|
299266
|
to04-04 2019
|
20:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
299270
|
lø06-04 2019
|
13:30
|
|
|
Sandet Stadion
|
|
|
|
|
299267
|
lø06-04 2019
|
16:30
|
|
|
Blovstrød idrætsanlæg
|
|
|
|
|
299269
|
sø07-04 2019
|
14:00
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
|
|
299265
|
sø07-04 2019
|
15:30
|
|
|
Humlebæk Stadion Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
299273
|
to11-04 2019
|
19:30
|
|
|
Espelunden Kunstgræs
|
|
|
|
|
299276
|
lø13-04 2019
|
15:00
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
299271
|
sø14-04 2019
|
11:00
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
|
|
299274
|
sø14-04 2019
|
11:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
299275
|
sø14-04 2019
|
12:00
|
|
|
Gladsaxe Stadion
|
|
|
|
|
299272
|
sø14-04 2019
|
12:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
299279
|
on17-04 2019
|
19:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
299278
|
ti23-04 2019
|
18:30
|
|
|
Blovstrød idrætsanlæg
|
|
|
|
299282
|
on24-04 2019
|
19:00
|
|
|
Sandet Stadion
|
|
|
|
299285
|
sø28-04 2019
|
11:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
HHT
|
|
|
299287
|
sø28-04 2019
|
11:00
|
|
|
Gladsaxe Stadion
|
|
|
|
299288
|
sø28-04 2019
|
14:00
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
299284
|
sø28-04 2019
|
14:00
|
|
|
Nivå Centralskole
|
|
|
|
299283
|
ma29-04 2019
|
19:00
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
|
|
299289
|
to02-05 2019
|
19:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
299290
|
sø05-05 2019
|
11:00
|
|
|
Blovstrød idrætsanlæg
|
|
|
|
299291
|
sø05-05 2019
|
12:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
299292
|
sø05-05 2019
|
12:30
|
|
|
Egedalsbanen
|
|
|
|
299294
|
sø05-05 2019
|
14:00
|
|
|
Elverroad
|
|
|
|
299293
|
ti07-05 2019
|
19:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
299298
|
fr10-05 2019
|
19:00
|
|
|
Sandet Stadion
|
|
|
|
299295
|
sø12-05 2019
|
11:00
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
|
|
299297
|
sø12-05 2019
|
11:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
299296
|
sø12-05 2019
|
13:30
|
|
|
Nivå Centralskole
|
|
|
|
299300
|
ma13-05 2019
|
19:00
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
299301
|
to16-05 2019
|
19:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
299302
|
lø18-05 2019
|
16:30
|
|
|
Blovstrød idrætsanlæg
|
|
|
|
299334
|
sø19-05 2019
|
11:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
299303
|
sø19-05 2019
|
12:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
299304
|
sø19-05 2019
|
13:00
|
|
|
Egedalsbanen
|
|
|
|
299305
|
ti21-05 2019
|
19:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
299286
|
on22-05 2019
|
19:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
299338
|
fr24-05 2019
|
19:00
|
|
|
Sandet Stadion
|
|
|
|
299335
|
lø25-05 2019
|
13:00
|
|
|
Gladsaxe Stadion
|
|
|
|
299336
|
sø26-05 2019
|
13:30
|
|
|
Nivå Centralskole
|
|
|
|
299337
|
sø26-05 2019
|
14:00
|
|
|
Elverroad
|
|
|
|
299340
|
sø26-05 2019
|
14:45
|
|
|
Birkevang
|
UHT
|
|
|
299339
|
sø26-05 2019
|
16:00
|
|
|
Gladsaxe Stadion
|
|
|
|
299281
|
ti28-05 2019
|
19:00
|
|
|
Elverroad
|
|
|
|
299277
|
ti28-05 2019
|
19:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
299344
|
on29-05 2019
|
19:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
299342
|
fr31-05 2019
|
19:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
UHT
|
|
|
299341
|
sø02-06 2019
|
11:00
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
|
|
299343
|
sø02-06 2019
|
11:00
|
|
|
Blovstrød idrætsanlæg
|
|
|
|
299346
|
sø02-06 2019
|
11:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
299299
|
ti04-06 2019
|
19:00
|
|
|
Gladsaxe Stadion
|
|
|
|
299345
|
ti04-06 2019
|
19:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
HHT
|
|
|
299348
|
to06-06 2019
|
19:00
|
|
|
Egedalsbanen
|
|
|
|
299268
|
lø08-06 2019
|
13:00
|
|
|
Egedalsbanen
|
UHT
|
|
|
299347
|
ma10-06 2019
|
11:00
|
|
|
Nivå Centralskole
|
UHT
|
|
|
299349
|
ma10-06 2019
|
11:00
|
|
|
Elverroad
|
|
|
|
299351
|
ma10-06 2019
|
11:00
|
|
|
Blovstrød idrætsanlæg
|
|
|
|
299350
|
ma10-06 2019
|
13:30
|
|
|
Sandet Stadion
|
UHT
|
|
|
299352
|
ma10-06 2019
|
14:00
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
299280
|
on12-06 2019
|
19:15
|
|
|
Egedalsbanen
|
|
|
|
299356
|
to13-06 2019
|
19:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
299358
|
to13-06 2019
|
19:00
|
|
|
Gladsaxe Stadion
|
|
|
|
299354
|
to13-06 2019
|
19:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
299355
|
lø15-06 2019
|
12:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
299357
|
lø15-06 2019
|
13:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
HHT
|
|
|
299353
|
sø16-06 2019
|
11:00
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
|
1/8 dels finaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 6
Kvartfinaler torsdag den 20. juni kl. 19.00
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 8
kamp 5: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 7
kamp 6: Vinder pulje 9 - Vinder pulje 10
Semifinaler søndag den 23. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 5
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 4
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.