MENU

Solrød FC //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Pokalen 2022/23 Pulje 1
Kv. 2. Division 2022/23 Pulje 1
Gjensidige Kvindepokalen 2022/23 Pulje 1
Sjællandsserien Pulje 2
Serie 3 Pulje 7
Serie 3 Pulje 5
Herresenior S4-S6 VinterBOLD Pulje 8
U19
U19 Drenge Mester (04-05) VinterBOLD Pulje 1
U17
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23 P1
U17 Drenge Mester (06) VinterBOLD Pulje 1
U15
Ungdomspokalen U15 Drenge (08) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge B (08) 22/23 Pulje 1
U15 Drenge Mester (08) VinterBOLD Pulje 3
U15 Drenge 1-2 (08) VinterBOLD Pulje 1
U15 Drenge 3-4 (08) VinterBOLD Pulje 5
U14
U14 Drenge Liga 3 (09) forår Pulje A
Ungdomspokalen U14 Drenge (09) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge B (09) 22/23 Pulje 1
U14 Drenge 4 (09) VinterBOLD Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga 3 11M (10) forår Pulje B
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
U13 Drenge 3 (10) 8M VinterBOLD Pulje 1
U13 Drenge 4 (10) 8M VinterBOLD Pulje 7
U12
U12 Drenge SU (11) 8M VinterBOLD Pulje 2
U12 Drenge 3 (11) 8M VinterBOLD Pulje 6
U11
U11 Drenge SU (12) 8M VinterBOLD Pulje 2
U11 Drenge 3 (12) 8M VinterBOLD Pulje 6
U11 Drenge 4 (12) 8M VinterBOLD Pulje 2
U11 dr. (12)beg.Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 2
U11 dr. (12)beg.Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3
U11 dr. (12)beg.Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 2
U11 dr. (12)beg.Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3
U11 dr. (12)beg.Inde/håndboldmål 3.runde Pulje 1
U11 dr. (12)beg.Inde/håndboldmål 3.runde Pulje 3
U11 dr. (12)beg.Inde/håndboldmål 4.runde Pulje 2
U11 dr. (12)beg.Inde/håndboldmål 4.runde Pulje 3
U10
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 28/8 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 24/9 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 9/10 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 24/9 Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 28/8 Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 11/9 Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 24/9 Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 9/10 Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) beg.-Efterårsserie 28/8 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) beg.-Efterårsserie 9/10 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) beg.-Efterårsserie 24/9 Pulje 1
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 5
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 10
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 5
U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 7
U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 20
U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 7
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 7
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 21
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 7
U9
U9 drenge A+B (14) Futsal Medaljestævne 26/02-23 Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 3. september Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 3. september Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 3. september Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 17. september Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 17. september Pulje 9
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 17. september Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 8
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 12
U9 drenge 5-mands (14) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 6
U9 drenge (14) 2 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 1
U9 drenge (14) 2 Inde/håndboldmål 3.runde Pulje 1
U9 drenge (14) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Pulje 1
U9 dr.(14) beg. Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 1
U9 dr.(14) beg. Inde/håndboldmål 3.runde Pulje 1
U9 dr.(14) beg. Inde/håndboldmål 4.runde Pulje 1
U8
U8 drenge (15) A+B Futsal 08/01-23 Pulje 1
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 1
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 17. september Pulje 8
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 17. september Pulje 6
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 7
U8 drenge (15) 2 Inde/håndboldmål 3.runde Pulje 2
U8 drenge (15) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Pulje 4
U8 dr (15) ½ banestævne Tune 13/11 Pulje 1
U8 dr (15) ½ banestævne Tune 13/11 Pulje 2
U8 dr (15) ½ banestævne Tune 27/11 Pulje 2
U8 dr (15) ½ banestævne Tune 27/11 Pulje 1
U8 dr (15) ½ banestævne Tølløse 10/12 Pulje 1
U8 dr (15) ½ banestævne Tølløse 10/12 Pulje 2
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 8
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 9
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 8
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 13
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 12
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 11
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 11
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 21
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 21
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 20
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 19
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 6
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 7
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 6
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 7
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 27/11 Pulje 10
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 27/11 Pulje 9
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 3
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 2
U6 drenge 3-mands (17) - 4. september Pulje 6
U6 drenge 3-mands (17) - 4. september Pulje 5
U6 drenge 3-mands (17) - 4. september Pulje 6
U6 drenge 3-mands (17) - 4. september Pulje 5
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 7
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 7
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 6
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 6
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 4
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 5
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 5
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 4
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 13/11 Pulje 1
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 13/11 Pulje 4
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 13/11 Pulje 3
U6 dr (17) ½ banestævne Bjæverskov 19/11 Pulje 1
U6 dr (17) ½ banestævne Bjæverskov 19/11 Pulje 4
U6 dr (17) ½ banestævne Bjæverskov 19/11 Pulje 3
U6 dr (17) ½ banestævne Bjæverskov 19/11 Pulje 2
U6 dr (17) ½ banestævne Hedehushallen 27/11 Pulje 1
U6 dr (17) ½ banestævne Hedehushallen 27/11 Pulje 1
U6 dr (17) ½ banestævne Hedehushallen 27/11 Pulje 3
U6 dr (17) ½ banestævne Hedehushallen 27/11 Pulje 2
U6 dr (17) ½ banestævne Faxe Ladeplads 10/12 Pulje 2
U6 dr (17) ½ banestævne Faxe Ladeplads 10/12 Pulje 3
U6 dr (17) ½ banestævne Faxe Ladeplads 10/12 Pulje 2
U6 dr (17) ½ banestævne Faxe Ladeplads 10/12 Pulje 1

Log ind