Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. maj
10:00
Hvalsø IF
Helsinge Fodbold
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Bramsnæs FB
Oversidder
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Nykøbing IF
FC Hornsherred
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Oversidder
Hvalsø IF
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Helsinge Fodbold
FC Hornsherred
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Nykøbing IF
Bramsnæs FB
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Oversidder
Helsinge Fodbold
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Hvalsø IF
Nykøbing IF
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
FC Hornsherred
Bramsnæs FB
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Helsinge Fodbold
Nykøbing IF
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
FC Hornsherred
Oversidder
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Bramsnæs FB
Hvalsø IF
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
FC Hornsherred
Oversidder
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
FC Hornsherred
Høng GF
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:15
FC Hornsherred
Raklev GI
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
FC Hornsherred
FC Lejre
Serie 2 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
FC Hornsherred
Holbæk B&I
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
FC Hornsherred
Avarta
U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
FC Hornsherred
Slangerup & Omegn IF
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
FC Hornsherred
Oversidder
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
FC Hornsherred
Farum BK
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
FC Hornsherred
Svogerslev BK
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
FC Hornsherred
Brødeskov IF
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
FC Hornsherred
Svebølle BI 2016
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 3
|