Allerød Fodbold Klub
Spillested
Allerød Idrætspark
Blå
Hvid
Blå
Holdleder
Lars Holm
Tel: / Mobil: 51816172
Træner
Lars Holm
Tel: / Mobil: 51816172
Træner
Casper Colding-Jørgensen
Tel: / Mobil: 25556322
Træner
Georg Bergeton Larsen
Tel: / Mobil: 42511139
Træner
Morten Holme Weihrauch
Tel: / Mobil: 26135153
Træner
Mattias Rosenfeldt
Tel: / Mobil: 60224026
Cheftræner
Michael Wissing
Tel: / Mobil: 53537350
Espergærde IF
Spillested
Mørdrup Idrætsanlæg
Rød/Hvid
Rød
Rød
Holdleder
Tommy Andersen
Tel: / Mobil: 6130 8497
Cheftræner
Lauritz Emil Hetman
Tel: / Mobil: 28700825
Frederiksværk Fodbold Klub
Spillested
Frederiksværk Stadion
Hvid
Sort
Sort
Træner
Rasmus Neuwald Dam
Tel: / Mobil: 22936878
Assistenttræner
Allan Arge
Tel: / Mobil: 21844281
Assistenttræner
Nicholai Christiansen
Tel: / Mobil: 51887918
Cheftræner
John Rydahl
Tel: / Mobil: 22618071
Frem Hellebæk
Spillested
Nordkysthallen
Blå
Blå
Blå
Cheftræner
Peter Svenning Larsen
Tel: / Mobil: 2978 5075
Hareskov IF/Værløse BK
Spillested
Værløse Stadion
Blå
Hvid
Blå
Træner
Anders Hansen
Tel: / Mobil: 29609499
Træner
Jonas Bastkjær Jensen
Tel: 28458536 / Mobil: 28458536
Helsinge Fodbold
Spillested
Helsinge Stadion
Rød
Hvid
Rød
Assistent
Philip Quaade
Tel: 48792040 / Mobil: 26930956
Assistenttræner
Martins Brikmands
Tel: / Mobil: 27240864
Cheftræner
Morten Rohde Klitgaard
Tel: / Mobil: 22770879
Humlebæk BK
Spillested
Humlebæk Stadion
Hvid
Blå
Holdleder
Karina Simonsen
Tel: / Mobil: 22776555
Træner
Brian Bomber Nielsen
Tel: 40623036 / Mobil: 40623036
Træner
Peter Simonsen
Tel: / Mobil: 60837200
Assistent
Mikkel Misfeldt
Tel: / Mobil: 29998240
Kampklar assistent
Morten Jakobsen
Tel: / Mobil: 53611727
Virum-Sorgenfri BK
Spillested
Virum Stadion
Hvid
Grøn
Hvid
Holdleder
Lars Køllgaard Voigt
Tel: / Mobil: 30258404
Holdleder
Paul Okholm
Tel: / Mobil: 24646549
Holdleder
Birgitte Overholt Nielsen
Tel: / Mobil: 50915116
Træner
Jakob Juel Lett
Tel: / Mobil: 61335885
Træner
Jonas Amtoft
Tel: 45832018 / Mobil: 52909880
Træner
Abraham Hadgu
Tel: / Mobil: 42158158
Træner
Otto Helk
Tel: / Mobil: 42689869
Træner
Albert Brink Jakobsen
Tel: / Mobil: 91561718
Træner
William Østerby
Tel: / Mobil: 60610404
Træner
Christian Hvalsø Hansen
Tel: 45882800 / Mobil: 53357653
Kampklar assistent
Andreas Melbye
Tel: / Mobil: 30209663
Teamleder
André Behrend
Tel: / Mobil: 29897329
Ølstykke FC
Spillested
Ølstykke Stadion
Gul
Blå
Gul
Holdleder
Anders Bøgh Johannesen
Tel: / Mobil: 27100553
Cheftræner
Timo Lind
Tel: 93837739 / Mobil: 93837739
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23. juni i Ølstykke.
Semifinaler 23. juni kl. 11.45 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 2
Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 15.15 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2