Brønshøj Boldklub

Ryd
Hold Pulje
Senior
Oddset Pokalen 2023/24 Pulje 1
Herre-DS 2023-24 Pulje 1
VinterBOLD Herresenior S2-S3 Pulje 2
VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 5
VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 1 Pulje 1
U21 B, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 2
Futsal Herresenior B-Niveau Pulje 1
Futsal Herresenior C-Niveau Pulje 1
Futsal Herresenior C-Niveau Pulje 1
Futsal Herresenior C-Niveau Pulje 1
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
DBU Pokalen 2024 Pulje 1
Veteran-LP Øst
VinterBOLD M+40 1 Pulje 1
M+40 Øst 2024 Pulje 1
VinterBOLD 7/8-mands M+50 Pulje 1
VinterBOLD 7/8-mands M+60 Pulje 1
VinterBOLD 5-mands M+75 Pulje 1
U19
VinterBOLD U-19 Drenge Øst Pulje 1
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U17
VinterBOLD U-17 Drenge Øst Pulje 1
VinterBold U17 Drenge Mester Pulje 1
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
Ungdomspokal U17 Drenge (07) 23/24 P1
U16
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
Ungdomspokalen U16 Piger (08) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD U-16 piger Øst Pulje 2
VinterBOLD U-16 piger 1 Pulje 1
U15
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje A
Ungdomspokalen U15 Drenge (09) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD U-15 Drenge Liga Pulje 1
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 2
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 3
U14
U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge (10) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Piger (10) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD U-14 Drenge M Pulje 2
VinterBOLD U-14 drenge 3 Pulje 3
VinterBOLD U-14 piger Liga Pulje 1
VinterBOLD U-14 piger 1-2 Pulje 4
U13
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD 11M U-13 drenge Liga Pulje 4
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 Pulje 2
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 Pulje 2
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 Pulje 3
U12
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
VinterBold U12 Drenge 3 (12) 8:8 Pulje 7
VinterBold U12 Drenge 4 (12) 8:8 Pulje 3
VinterBold U12 Piger 3 (12) 8:8 Pulje 4
U11
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
VinterBold U11 Drenge 4 (13) 8:8 Pulje 6
VinterBold U11 Piger 1 (13) 8:8 Pulje 1
U10
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår
U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår
VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 5
VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 6
VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 3
VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 5
VinterBold U10 Piger 3 (14) 5:5 Pulje 1
U9
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 7
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 8
VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 2
VinterBold U9 Piger 3 (15) 5:5 Pulje 1
U8
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår
VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 4
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 Pulje 3
U7
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
U6
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 1
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 2
U5
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1

Log ind