 60645471
Holdleder
Rahmanullah Noori
Tel: 4223 4394 / Mobil: 42234394
Assistent
Thomas Skov
Tel: / Mobil: 30361352
Kampklar assistent
Henrik Follmann
Tel: / Mobil: 3030 9999
IF Skjold Birkerød
Spillested
Birkerød Stadion
Gul/Sort
Sort
Sort
Holdleder
Christoffer Meyland Lemche
Tel: / Mobil: 20966977
Kvistgård IF
Spillested
Kvistgård Idrætsanlæg
Blå
Blå
Træner
Brian Petersen
Tel: 50 56 02 54 / Mobil: 50 56 02 54
Nivå-Kokkedal FK
Spillested
Karsemosegård
Blå/Sort
Blå
Blå
Teamleder
Isabella Klinke Nielsen
Tel: / Mobil: 42443554
Cheftræner
Oliver Dhjorthi Vang
Tel: / Mobil: 29120342
Nødebo IF
Spillested
Nødebo Stadion
Sort/Hvid
Sort
Sort
Cheftræner
Jens Steenberg
Tel: / Mobil: 61698821
Snekkersten IF (2)
Spillested
Snekkersten Idrætscenter
Blå/Hvid
Blå
Blå
Holdleder
Anders Bruun Hytting
Tel: / Mobil: 22200224
Holdleder
Frederik Krohn Simonsen
Tel: / Mobil: 60464424
Snekkersten IF (1)
Spillested
Snekkersten Idrætscenter
Blå/Hvid
Blå
Blå
Cheftræner
Kenneth Ackey
Tel: / Mobil: 28877779
Tikøb IF
Spillested
Tikøb Gl. Stadion
Rød
Sort
Sort
Holdleder
Ole Hansen
Tel: 31706270 / Mobil: 31706270
Holdleder
Allan Johansen
Tel: / Mobil: 40109840
1/8 dels finaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 7
Kvartfinaler fredag den 21. juni kl. 19.00
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 3
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 8
kamp 5: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 6
kamp 6: Vinder pulje 9 - Vinder pulje 10
Semifinaler mandag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 5
Vinderne af semifinalerne spiller finale torsdag den 27. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.