Herstedøster IC

Ryd
Hold Pulje
Senior
Sjællandsserien Pulje 1
Serie 1
Serie 3 Pulje 4
Serie 3
Serie 4A - Forår Pulje 2
Serie 4 - Efterår
Serie 4 - Efterår
Serie 4B - Forår Pulje 3
Serie 5 - Forår Pulje 4
Serie 5 - Efterår
Kvindesjællandsserien - Forår Pulje 1
Kvindesjællandsserien - Efterår
8:8 Kvindesenior 2 - Efterår
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
M+32 2 - 2024 Pulje 2
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 2
8:8 M+45 2 - Efterår
U19
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 2
U19 Drenge 2 (06-07) Efterår
SM FINALS U19 drenge 2 Pulje 1
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U17
U17 Drenge 3 (08) Efterår
U16
U16 Drenge Mester (09) Efterår
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 2
U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 2
U16 Piger 2 (09) Efterår
Ungdomspokal U16 Drenge (08) 23/24 P1
U15
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 1
U15 Drenge 1 (10) Efterår
U15 Drenge 3 (10) Efterår
8:8 U15 Drenge (09) Forår Pulje 1
U14
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 2
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 2
U14 Drenge 4 (11) Efterår
U14 Piger 2 (11) Efterår
U13
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår U13/U14Lukket pulje
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 1
8:8 U13 Piger 3 (12) Efterår
U12
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 3
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
U11
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 4
Sommerland Sjælland Drenge Cup U11 (13) 5:5 2 SØN Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U11 (13) 5:5 3 SØN Pulje 1
U9
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 13. april Pulje 5
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 6
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 4
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 4
U9 piger 5:5 (15) begynder - 13. april Pulje 2
U9 piger 5:5 (15) begynder - 13. april Pulje 2
U9 piger 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 2
U9 piger 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 2
U9 piger 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 2
U9 piger 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 2
U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 4
U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 4
U8
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 13. april Pulje 6
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 9
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 9
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 13. april Pulje 5
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 4
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 2
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 4
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 22
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 23
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 23
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 15
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 13
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 14
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 15
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 16
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 17
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 14
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 15
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 16
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 17
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 8
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 9
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 17
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 18
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 19
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 20
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 17
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 18

Log ind