Virum-Sorgenfri BK

Ryd
Hold Pulje
Senior
Serie 2 Pulje 1
Serie 3 Pulje 4
Serie 3 Pulje 2
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 1
Pokalen 2024 Pulje 1
Seriepokalen 23/24 Pulje 1
Seriepokalen 23/24 Pulje 1
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
Kvindeserie Pokalen 23-24 Pulje 1
8:8 K+29 - Forår Pulje 1
M+45 11:11 - 2024 Pulje 1
M+65 5:5 - 2024 Pulje 1
U19
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 2
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U17
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 1
Ungdomspokal U17 Drenge (07) 23/24 P1
U16
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
U16 Drenge Mester (08) Forår Pulje 1
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 2
Ungdomspokalen U16 Piger (08) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokal U16 Drenge (08) 23/24 P1
U15
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 1
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 1
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge (09) 23/24 Pulje 1
U14
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 1
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 2
8:8 U14 Piger (10) Forår Pulje 3
Ungdomspokalen U14 Drenge (10) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Piger (10) 23/24 Pulje 1
U14 Piger M (10) Forår Mester
U13
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 2
8:8 U13 Drenge M (11) Forår Pulje 1
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 1
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
U12
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
U11
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 3
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
U10
U10 drenge 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 3
U10 drenge 5:5 (14) 3 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 4
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) beg - 8v8 mål u. pause 26. maj Pulje 2
U10 pige 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
U10 pige 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
U10 pige 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
U10 pige 5:5 (14) 2 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 1
U10 pige 5:5 (14) 2 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 3
U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 2
U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 2
U10 piger 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 2
U10 piger 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 2
U10 piger 5:5 (14) begynder - 28. april Pulje 3
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 3
U10 drenge 5-mands (14) SU 8.oktober Pulje 1
U10 drenge 5-mands (14) SU 10.september Pulje 3
U10 drenge 5-mands (14) SU 24.september Pulje 2
U10 drenge 5-mands (14) SU 20.august Pulje 1
U9
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april Pulje 9
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april Pulje 10
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 6
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 7
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 13. april Pulje 12
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 9
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 11
U9 piger 5:5 (15) 1 - 11. maj Pulje 1
U9 piger 5:5 (15) 2 - 13. april Pulje 3
U8
Fodboldfestival - MÅLFEST U8 dr 2 Taastrup 21/4 Pulje 2
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 13. april Pulje 2
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 13. april Pulje 8
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 9
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 13. april Pulje 9
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 8
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 10
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 13. april Pulje 5
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 4
Sommerland Sj. Pige Cup 3:3 U-8 (16) Pulje 1
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 26
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 27
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 27
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 28
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 16
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 17
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 18
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 18
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 18
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 19
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 20
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 21
U7 piger 3:3 (17-18) -13. april Pulje 2
U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 1
U7 piger 3:3 (17-18) - 11. maj Pulje 1
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 14
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 15
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 17
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 18
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 12
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 13
U5
U5 drenge 3:3 (19) - 14. april Pulje 2
U5 drenge 3:3 (19) - 14. april Pulje 2
U5 drenge 3:3 (19) - 28. april Pulje 2
U5 drenge 3:3 (19) - 28. april Pulje 2
U5 drenge 3:3 (19) - 12. maj Pulje 2
U5 drenge 3:3 (19) - 12. maj Pulje 2

Log ind