MENU

IF Bytoften //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Serie 4 - Efterår Pulje 4
Serie 4 - Efterår Pulje 3
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 8
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 3
Old Boys-LP Pulje 1
M+32 1 - 2022 Pulje 1
8-M+40 1 - Efterår Pulje 2
8-M+40 (Veteran) Pokal 22/23 Pulje 1
8-M+45 2 - Efterår Pulje 2
U19
U19 Drenge 2 (04-05) Efterår Pulje 2
U16
U16/U15 Piger 8-mands (07-08) Efterår Pulje 1
U14
U14 Drenge 1 (09) Efterår Pulje 1
U14 Drenge 4 (09) Efterår Pulje 1
U14 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår lukket pulje 6
U14 Piger 8-mands 2 (09) Efterår Pulje 2
Ungdomspokalen U14 Drenge (09) 22/23 Pulje 1
U13
U13 Drenge 8-mands 1 (10) Efterår Pulje 1
U12
U12 Drenge 1 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår Pulje 3
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 2
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U11
U11 Piger 3 8-mands (12) Efterår Pulje 1
U11 drenge 5-mands (12) begynder- 21. august Pulje 2
U11 drenge 5-mands (12) begynder- 4. september Pulje 2
U11 drenge 5-mands (12) beg- 18. september Pulje 1
U11 drenge 5-mands (12) beg-9.oktober Medaljestævn Pulje 2
U10
U10 drenge 5-mands (13) 1 - 21. august Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 21. august Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 21. august Pulje 7
U10 piger 5-mands (13) begynder - 21. august Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 1 - 4. september Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 4. september Pulje 6
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 4. september Pulje 8
U10 drenge 5-mands (13) 1 - 18. september Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 18. september Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 18. september Pulje 10
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 18. september Pulje 9
U10 piger 5-mands (13) begynder - 18. september Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 1-9.oktober Medaljestævne Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 3 -9.oktober Medaljestævne Pulje 8
U10 piger 5-mands (13) begynder-9.oktober Medaljes Pulje 2
U9
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 20. august Pulje 6
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 3. september Pulje 9
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 17. september Pulje 12
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 11
U8
U8 drenge 3-mands (15) - 20. august Pulje 1
U8 drenge 3-mands (15) - 20. august Pulje 1
U8 drenge 3-mands (15) - 3. september Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 20. august Pulje 7
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 3. september Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 3. september Pulje 8
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 17. september Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 17. september Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 9
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 7
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 30
U7 piger 3-mands (16-17) - 8.oktober Medaljestævne Pulje 1
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 9
U6 drenge 3-mands (17) - 4. september Pulje 9
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 9
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 10
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 15

Log ind