|
526985
|
to13-08 2020
|
18:30
|
|
|
Ballerup Idrætsby
|
|
|
|
526984
|
to13-08 2020
|
19:00
|
|
|
Springforbi fodboldbaner
|
|
|
|
|
526989
|
lø15-08 2020
|
12:00
|
|
|
Gladsaxe Stadion
|
UHT
|
|
|
|
526986
|
lø15-08 2020
|
13:00
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
526987
|
lø15-08 2020
|
15:30
|
|
|
Oppe-Sundby Stadion
|
|
|
|
526990
|
to20-08 2020
|
18:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
|
526994
|
lø22-08 2020
|
11:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
526993
|
lø22-08 2020
|
13:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
526992
|
lø22-08 2020
|
13:30
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
|
|
526991
|
lø22-08 2020
|
15:00
|
|
|
Farum Park
|
|
|
|
|
526995
|
lø22-08 2020
|
16:00
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
|
|
|
526996
|
to27-08 2020
|
18:30
|
|
|
Ballerup Idrætsby
|
|
|
|
527000
|
to27-08 2020
|
20:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
526999
|
fr28-08 2020
|
18:30
|
|
|
Oppe-Sundby Stadion
|
UHT
|
|
|
527001
|
lø29-08 2020
|
12:00
|
|
|
Gladsaxe Stadion
|
|
|
|
526997
|
lø29-08 2020
|
13:00
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
526998
|
lø29-08 2020
|
15:00
|
|
|
Farum Park
|
|
|
|
527002
|
to03-09 2020
|
18:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
HHT
|
|
|
527006
|
to03-09 2020
|
19:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
527004
|
lø05-09 2020
|
11:30
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
|
|
527005
|
lø05-09 2020
|
13:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
527007
|
lø05-09 2020
|
16:00
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
|
|
|
527008
|
to10-09 2020
|
18:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
527013
|
to10-09 2020
|
20:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
527012
|
lø12-09 2020
|
11:30
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
|
|
527009
|
lø12-09 2020
|
13:00
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
527010
|
lø12-09 2020
|
15:00
|
|
|
Farum Park
|
|
|
|
527011
|
lø12-09 2020
|
15:30
|
|
|
Oppe-Sundby Stadion
|
|
|
|
526988
|
ma14-09 2020
|
20:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
527003
|
ti15-09 2020
|
19:00
|
|
|
Gladsaxe stadion Kunstgræs
|
|
|
|
527016
|
lø19-09 2020
|
13:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
527015
|
lø19-09 2020
|
13:30
|
|
|
Springforbi fodboldbaner
|
|
|
|
527014
|
lø19-09 2020
|
15:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
527018
|
lø19-09 2020
|
15:30
|
|
|
Birkerød Stadion
|
HHT
|
|
|
527019
|
lø19-09 2020
|
16:00
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
|
|
|
527020
|
to24-09 2020
|
19:30
|
|
|
Top Danmark Hallen, kunstgræs
|
|
|
|
527021
|
lø26-09 2020
|
13:00
|
|
|
Birkevang
|
UHT
|
|
|
527024
|
lø26-09 2020
|
13:30
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
|
|
527025
|
lø26-09 2020
|
15:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
527022
|
lø26-09 2020
|
15:00
|
|
|
Farum Park
|
|
|
|
527023
|
lø26-09 2020
|
15:30
|
|
|
Oppe-Sundby Stadion
|
|
|
|
527028
|
to01-10 2020
|
20:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
527027
|
lø03-10 2020
|
11:30
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
|
|
527029
|
lø03-10 2020
|
12:00
|
|
|
Gladsaxe Stadion
|
|
|
|
527026
|
lø03-10 2020
|
15:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
527030
|
lø03-10 2020
|
15:30
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
527033
|
to08-10 2020
|
19:30
|
|
|
Top Danmark Hallen, kunstgræs
|
|
|
|
527036
|
lø10-10 2020
|
11:30
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
|
|
527034
|
lø10-10 2020
|
13:00
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
527035
|
lø10-10 2020
|
15:00
|
|
|
Farum Park
|
|
|
|
527037
|
lø10-10 2020
|
15:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
527032
|
lø10-10 2020
|
15:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
527041
|
to15-10 2020
|
20:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
527038
|
to15-10 2020
|
20:30
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
|
|
527042
|
lø17-10 2020
|
12:00
|
|
|
Gladsaxe Stadion
|
|
|
|
527039
|
lø17-10 2020
|
13:00
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
527040
|
lø17-10 2020
|
15:30
|
|
|
Oppe-Sundby Stadion
|
|
|
|
527043
|
lø17-10 2020
|
16:00
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
|
|
|
527045
|
to22-10 2020
|
20:00
|
|
|
Top Danmark Hallen, kunstgræs
|
|
|
|
527048
|
lø24-10 2020
|
13:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
527047
|
lø24-10 2020
|
13:30
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
|
|
527044
|
lø24-10 2020
|
15:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
527046
|
lø24-10 2020
|
15:00
|
|
|
Farum Park
|
|
|
|
527049
|
lø24-10 2020
|
15:30
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
527079
|
to15-04 2021
|
18:15
|
|
|
Springforbi fodboldbaner
|
|
|
|
527083
|
fr16-04 2021
|
20:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
527080
|
lø17-04 2021
|
11:00
|
|
|
Ballerup Idrætsby
|
|
|
|
527084
|
lø17-04 2021
|
12:00
|
|
|
Gladsaxe Stadion
|
|
|
|
527081
|
lø17-04 2021
|
13:00
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
527082
|
lø17-04 2021
|
15:30
|
|
|
Oppe-Sundby Stadion
|
|
|
|
527089
|
on21-04 2021
|
18:30
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
527086
|
on21-04 2021
|
19:00
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
|
|
527085
|
to22-04 2021
|
18:15
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
527088
|
to22-04 2021
|
18:30
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
527090
|
to22-04 2021
|
18:30
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
|
|
|
527092
|
lø24-04 2021
|
13:00
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
527093
|
lø24-04 2021
|
13:30
|
|
|
Farum Park
|
|
|
|
527096
|
lø24-04 2021
|
14:30
|
|
|
Springforbi fodboldbaner
|
|
|
|
527094
|
lø24-04 2021
|
15:30
|
|
|
Oppe-Sundby Stadion
|
|
|
|
527091
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
527095
|
ti27-04 2021
|
20:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
527097
|
to29-04 2021
|
18:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
527101
|
to29-04 2021
|
19:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
527100
|
lø01-05 2021
|
12:00
|
|
|
Gladsaxe Stadion
|
|
|
|
527099
|
lø01-05 2021
|
13:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
527098
|
lø01-05 2021
|
14:30
|
|
|
Springforbi fodboldbaner
|
UHT
|
|
|
527102
|
lø01-05 2021
|
16:00
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
|
|
|
527087
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
|
|
527108
|
to06-05 2021
|
20:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
|
HHT
|
|
|
527103
|
lø08-05 2021
|
11:00
|
|
|
Ballerup Idrætsby
|
HHT
|
|
|
527104
|
lø08-05 2021
|
13:00
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
527107
|
lø08-05 2021
|
13:30
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
|
|
527105
|
lø08-05 2021
|
15:00
|
|
|
Farum Park
|
|
|
|
527106
|
lø08-05 2021
|
15:30
|
|
|
Oppe-Sundby Stadion
|
|
|
|
527031
|
ti11-05 2021
|
19:00
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
|
|
|
527110
|
ti11-05 2021
|
19:00
|
|
|
Springforbi fodboldbaner
|
|
|
|
527109
|
on12-05 2021
|
18:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
527111
|
to13-05 2021
|
11:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
|
HHT
|
|
|
527112
|
to13-05 2021
|
12:00
|
|
|
Gladsaxe Stadion
|
|
|
|
527113
|
lø15-05 2021
|
16:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
527115
|
lø15-05 2021
|
16:00
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
|
|
|
527017
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Gladsaxe Stadion
|
UHT
|
|
|
527116
|
lø22-05 2021
|
11:00
|
|
|
Ballerup Idrætsby
|
|
|
|
527117
|
lø22-05 2021
|
13:00
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
527213
|
lø22-05 2021
|
13:30
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
|
|
527214
|
lø22-05 2021
|
15:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
527118
|
lø22-05 2021
|
15:00
|
|
|
Farum Park
|
|
|
|
527124
|
lø22-05 2021
|
15:30
|
|
|
Oppe-Sundby Stadion
|
UHT
|
|
|
527219
|
to27-05 2021
|
19:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
UMH
|
|
|
527217
|
to27-05 2021
|
20:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
|
HHT
|
|
|
527218
|
lø29-05 2021
|
12:00
|
|
|
Gladsaxe Stadion
|
|
|
|
527216
|
lø29-05 2021
|
15:30
|
|
|
Oppe-Sundby Stadion
|
|
|
|
527220
|
lø29-05 2021
|
16:00
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
|
|
|
527221
|
to03-06 2021
|
18:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
527226
|
to03-06 2021
|
19:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
527222
|
lø05-06 2021
|
11:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
527225
|
lø05-06 2021
|
13:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
527224
|
lø05-06 2021
|
13:30
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
|
|
527223
|
lø05-06 2021
|
15:30
|
|
|
Farum Park
|
UHT
|
|
|
527215
|
ti08-06 2021
|
19:00
|
|
|
Springforbi fodboldbaner
|
|
|
|
527227
|
lø12-06 2021
|
11:00
|
|
|
Springforbi fodboldbaner
|
|
|
|
527230
|
lø12-06 2021
|
11:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
|
HHT
|
|
|
527231
|
lø12-06 2021
|
11:00
|
|
|
Gladsaxe Stadion
|
|
|
|
527232
|
lø12-06 2021
|
11:00
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
|
|
|
527229
|
lø12-06 2021
|
12:00
|
|
|
Oppe-Sundby Stadion
|
|
|
|
527228
|
lø12-06 2021
|
13:00
|
|
|
Birkevang
|
UHT
|
|
|
527050
|
ti15-06 2021
|
18:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
527054
|
on16-06 2021
|
19:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
527051
|
lø19-06 2021
|
13:30
|
|
|
Farum Park
|
|
|
|
527052
|
lø19-06 2021
|
13:30
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
|
|
527053
|
lø19-06 2021
|
15:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
UHT
|
|
|
527078
|
lø19-06 2021
|
16:00
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
|
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2