Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03. maj
18:15
Brøndbyernes IF
Køge BK
Træningskamp U14 Pige Øst Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:45
Brøndbyernes IF
Taastrup FC (1)
Serie 4A - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Brøndbyernes IF
LSF
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Brøndbyernes IF
Taastrup Idrætsforening
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Brøndbyernes IF
Ishøj IF
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Brøndbyernes IF
BFC Lundegården
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:30
Brøndby
Vejle
U19 Drenge Ligaen 2023/24 Liga
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Brøndby IF
Vejle B
U15 Drenge Ligaen 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Brøndbyernes IF
Gundsølille SGIF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Brøndbyernes IF
SBV 09
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Brøndbyernes IF
BSF
8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:00
Brøndby
Vejle
U17 Drenge Ligaen 2023/24 Liga
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:00
Brøndbyernes IF
Humlebæk BK
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Brøndbyernes IF
IF Bytoften
UDS
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Brøndbyernes IF
Himmelev-Veddelev BK
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Brøndbyernes IF
Hareskov IF / Farum BK
U15 Piger 1 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Brøndbyernes IF
Oversidder
8:8 U14 Drenge (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Brøndbyernes IF
Farum BK
U21 B, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:05
Brøndbyernes IF
Roskilde Pigefodbold
Træningskamp U14 Pige Øst Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Brøndbyernes IF (2)
Slagelse B&I
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
07. maj
20:00
Brøndbyernes IF
Taastrup FC
M+32 1 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Brøndbyernes IF
Herstedøster IC
M+32 2 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:00
Brøndbyernes IF
Oversidder
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:00
Brøndbyernes IF
Farum BK
U14 Drenge Liga Øst 1 (10) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
Brøndbyernes IF
Farum BK
U13 Drenge Liga Øst 1(11) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:45
Brøndby
Gladsaxe-Hero BK
Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Vallensbæk IF (2)
Ishøj IF (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Herstedøster IC (3)
Taastrup FC (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Taastrup FC (4)
Vallensbæk IF (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Brøndbyernes IF (2)
Herstedøster IC (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Taastrup FC (2)
Oversidder
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Ishøj IF (2)
Taastrup FC (5)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
BK Avarta (2)
Herstedøster IC (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Brøndbyernes IF (3)
Taastrup FC (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Taastrup FC (1)
Ishøj IF (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
BK Avarta (1)
Taastrup FC (4)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
BK Avarta (3)
Oversidder
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Brøndbyernes IF (1)
Vallensbæk IF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Taastrup FC (3)
BK Avarta (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Ishøj IF (3)
Herstedøster IC (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Herstedøster IC (1)
Taastrup FC (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Vallensbæk IF (1)
Brøndbyernes IF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Taastrup FC (5)
BK Avarta (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Oversidder
Ishøj IF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Herstedøster IC (2)
Brøndbyernes IF (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Taastrup FC (2)
Ishøj IF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Ishøj IF (1)
BK Avarta (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Taastrup FC (4)
Brøndbyernes IF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Brøndbyernes IF
Rørvig IF
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Oversidder
Brøndbyernes IF (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Vallensbæk IF (2)
Herstedøster IC (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Brøndbyernes IF
Albertslund IF
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
BK Avarta (3)
Brøndbyernes IF (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Ishøj IF (3)
Taastrup FC (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Taastrup FC (1)
BK Avarta (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Vallensbæk IF (1)
Herstedøster IC (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
BK Avarta (2)
Brøndbyernes IF (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Oversidder
Taastrup FC (5)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Ishøj IF (2)
Herstedøster IC (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
BK Avarta (2)
Taastrup FC (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Brøndbyernes IF (2)
Ishøj IF (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Taastrup FC (1)
Taastrup FC (4)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Herstedøster IC (3)
Oversidder
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
BK Avarta (3)
Vallensbæk IF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Taastrup FC (3)
Oversidder
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Brøndbyernes IF (1)
Ishøj IF (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Herstedøster IC (1)
Ishøj IF (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
BK Avarta (1)
Vallensbæk IF (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Taastrup FC (5)
Herstedøster IC (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Brøndbyernes IF (3)
Oversidder
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Brøndbyernes IF
Avedøre IF
8:8 U15 Piger (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Brøndbyernes IF 2
Holbæk B&I
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Brøndbyernes IF
Oversidder
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:00
Brøndbyernes IF
Oversidder
Serie 6 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Brøndbyernes IF
Frederikssund FB
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Brøndbyernes IF
Bagsværd BK
U15 Piger 1 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
Brøndbyernes IF
FC Lejre
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Brøndbyernes IF
Hornbæk IF
U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
Brøndby IF
F.C. København
3F Superliga - Mesterskabsspil 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:00
Brøndbyernes IF
BSF
U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:15
Brøndbyernes IF
BK Avarta
De Seks - 7-mands Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:00
Brøndbyernes IF
IF Bytoften
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:00
Brøndbyernes IF
Rosenhøj BK
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Grønne Stjerne
Nødebo IF
8:8 M+40 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:45
Brøndbyernes IF
LSF (2)
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:00
Brøndby IF
FC Nordsjælland
3F Superliga - Mesterskabsspil 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:00
Brøndbyernes IF
Lyngby Boldklub 1921
U13 Drenge Liga Øst 1(11) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:45
Brøndby
Stenløse BK
Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
Brøndbyernes IF
Oversidder
U11 Piger 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
Brøndbyernes IF
Vipperød BK
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Brøndbyernes IF 2
A27
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Brøndbyernes IF
Glostrup
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:30
Brøndby IF
Kolding IF
U19 Piger Liga 2023/24 DM
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:30
Brøndby IF
Kolding IF
U16 Piger Liga 2023/24 DM
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Brøndbyernes IF
Espergærde IF
8:8 U14 Drenge (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
20. maj
11:00
Brøndbyernes IF
Frederikssund IK
U21 B, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Brøndby IF
Lyngby
U15 Drenge Ligaen 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:00
Brøndbyernes IF
B.93
U13 Drenge Liga Øst 1(11) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Brøndbyernes IF
Football Club Albertslund
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:45
Brøndbyernes IF
Albertslund BS 72
De Seks - 7-mands Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Brøndbyernes IF
IF Frem Bjæverskov
M+32 2 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Brøndbyernes IF
Roskilde Boldklub
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Brøndbyernes IF
FC Rudersdal
U11 Piger 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Brøndbyernes IF
FC Rudersdal
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Brøndbyernes IF
Taastrup FC
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Brøndbyernes IF
IF Bytoften
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Brøndbyernes IF
Rosenhøj BK
Serie 4A - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:30
Brøndby
Randers Freja FC
U19 Drenge Ligaen 2023/24 Liga
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Brøndby IF
Randers Freja FC
U15 Drenge Ligaen 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Brøndbyernes IF
BSF
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Brøndbyernes IF
Køge BK
8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Brøndbyernes IF
Fløng-Hedehusene Fodbold
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
Brøndby
Randers Freja FC
U17 Drenge Ligaen 2023/24 Liga
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
Brøndbyernes IF
Frem Hellebæk
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Brøndbyernes IF
Oversidder
8:8 U15 Piger (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Brøndbyernes IF
BSF
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
17:00
Brøndby IF
AGF
3F Superliga - Mesterskabsspil 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
17:15
Brøndbyernes IF
Kirke Hyllinge IF
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Brøndbyernes IF
AB
Drenge u14 liga 1 Træningskamp Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:15
Brøndbyernes IF
Mosede BK
De Seks - 7-mands Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. maj
20:00
Brøndbyernes IF
LSF
M+32 1 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Grønne Stjerne
FC Galaksi
8:8 M+40 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Brøndbyernes IF
Greve Fodbold
U18 Piger (06-07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:45
Brøndbyernes IF
Taastrup FC
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:15
Brøndbyernes IF
Greve Fodbold
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:00
Brøndbyernes IF
KB
U14 Drenge Liga Øst 1 (10) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:45
Brøndby
Frederiksværk FK
Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Brøndbyernes IF
Avedøre IF
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Brøndbyernes IF
Hundige BK
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Brøndbyernes IF
Lyngby Boldklub 1921
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Brøndbyernes IF
Vallensbæk IF
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Brøndbyernes IF
Glostrup
8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Brøndby
AGF
U17 Drenge Ligaen 2023/24 Liga
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:30
Brøndbyernes IF
Oversidder
U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Brøndbyernes IF
Oversidder
U15 Piger 1 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Brøndbyernes IF
BSF
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Brøndbyernes IF
Melby-Liseleje IF
8:8 U14 Drenge (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Brøndbyernes IF
B.93
U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Brøndbyernes IF
Amager Pigefodbold
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Brøndbyernes IF (2)
A27
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
02. jun
15:00
Brøndbyernes IF
Virum-Sorgenfri BK
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
15:00
Brøndbyernes IF
Bagsværd BK
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:45
Brøndbyernes IF
Greve Fodbold
De Seks - 7-mands Pulje 1
|