MENU

Karlslunde IF //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Pokalen 2022/23 Pulje 1
Serie 2 Pulje 4
Serie 3 Pulje 5
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
Herresenior Futsal Pulje 3
Herresenior S2-S3 VinterBOLD P1
8-M+32 (Old Boys) Pokal 22/23 Pulje 1
8-M+40 (Veteran) Pokal 22/23 Pulje 1
M+40 7M/8M VinterBOLD Pulje 3
U19
U19 Drenge Futsal A (04-05) Pulje 1
Ungdomspokal U19 Drenge (04) 22/23 P1
U19 Drenge Mester (04-05) VinterBOLD Pulje 1
U19 Drenge Mester (04-05) VinterBOLD Pulje 2
U16
U16 Drenge 1-2 (07) VinterBOLD Pulje 1
U15
Ungdomspokalen U15 Drenge B (08) 22/23 Pulje 1
U14
Ungdomspokalen U14 Drenge B (09) 22/23 Pulje 1
U14 Drenge 3 (09) VinterBOLD Pulje 5
U13
U13 Drenge Liga 3 11M (10) forår Pulje B
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
Indendørs U13 drenge (10) håndboldmål B Pulje 2
Indendørs U13 drenge (10) håndboldmål B Pulje 3
Indendørs U13 drenge (10) håndboldmål C Pulje 2
U13 Drenge 1-2 (10) 8M VinterBOLD Pulje 1
U13 Drenge 4 (10) 8M VinterBOLD Pulje 7
U12
U12 Drenge 2 (11) 8M VinterBOLD Pulje 5
U12 Drenge 3 (11) 8M VinterBOLD Pulje 6
U10
U10 drenge A+B (13) Futsal 6/11-22 Pulje 2
U10 drenge A+B (13) Futsal 4/12-22 Pulje 3
U10 drenge A+B (13) Futsal 08/01-23 Pulje 2
U10 drenge A+B (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2
U10 drenge A+B (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 3
U10 drenge A+B (13) Futsal Medaljestævne 26/02-23 Pulje 1
U10 drenge C+D (13) Futsal 6/11-22 Pulje 2
U10 drenge C+D (13) Futsal 4/12-22 Pulje 3
U10 drenge C+D (13) Futsal 4/12-22 Pulje 2
U10 drenge C+D (13) Futsal 08/01-23 Pulje 2
U10 drenge C+D (13) Futsal 08/01-23 Pulje 3
U10 drenge C+D (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 1
U10 drenge C+D (13) Futsal Medaljestævne 26/02-23 Pulje 2
U10 drenge C+D (13) Futsal Medaljestævne 26/02-23 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 28/8 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 11/9 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 24/9 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 28/8 Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 11/9 Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 24/9 Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 9/10 Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) beg.-Efterårsserie 28/8 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) beg.-Efterårsserie 11/9 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) beg.-Efterårsserie 9/10 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) beg.-Efterårsserie 24/9 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 21. august Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 21. august Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 4. september Pulje 6
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 4. september Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) 1-9.oktober Medaljestævne Pulje 1
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 5
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 9
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 5
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 7
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 21
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 7
U10 Drenge 4 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 11
U10 Drenge 4 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 5
U10 Drenge 4 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 5
U9
U9 drenge(14) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4
U8
U8 drenge (15) A+B Futsal 6/11-22 Pulje 2
U8 drenge (15) A+B Futsal 4/12-22 Pulje 3
U8 drenge (15) A+B Futsal 4/12-22 Pulje 2
U8 drenge (15) A+B Futsal 08/01-23 Pulje 3
U8 drenge (15) A+B Futsal 08/01-23 Pulje 1
U8 drenge (15) A+B Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 1
U8 drenge (15) A+B Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2
U8 drenge (15) A+B Futsal Medaljestævne 26/02-23 Pulje 1
U8 drenge (15) A+B Futsal Medaljestævne 26/02-23 Pulje 2
U8 drenge (15) C+D Futsal 6/11-22 Pulje 3
U8 drenge (15) C+D Futsal 4/12-22 Pulje 4
U8 drenge (15) C+D Futsal 4/12-22 Pulje 3
U8 drenge (15) C+D Futsal 08/01-23 Pulje 2
U8 drenge (15) C+D Futsal 08/01-23 Pulje 3
U8 drenge (15) C+D Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2
U8 drenge (15) C+D Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 3
U8 drenge (15) C+D Futsal Medaljestævne 26/02-23 Pulje 3
U8 drenge (15) C+D Futsal Medaljestævne 26/02-23 Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 20. august Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 3. september Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 3. september Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 3. september Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 17. september Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 17. september Pulje 7
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 1
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 2
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 3
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 7
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 3
U8 Drenge 2 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 8
U8 Drenge 2 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 15
U8 Drenge 2 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 7
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 8
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 14
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 26
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 14
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 13/11 Pulje 1
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 13/11 Pulje 2
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 27/11 Pulje 7
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 27/11 Pulje 8
U7 dr (16) ½ banestævne Faxe Ladeplads 10/12 Pulje 4
U7 dr (16) ½ banestævne Faxe Ladeplads 10/12 Pulje 5
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 2
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 7
U6 drenge 3-mands (17) - 4. september Pulje 6
U6 drenge 3-mands (17) - 4. september Pulje 5
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 4
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 2
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 3
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 13/11 Pulje 6
U6 dr (17) ½ banestævne Bjæverskov 19/11 Pulje 3
U6 dr (17) ½ banestævne Hedehushallen 27/11 Pulje 1
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 4/12 Pulje 1
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 6

Log ind