MENU

Herlev IF //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Pokalen 2022/23 Pulje 1
Herre-DS 2022-23 Pulje 2
Serie 2 Pulje 2
Serie 4 - Efterår Pulje 4
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 4
Old Boys-LP Pulje 1
8-M+32 2 - Efterår Pulje 2
8-mands +55 2 - 2022 Pulje 1
5-Mands +65 - 2022 Pulje 1
U17
U17 Drenge 1 (06) Efterår Pulje 1
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23 P1
U14
U14 Drenge Mester (09) Efterår Pulje 1
U14 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 2
U13
U13 Drenge 8-mands M (10) Efterår Pulje 1
U13 Drenge 8-mands 2 (10) Efterår Pulje 2
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 3
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
U12
U12 Drenge 1 8-mands (11) Efterår Pulje 2
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 2
U12 Piger 2 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U11
U11 Drenge SU 8-mands (12) Efterår Pulje 2
U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 3
U11 piger 5-mands (12) 2 - 21. august Pulje 1
U11 piger 5-mands (12) 2 - 4. september Pulje 1
U11 drenge 5-mands (12) beg- 18. september Pulje 1
U11 piger 5-mands (12) 2 - 18. september Pulje 1
U11 drenge 5-mands (12) beg-9.oktober Medaljestævn Pulje 2
U11 piger 5-mands (12) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 1
U10
U10 drenge 5-mands (13) 1 - 21. august Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 21. august Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 21. august Pulje 7
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 21. august Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 1 - 4. september Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 4. september Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 4. september Pulje 9
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 4. september Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 1 - 18. september Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 18. september Pulje 6
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 18. september Pulje 9
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 18. september Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) 1-9.oktober Medaljestævne Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 3 -9.oktober Medaljestævne Pulje 7
U10 drenge 5-mands (13) beg -9.oktober Medaljestæv Pulje 3
U9
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 20. august Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 20. august Pulje 7
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 20. august Pulje 7
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 3. september Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 3. september Pulje 7
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 3. september Pulje 9
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 17. september Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 17. september Pulje 8
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 17. september Pulje 11
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 5
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 9
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 12
BonBon Cup U9 drenge (14) 5M 1 Pulje 1
BonBon Cup U9 drenge (14) 5M 2-3 Pulje 3
U8
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 3. september Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 3. september Pulje 6
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 3. september Pulje 6
U8 piger 5-mands (15) beg. - 3. september Pulje 2
U8 piger 5-mands (15) 2 - 17. september Pulje 1
U8 piger 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 1
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 23
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 22
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 21
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 15
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 14
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 13
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 24
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 23
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 22
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 4. september Pulje 5
U6 drenge 3-mands (17) - 4. september Pulje 6
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 10
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 9
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 15
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 6

Log ind