Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22. mar
19:10
VB 1968
0
LSF
2
Herre-DS 2023-24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. mar
12:00
Frederikssund
3
VB 1968
1
Herre-DS 2023-24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. apr
12:00
Ringsted IF
2
VB 1968
2
Herre-DS 2023-24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr
14:00
VB 1968
1
Glostrup
5
Herre-DS 2023-24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. apr
18:30
VB 1968
3
Farum BK
2
8:8 Herresenior Mester - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
14:00
Herlev IF
3
VB 1968
0
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. apr
18:00
Slagslunde-Ganløse IF
VB 1968
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. apr
19:00
Ishøj IF
5
VB 1968
8
8:8 Herresenior Mester - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:45
VB 1968
4
Jyllinge FC
0
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
19. apr
18:30
VB 1968
2
Næstved I.F.
6
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. apr
18:30
B. 1973, Herlev
6
VB 1968
0
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
23. apr
17:45
VB 1968
Lyngby Boldklub 1921
UDS
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
VB 1968 (M)
1
Grantoften IF (M)
2
8:8 Herresenior Pokal 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
Greve
3
VB 1968
2
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
BK Vest, Rødovre
VB 1968
UMH
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
30. apr
17:45
VB 1968
B. 1973, Herlev
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
BK Avarta
5
VB 1968
2
8:8 Herresenior Mester - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:00
VB 1968
AB Tårnby
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
VB 1968
Kr. Værløse IF
8:8 Herresenior Mester - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
VB 1968
IF Hjorten
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:30
KFUM, Roskilde
VB 1968
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:45
VB 1968
Frederikssund FB
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Farum BK
VB 1968
8:8 Herresenior Mester - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Albertslund IF (3)
VB 1968
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. maj
19:00
VB 1968
Herlev IF
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
VB 1968
Ishøj IF
8:8 Herresenior Mester - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
VB 1968
Islev BK
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
Næstved I.F.
VB 1968
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Hørsholm-Usserød IK
VB 1968
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
VB 1968
Vestegnen FK (2)
8:8 Herresenior Mester - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. maj
17:45
VB 1968
Hareskov IF
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Vestegnen FK (2)
VB 1968
8:8 Herresenior Mester - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:00
VB 1968
Greve
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Vester Fodbold
VB 1968
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
15:00
Bagsværd BK
VB 1968
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
VB 1968
BK Avarta
8:8 Herresenior Mester - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
VB 1968
Kontra BK
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
AB Tårnby
VB 1968
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Herlev IF
VB 1968
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. jun
17:45
VB 1968
Høje Gladsaxe IF
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Kr. Værløse IF
VB 1968
8:8 Herresenior Mester - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
FC Hvidovre (2)
VB 1968
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
VB 1968
KFUM, Roskilde
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
|