MENU

Taastrup FC //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Sjællandsserien Pulje 1
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 3
Herresenior Futsal Pulje 3
Herresenior S4-S6 VinterBOLD Pulje 8
Kvindesenior 7M/8M VinterBOLD Pulje 2
U17
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23 P1
U17 Drenge Mester (06) VinterBOLD Pulje 2
U17 Drenge 3-4 (06) VinterBOLD Pulje 3
U16
Ungdomspokalen U16 Piger (07) 22/23 Pulje 1
U15
Ungdomspokalen U15 Drenge (08) 22/23 Pulje 1
U15 Drenge Mester (08) VinterBOLD Pulje 3
U15 Drenge 1-2 (08) VinterBOLD Pulje 5
U15 Drenge 3-4 (08) VinterBOLD Pulje 5
U15 Piger 1-2 (08) VinterBOLD Pulje 1
U14
Ungdomspokalen U14 Drenge (09) 22/23 Pulje 1
U14 Drenge Mester (09) VinterBOLD Pulje 2
U14 Drenge 3 (09) VinterBOLD Pulje 5
U14 Drenge 4 (09) VinterBOLD Pulje 1
U13
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
U13 Piger 1 (10) 8M VinterBOLD Pulje 1
U13 Piger 3 (10) 8M VinterBOLD Pulje 2
U12
U12 Drenge SU (11) 8M VinterBOLD Pulje 2
U12 Drenge 2 (11) 8M VinterBOLD Pulje 5
U11
U11 drenge C+D (12) Futsal 08/01-23 Pulje 2
U11 Drenge SU (12) 8M VinterBOLD Pulje 1
U11 Drenge 2 (12) 8M VinterBOLD Pulje 3
U11 Drenge 3 (12) 8M VinterBOLD Pulje 6
U11 Piger 3 (12) 8M VinterBOLD Pulje 3
U10
U10 drenge A+B (13) Futsal 6/11-22 Pulje 1
U10 drenge A+B (13) Futsal 6/11-22 Pulje 2
U10 drenge A+B (13) Futsal 4/12-22 Pulje 2
U10 drenge A+B (13) Futsal 4/12-22 Pulje 3
U10 drenge A+B (13) Futsal 08/01-23 Pulje 2
U10 drenge A+B (13) Futsal 08/01-23 Pulje 1
U10 drenge A+B (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 3
U10 drenge A+B (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2
U10 drenge C+D (13) Futsal 6/11-22 Pulje 3
U10 drenge C+D (13) Futsal 6/11-22 Pulje 2
U10 drenge C+D (13) Futsal 4/12-22 Pulje 2
U10 drenge C+D (13) Futsal 4/12-22 Pulje 3
U10 drenge C+D (13) Futsal 08/01-23 Pulje 2
U10 drenge C+D (13) Futsal 08/01-23 Pulje 3
U10 drenge C+D (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2
U10 drenge C+D (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 3
U10 pige 5-mands (13) beg-Efterårsserie 28/8 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 21. august Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 21. august Pulje 6
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 21. august Pulje 6
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 21. august Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 4. september Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 4. september Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 4. september Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 4. september Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 18. september Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 18. september Pulje 6
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 18. september Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 18. september Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) 3 -9.oktober Medaljestævne Pulje 6
U10 drenge 5-mands (13) 3 -9.oktober Medaljestævne Pulje 6
U10 drenge 5-mands (13) beg -9.oktober Medaljestæv Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) beg -9.oktober Medaljestæv Pulje 6
U10 drenge 5-mands (13) beg -9.oktober Medaljestæv Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) SU 2 9.oktober Pulje 1
U10 dr.(13) beg. Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3
U10 dr.(13) beg. Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 2
U10 dr.(13) beg. Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 2
U10 dr.(13) beg. Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3
U10 dr.(13) beg. Inde/håndboldmål 3.runde Pulje 3
U10 dr.(13) beg. Inde/håndboldmål 3.runde Pulje 2
U10 dr.(13) beg. Inde/håndboldmål 4.runde Pulje 3
U10 dr.(13) beg. Inde/håndboldmål 4.runde Pulje 2
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 4
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 8
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 5
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 9
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 4
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 5
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 7
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 18
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 3
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 20
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 7
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 3
U10 Drenge 4 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 10
U10 Drenge 4 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 5
U10 Drenge 4 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 11
U10 Drenge 4 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 2
U10 Drenge 4 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 5
U10 Drenge 4 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 2
U9
U9 drenge A+B (14) Futsal 6/11-22 Pulje 2
U9 drenge A+B (14) Futsal 08/01-23 Pulje 3
U9 drenge A+B (14) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2
U9 drenge C+D (14) Futsal 6/11-22 Pulje 3
U9 drenge C+D (14) Futsal 6/11-22 Pulje 2
U9 drenge C+D (14) Futsal 08/01-23 Pulje 2
U9 drenge C+D (14) Futsal 08/01-23 Pulje 3
U9 drenge C+D (14) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2
U9 drenge C+D (14) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 3
U9 Drenge 4 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 3
U9 Drenge 4 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 5
U9 Drenge 4 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 20. august Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 20. august Pulje 6
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 20. august Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 3. september Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 3. september Pulje 6
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 3. september Pulje 5
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 3. september Pulje 5
U9 piger 5-mands (14) 1 - 3. september Pulje 1, 2 baner
U9 piger 5-mands (14) 1 - 3. september Pulje 1, 2 baner
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 17. september Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 17. september Pulje 6
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 17. september Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 17. september Pulje 4
U9 piger 5-mands (14) 1 - 17. september Pulje 1
U9 piger 5-mands (14) 1 - 17. september Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 9
U9 drenge 5-mands (14) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 5
U9 drenge 5-mands (14) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 5
U9 piger 5-mands (14) 2 -8.oktober Medaljestævne Pulje 1, 3 baner
U9 piger 5-mands (14) 2 -8.oktober Medaljestævne Pulje 1, 3 baner
U9 pi(14) 2 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 2
U9 pi(14) 2 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 1
U9 pi(14) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 2
U9 pi(14) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3
U9 pi(14) 2 Inde/håndboldmål 3.runde Pulje 2
U9 pi(14) 2 Inde/håndboldmål 3.runde Pulje 1
U9 pi(14) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Pulje 2
U9 pi(14) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Pulje 1
U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 5
U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 11
U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 4
U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 3
U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 15
U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 4
U8
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 20. august Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 20. august Pulje 7
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 3. september Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 3. september Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 3. september Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 3. september Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 17. september Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 17. september Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 17. september Pulje 6
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 17. september Pulje 5
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 17. september Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 2
U8 dr (15) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1
U8 dr (15) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 2
U8 dr (15) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1
U8 dr (15) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 2
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 3
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 5
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 3
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 6
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 3
U8 Drenge 2 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 8
U8 Drenge 2 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 15
U8 Drenge 2 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 8
U8 Drenge 3 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 3
U8 Drenge 3 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 9
U8 Drenge 3 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 3
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 11
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 10
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 13
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 12
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 11
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 21
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 20
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 19
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 24
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 24
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 23
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 22
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 13/11 Pulje 6
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 13/11 Pulje 5
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 13/11 Pulje 4
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 13/11 Pulje 3
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 13/11 Pulje 6
U7 dr (16) ½ banestævne Bjæverskov 19/11 Pulje 4
U7 dr (16) ½ banestævne Hedehushallen 27/11 Pulje 2
U7 dr (16) ½ banestævne Hedehushallen 27/11 Pulje 1
U7 dr (16) ½ banestævne Hedehushallen 27/11 Pulje 3
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 4/12 Pulje 2
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 4/12 Pulje 1
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 4/12 Pulje 3
U7 dr (16) ½ banestævne Tølløse 10/12 Pulje 3
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 8
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 7
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 7
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 6
U6 drenge 3-mands (17) - 4. september Pulje 11
U6 drenge 3-mands (17) - 4. september Pulje 10
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 5
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 5
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 6
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 4
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 5
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 4
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 13/11 Pulje 6
U6 dr (17) ½ banestævne Bjæverskov 19/11 Pulje 4
U6 dr (17) ½ banestævne Hedehushallen 27/11 Pulje 1
U6 dr (17) ½ banestævne Hedehushallen 27/11 Pulje 3
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 4/12 Pulje 2
U6 dr (17) ½ banestævne Tølløse 10/12 Pulje 2
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 5
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 6

Log ind