Martin Eliott Horslev JensenTel: / Mobil: 93908060
Assistent
Patrick Duvander ØlholmTel: / Mobil:
Helsingør IF Fodbold
Spillested
Helsingør Idrætspark
Rød
Blå
Rød
Cheftræner
Aleksander Birch RasmussenTel: 30425822 / Mobil: 30425822
Hillerød Fodbold
Spillested
Hillerød Stadion
Orange
Sort
Sort
Træner
Jakob Kjær LüningTel: / Mobil: 21431805
Træner
Lars LüningTel: / Mobil: 29733090
Træner
Jonathan Gjerløv MarrupTel: / Mobil: 60751307
Træner
Elias Naalu SchjørringTel: / Mobil: 42333080
Træner
Rasmus Dalgaard ElletoftTel: / Mobil: 25562690
Træner
Malthe Nygaard AlberTel: / Mobil: 27832225
Assistenttræner
Philip TickTel: / Mobil: 22188319
Assistenttræner
Lars LüningTel: / Mobil: 29733090
Assistenttræner
Kris Obraniak-HansenTel: / Mobil: 22445623
Målmandstræner
Alexander Meinert BøttgerTel: / Mobil: 61603053
KBK Hillerød
Spillested
KBK Hillerød Øst-huset
Rød
Rød
Rød
Træner
Kim LorenzenTel: / Mobil: 60103503
Nivå-Kokkedal FK
Spillested
Karsemosegård
Blå/Sort
Blå
Blå
Cheftræner
Emil Jensen AlsgrenTel: / Mobil: 40106525
Ramløse IF
Spillested
Ramløsehallen
Gul/Blå
Blå
Holdleder
Marianne Boe WarmanTel: / Mobil: 20813697
Træner
Simon LownsbroughTel: / Mobil: 22402250
Træner
Kasper TonndorffTel: / Mobil: 42921970
VTF (Vejby/Tisvilde)
Spillested
Vejby Idrætsplads
Lilla
Sort
Sort
Træner
Allan Thoft JensenTel: / Mobil: 6120 9646
Ølsted IF
Spillested
Ølsted Idrætsanlæg
Hvid
Blå
Hvid
Holdleder
Pamela VillebaekTel: 31313565 / Mobil: 31313565
Træner
Vincent EdjabouTel: / Mobil:
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 6
Semifinaler søndag den 23. juni kl. 11.15 i Borup
kamp 4: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
kamp 5: Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3
Finale samt 3-4 plads søndag den 23. juni kl. 13.45 i Borup.
kamp 6: Finale Vinder kamp 4 - Vinder kamp 5
kamp 7: 3-4 plads Taber kamp 4 - Taber kamp 5
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 6
Semifinaler søndag den 23. juni kl. 11.15 i Borup
kamp 4: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
kamp 5: Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3
Finale samt 3-4 plads søndag den 23. juni kl. 13.45 i Borup.
kamp 6: Finale Vinder kamp 4 - Vinder kamp 5
kamp 7: 3-4 plads Taber kamp 4 - Taber kamp 5