MENU

Greve Fodbold //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Herre-DS 2022-23 Pulje 1
Serie 2 Pulje 4
Serie 4 - Efterår Pulje 6
Serie 6 - Efterår Pulje 2
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 1
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
8-M+32 1 - Efterår Pulje 2
8-M+32 2 - Efterår Pulje 3
8-M+32 (Old Boys) Pokal 22/23 Pulje 1
8-M+32 (Old Boys) Pokal 22/23 Pulje 1
8-M+40 1 - Efterår Pulje 2
8-M+40 (Veteran) Pokal 22/23 Pulje 1
U19
U19 Drenge 1 (04-05) Efterår Pulje 2
U19 Drenge Øst 1 E 2022 (04) P1
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 22/23 P1
U18
U18 Piger 2 (05-06) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U18 Piger (05-06) 22/23 Pulje 1
U17
U17 Drenge 2 (06) Efterår Pulje 3
U17 Drenge 3 (06) Efterår Pulje 3
U17 Drenge Øst 1 E 2022 (06) P1
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23 P1
U16
U16 Piger 2 (07) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U16 Piger (07) 22/23 Pulje 1
U16 Drenge Øst 2 E 2022 (07) P2
Ungdomspokal U16 Drenge (07) 22/23 P1
U16 Drenge Øst (07) VinterBOLD
U15
U15 Drenge Liga 3 (08) efterår Pulje B
U15 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 3
U15 Piger 2 (08) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge (08) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge B (08) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Piger (08) 22/23 Pulje 1
U14
U14 Drenge Liga 3 (09) efterår Pulje A
U14 Drenge 2 (09) Efterår Pulje 3
U14 Drenge 4 (09) Efterår Pulje 2
U14 Piger (09) Efterår Pulje 2
U14 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår lukket pulje 6
U14 Piger 8-mands 2 (09) Efterår Pulje 4
Ungdomspokalen U14 Drenge (09) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge B (09) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge B (09) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Piger (09) 22/23 Pulje 1
U14 drenge Projekt Relativ Væksteffekt Række 3/4
U14 Piger (09) 7M/8M VinterBOLD
U13
U13 Drenge Liga 2 8M (10) efterår Pulje A
U13 Drenge 8-mands 1 (10) Efterår Pulje 3
U13 Drenge 8-mands 2 (10) Efterår Pulje 3
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 4
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 4
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
Queens Cup - U10 - U13 Pulje 2
U12
U12 Drenge SU 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U12 Drenge 1 8-mands (11) Efterår Pulje 2
U12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår Pulje 3
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår Pulje 2
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 6
U12 Piger 2 8-mands (11) Efterår Pulje 2
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår Pulje 2
U11
U11 Drenge SU 8-mands (12) Efterår Pulje 3
U11 Drenge 1 8-mands (12) Efterår Pulje 2
U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 4
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår Pulje 4
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår Pulje 5
U11 Piger 1 8-mands (12) Efterår Pulje 1
U11 Piger 3 8-mands (12) Efterår Pulje 2
U10
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 28/8 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 11/9 Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 24/9 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 9/10 Pulje 2
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 1
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 1
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 24/9 Pulje 2
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 1 - 21. august Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 21. august Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 21. august Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 21. august Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 21. august Pulje 3
U10 piger 5-mands (13) 1 - 21. august Pulje 1
U10 piger 5-mands (13) 2 - 21. august Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 1 - 4. september Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 4. september Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 4. september Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 4. september Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 4. september Pulje 2
U10 piger 5-mands (13) 1 - 4. september Pulje 1
U10 piger 5-mands (13) 2 - 4. september Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 1 - 18. september Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 18. september Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 18. september Pulje 6
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 18. september Pulje 6
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 18. september Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 18. september Pulje 1
U10 piger 5-mands (13) 1 - 18. september Pulje 1
U10 piger 5-mands (13) 2 -18. september Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 1-9.oktober Medaljestævne Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 6
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) 3 -9.oktober Medaljestævne Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) 3 -9.oktober Medaljestævne Pulje 6
U10 drenge 5-mands (13) beg -9.oktober Medaljestæv Pulje 6
U10 drenge 5-mands (13) SU 2 18.september Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) SU 2 9.oktober Pulje 1
U9
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 20. august Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 20. august Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 20. august Pulje 6
U9 piger 5-mands(14) begynder- 20. august Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 3. september Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 3. september Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 3. september Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 3. september Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 3. september Pulje 2
U9 piger 5-mands(14) begynder- 3. september Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 17. september Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 17. september Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 17. september Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 17. september Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 17. september Pulje 7
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 17. september Pulje 6
U9 piger 5-mands(14) begynder- 17. september Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 5
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 8
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 7
U9 pi 5-mands(14) begynder-8.oktober Medaljestævne Pulje 3
U8
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 20. august Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 20. august Pulje 7
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 3. september Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 3. september Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 3. september Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 3. september Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 3. september Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 17. september Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 17. september Pulje 6
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 17. september Pulje 7
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 17. september Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 17. september Pulje 5
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 7
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 8
U8 piger 5-mands (15) beg- 8.oktober Medaljestævne Pulje 1
BonBon Cup U8 drenge (15) 5M 1-2 Pulje 1
BonBon Cup U8 drenge (15) 5M 1-2 Pulje 2
BonBon Cup U8 drenge (15) 5M 1-2 Pulje 3
BonBon Cup U8 drenge (15) 5M 3 Pulje 1
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 9
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 8
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 21
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 20
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 17
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 16
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 13
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 12
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 11
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 17
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 20
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 22
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 23
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 22
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 18
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 17
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 16
U7 piger 3-mands (16-17) -20. august Pulje 1
U7 piger 3-mands (16-17) -20. august Pulje 1
U7 piger 3-mands (16-17) - 3. september Pulje 1
U7 piger 3-mands (16-17) - 17. september Pulje 2
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 14
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 19
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 18
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 17
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 16
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 15
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 14
U7 piger 3-mands (16-17) - 8.oktober Medaljestævne Pulje 2
U7 piger 3-mands (16-17) - 8.oktober Medaljestævne Pulje 2
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 7
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 6
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 3
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 2
U6 drenge 3-mands (17) - 4. september Pulje 7
U6 drenge 3-mands (17) - 4. september Pulje 6
U6 drenge 3-mands (17) - 4. september Pulje 8
U6 drenge 3-mands (17) - 4. september Pulje 5
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 6
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 3
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 12
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 7
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 11
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 13
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 8
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 7
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 15
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 6
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 5
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 4

Log ind