MENU

Serie 3 , Pulje 3 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
526985
to
13-08 2020
Kl. 18:30
Ballerup BK (1) Farum BK (1) Ballerup Idrætsby
3
-
3
526984
to
13-08 2020
Kl. 19:00
Taarbæk IF IF Skjold Birkerød (2) Springforbi fodboldbaner
3
-
0
526989
15-08 2020
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Albertslund IF (3) Gladsaxe Stadion
Udehold taberdømt
526986
15-08 2020
Kl. 13:00
Hareskov IF Brede IF Birkevang
2
-
0
526987
15-08 2020
Kl. 15:30
ORI-Fodbold (1) B. 1973, Herlev Oppe-Sundby Stadion
3
-
1
526990
to
20-08 2020
Kl. 18:30
Albertslund IF (3) VEPI Albertslund Stadion
0
-
6
526994
22-08 2020
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød (2) Gladsaxe-Hero BK Birkerød Stadion
3
-
3
526993
22-08 2020
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub ORI-Fodbold (1) Lundtofte Idrætsplads
0
-
1
526992
22-08 2020
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev Ballerup BK (1) Elverroad Kunstgræs
2
-
2
526991
22-08 2020
Kl. 15:00
Farum BK (1) Hareskov IF Farum Park
0
-
3
526995
22-08 2020
Kl. 16:00
Brede IF Taarbæk IF Brede Idrætsplads
2
-
4
526996
to
27-08 2020
Kl. 18:30
Ballerup BK (1) Lundtofte Boldklub Ballerup Idrætsby
2
-
5
527000
to
27-08 2020
Kl. 20:00
VEPI IF Skjold Birkerød (2) Glostrup Idrætspark Kunstgræs
5
-
4
526999 fr
28-08 2020
Kl. 18:30
ORI-Fodbold (1) Albertslund IF (3) Oppe-Sundby Stadion
Udehold taberdømt
527001
29-08 2020
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Brede IF Gladsaxe Stadion
0
-
3
526997
29-08 2020
Kl. 13:00
Hareskov IF Taarbæk IF Birkevang
4
-
2
526998
29-08 2020
Kl. 15:00
Farum BK (1) B. 1973, Herlev Farum Park
2
-
2
527002
to
03-09 2020
Kl. 18:00
Albertslund IF (3) Ballerup BK (1) Albertslund Stadion
Hjemmehold taberdømt
527006
to
03-09 2020
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød (2) ORI-Fodbold (1) Birkerød Stadion
3
-
2
527004
05-09 2020
Kl. 11:30
B. 1973, Herlev Hareskov IF Elverroad Kunstgræs
1
-
6
527005
05-09 2020
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Farum BK (1) Lundtofte Idrætsplads
2
-
2
527007
05-09 2020
Kl. 16:00
Brede IF VEPI Brede Idrætsplads
5
-
1
527008
to
10-09 2020
Kl. 18:00
Ballerup BK (1) IF Skjold Birkerød (2) Ballerup Idrætspark
0
-
0
527013
to
10-09 2020
Kl. 20:00
VEPI Taarbæk IF Glostrup Idrætspark Kunstgræs
1
-
2
527012
12-09 2020
Kl. 11:30
B. 1973, Herlev Lundtofte Boldklub Elverroad Kunstgræs
0
-
4
527009
12-09 2020
Kl. 13:00
Hareskov IF Gladsaxe-Hero BK Birkevang
2
-
0
527010
12-09 2020
Kl. 15:00
Farum BK (1) Albertslund IF (3) Farum Park
1
-
2
527011
12-09 2020
Kl. 15:30
ORI-Fodbold (1) Brede IF Oppe-Sundby Stadion
3
-
0
526988
ma
14-09 2020
Kl. 20:00
VEPI Lundtofte Boldklub Glostrup Idrætspark Kunstgræs
1
-
4
527003
ti
15-09 2020
Kl. 19:00
Gladsaxe-Hero BK Taarbæk IF Gladsaxe stadion Kunstgræs
2
-
4
527016
19-09 2020
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Hareskov IF Lundtofte Idrætsplads
0
-
2
527015
19-09 2020
Kl. 13:30
Taarbæk IF ORI-Fodbold (1) Springforbi fodboldbaner
1
-
1
527014
19-09 2020
Kl. 15:00
Albertslund IF (3) B. 1973, Herlev Albertslund Stadion
1
-
5
527018
19-09 2020
Kl. 15:30
IF Skjold Birkerød (2) Farum BK (1) Birkerød Stadion
Hjemmehold taberdømt
527019
19-09 2020
Kl. 16:00
Brede IF Ballerup BK (1) Brede Idrætsplads
9
-
0
527020
to
24-09 2020
Kl. 19:30
Ballerup BK (1) Taarbæk IF Top Danmark Hallen, kunstgræs
1
-
5
527021
26-09 2020
Kl. 13:00
Hareskov IF VEPI Birkevang
Udehold taberdømt
527024
26-09 2020
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev IF Skjold Birkerød (2) Elverroad Kunstgræs
2
-
0
527025
26-09 2020
Kl. 15:00
Lundtofte Boldklub Albertslund IF (3) Lundtofte Idrætsplads
9
-
0
527022
26-09 2020
Kl. 15:00
Farum BK (1) Brede IF Farum Park
3
-
0
527023
26-09 2020
Kl. 15:30
ORI-Fodbold (1) Gladsaxe-Hero BK Oppe-Sundby Stadion
6
-
0
527028
to
01-10 2020
Kl. 20:00
VEPI ORI-Fodbold (1) Glostrup Idrætspark Kunstgræs
1
-
5
527027
03-10 2020
Kl. 11:30
Taarbæk IF Farum BK (1) Lyngby Stadion
4
-
0
527029
03-10 2020
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Ballerup BK (1) Gladsaxe Stadion
4
-
2
527026
03-10 2020
Kl. 15:00
Albertslund IF (3) Hareskov IF Albertslund Stadion
2
-
5
527030
03-10 2020
Kl. 15:30
IF Skjold Birkerød (2) Lundtofte Boldklub Birkerød Stadion
2
-
2
527033
to
08-10 2020
Kl. 19:30
Ballerup BK (1) VEPI Top Danmark Hallen, kunstgræs
0
-
6
527036
10-10 2020
Kl. 11:30
B. 1973, Herlev Taarbæk IF Elverroad Kunstgræs
2
-
4
527034
10-10 2020
Kl. 13:00
Hareskov IF ORI-Fodbold (1) Birkevang
4
-
2
527035
10-10 2020
Kl. 15:00
Farum BK (1) Gladsaxe-Hero BK Farum Park
2
-
1
527037
10-10 2020
Kl. 15:00
Lundtofte Boldklub Brede IF Lundtofte Idrætsplads
3
-
1
527032
10-10 2020
Kl. 15:00
Albertslund IF (3) IF Skjold Birkerød (2) Albertslund Stadion
0
-
2
527041
to
15-10 2020
Kl. 20:00
VEPI Farum BK (1) Glostrup Idrætspark Kunstgræs
0
-
1
527038
to
15-10 2020
Kl. 20:30
Taarbæk IF Lundtofte Boldklub Lyngby Stadion
1
-
3
527042
17-10 2020
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK B. 1973, Herlev Gladsaxe Stadion
3
-
1
527039
17-10 2020
Kl. 13:00
Hareskov IF IF Skjold Birkerød (2) Birkevang
4
-
0
527040
17-10 2020
Kl. 15:30
ORI-Fodbold (1) Ballerup BK (1) Oppe-Sundby Stadion
8
-
0
527043
17-10 2020
Kl. 16:00
Brede IF Albertslund IF (3) Brede Idrætsplads
2
-
0
527045
to
22-10 2020
Kl. 20:00
Ballerup BK (1) Hareskov IF Top Danmark Hallen, kunstgræs
0
-
6
527048
24-10 2020
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Gladsaxe-Hero BK Lundtofte Idrætsplads
0
-
2
527047
24-10 2020
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev VEPI Elverroad Kunstgræs
0
-
2
527044
24-10 2020
Kl. 15:00
Albertslund IF (3) Taarbæk IF Albertslund Stadion
0
-
8
527046
24-10 2020
Kl. 15:00
Farum BK (1) ORI-Fodbold (1) Farum Park
3
-
1
527049
24-10 2020
Kl. 15:30
IF Skjold Birkerød (2) Brede IF Birkerød Stadion
2
-
3
527079
to
15-04 2021
Kl. 18:15
Taarbæk IF Brede IF Springforbi fodboldbaner
6
-
0
527083
fr
16-04 2021
Kl. 20:00
VEPI Albertslund IF (3) Glostrup Idrætspark Kunstgræs
6
-
4
527080
17-04 2021
Kl. 11:00
Ballerup BK (1) B. 1973, Herlev Ballerup Idrætsby
0
-
4
527084
17-04 2021
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK IF Skjold Birkerød (2) Gladsaxe Stadion
2
-
2
527081
17-04 2021
Kl. 13:00
Hareskov IF Farum BK (1) Birkevang
3
-
1
527082
17-04 2021
Kl. 15:30
ORI-Fodbold (1) Lundtofte Boldklub Oppe-Sundby Stadion
3
-
0
527089
on
21-04 2021
Kl. 18:30
IF Skjold Birkerød (2) VEPI Birkerød Stadion
5
-
1
527086
on
21-04 2021
Kl. 19:00
Taarbæk IF Hareskov IF Lyngby Stadion
1
-
2
527085
to
22-04 2021
Kl. 18:15
Albertslund IF (3) ORI-Fodbold (1) Albertslund Stadion
0
-
9
527088
to
22-04 2021
Kl. 18:30
Lundtofte Boldklub Ballerup BK (1) Lundtofte Idrætsplads
6
-
0
527090
to
22-04 2021
Kl. 18:30
Brede IF Gladsaxe-Hero BK Brede Idrætsplads
2
-
2
527092
24-04 2021
Kl. 13:00
Hareskov IF B. 1973, Herlev Birkevang
0
-
0
527093
24-04 2021
Kl. 13:30
Farum BK (1) Lundtofte Boldklub Farum Park
2
-
4
527096
24-04 2021
Kl. 14:30
Taarbæk IF Gladsaxe-Hero BK Springforbi fodboldbaner
1
-
1
527094
24-04 2021
Kl. 15:30
ORI-Fodbold (1) IF Skjold Birkerød (2) Oppe-Sundby Stadion
0
-
0
527091
ti
27-04 2021
Kl. 18:30
Ballerup BK (1) Albertslund IF (3) Ballerup Idrætspark
3
-
3
527095
ti
27-04 2021
Kl. 20:00
VEPI Brede IF Glostrup Idrætspark Kunstgræs
0
-
8
527097
to
29-04 2021
Kl. 18:30
Albertslund IF (3) Farum BK (1) Albertslund Stadion
0
-
4
527101
to
29-04 2021
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød (2) Ballerup BK (1) Birkerød Stadion
3
-
2
527100
01-05 2021
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Hareskov IF Gladsaxe Stadion
2
-
3
527099
01-05 2021
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub B. 1973, Herlev Lundtofte Idrætsplads
2
-
2
527098
01-05 2021
Kl. 14:30
Taarbæk IF VEPI Springforbi fodboldbaner
Udehold taberdømt
527102
01-05 2021
Kl. 16:00
Brede IF ORI-Fodbold (1) Brede Idrætsplads
1
-
2
527087
ti
04-05 2021
Kl. 19:00
B. 1973, Herlev Farum BK (1) Elverroad Kunstgræs
3
-
3
527108 to
06-05 2021
Kl. 20:00
VEPI Gladsaxe-Hero BK Glostrup Idrætspark Kunstgræs
Hjemmehold taberdømt
527103
08-05 2021
Kl. 11:00
Ballerup BK (1) Brede IF Ballerup Idrætsby
Hjemmehold taberdømt
527104
08-05 2021
Kl. 13:00
Hareskov IF Lundtofte Boldklub Birkevang
2
-
1
527107
08-05 2021
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev Albertslund IF (3) Elverroad Kunstgræs
5
-
0
527105
08-05 2021
Kl. 15:00
Farum BK (1) IF Skjold Birkerød (2) Farum Park
3
-
1
527106
08-05 2021
Kl. 15:30
ORI-Fodbold (1) Taarbæk IF Oppe-Sundby Stadion
0
-
2
527031
ti
11-05 2021
Kl. 19:00
Brede IF B. 1973, Herlev Brede Idrætsplads
2
-
0
527110
ti
11-05 2021
Kl. 19:00
Taarbæk IF Ballerup BK (1) Springforbi fodboldbaner
8
-
0
527109
on
12-05 2021
Kl. 18:30
Albertslund IF (3) Lundtofte Boldklub Albertslund Stadion
0
-
7
527111 to
13-05 2021
Kl. 11:00
VEPI Hareskov IF Glostrup Idrætspark Kunstgræs
Hjemmehold taberdømt
527112
to
13-05 2021
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK ORI-Fodbold (1) Gladsaxe Stadion
3
-
3
527113
15-05 2021
Kl. 16:00
IF Skjold Birkerød (2) B. 1973, Herlev Birkerød Stadion
1
-
1
527115
15-05 2021
Kl. 16:00
Brede IF Farum BK (1) Brede Idrætsplads
4
-
2
527017 ti
18-05 2021
Kl. 19:00
Gladsaxe-Hero BK VEPI Gladsaxe Stadion
Udehold taberdømt
527116
22-05 2021
Kl. 11:00
Ballerup BK (1) Gladsaxe-Hero BK Ballerup Idrætsby
2
-
2
527117
22-05 2021
Kl. 13:00
Hareskov IF Albertslund IF (3) Birkevang
10
-
1
527213
22-05 2021
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev Brede IF Elverroad Kunstgræs
0
-
3
527214
22-05 2021
Kl. 15:00
Lundtofte Boldklub IF Skjold Birkerød (2) Lundtofte Idrætsplads
1
-
3
527118
22-05 2021
Kl. 15:00
Farum BK (1) Taarbæk IF Farum Park
1
-
3
527124
22-05 2021
Kl. 15:30
ORI-Fodbold (1) VEPI Oppe-Sundby Stadion
Udehold taberdømt
527219
to
27-05 2021
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød (2) Albertslund IF (3) Birkerød Stadion
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
527217 to
27-05 2021
Kl. 20:00
VEPI Ballerup BK (1) Glostrup Idrætspark Kunstgræs
Hjemmehold taberdømt
527218
29-05 2021
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Farum BK (1) Gladsaxe Stadion
1
-
5
527216
29-05 2021
Kl. 15:30
ORI-Fodbold (1) Hareskov IF Oppe-Sundby Stadion
4
-
0
527220
29-05 2021
Kl. 16:00
Brede IF Lundtofte Boldklub Brede Idrætsplads
2
-
0
527221
to
03-06 2021
Kl. 18:30
Albertslund IF (3) Brede IF Albertslund Stadion
0
-
6
527226
to
03-06 2021
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød (2) Hareskov IF Birkerød Stadion
1
-
8
527222
05-06 2021
Kl. 11:00
Ballerup BK (1) ORI-Fodbold (1) Ballerup Idrætspark
0
-
7
527225
05-06 2021
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Taarbæk IF Lundtofte Idrætsplads
3
-
7
527224
05-06 2021
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev Gladsaxe-Hero BK Elverroad Kunstgræs
3
-
1
527223
05-06 2021
Kl. 15:30
Farum BK (1) VEPI Farum Park
Udehold taberdømt
527215
ti
08-06 2021
Kl. 19:00
Taarbæk IF B. 1973, Herlev Springforbi fodboldbaner
6
-
2
527227
12-06 2021
Kl. 11:00
Taarbæk IF Albertslund IF (3) Springforbi fodboldbaner
14
-
0
527230
12-06 2021
Kl. 11:00
VEPI B. 1973, Herlev Glostrup Idrætspark Kunstgræs
Hjemmehold taberdømt
527231
12-06 2021
Kl. 11:00
Gladsaxe-Hero BK Lundtofte Boldklub Gladsaxe Stadion
3
-
4
527232
12-06 2021
Kl. 11:00
Brede IF IF Skjold Birkerød (2) Brede Idrætsplads
2
-
2
527229
12-06 2021
Kl. 12:00
ORI-Fodbold (1) Farum BK (1) Oppe-Sundby Stadion
2
-
0
527228
12-06 2021
Kl. 13:00
Hareskov IF Ballerup BK (1) Birkevang
Udehold taberdømt
527050
ti
15-06 2021
Kl. 18:00
Albertslund IF (3) Gladsaxe-Hero BK Albertslund Stadion
0
-
5
527054
on
16-06 2021
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød (2) Taarbæk IF Birkerød Stadion
3
-
2
527051
19-06 2021
Kl. 13:30
Farum BK (1) Ballerup BK (1) Farum Park
9
-
0
527052
19-06 2021
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev ORI-Fodbold (1) Elverroad Kunstgræs
6
-
2
527053
19-06 2021
Kl. 15:00
Lundtofte Boldklub VEPI Lundtofte Idrætsplads
Udehold taberdømt
527078
19-06 2021
Kl. 16:00
Brede IF Hareskov IF Brede Idrætsplads
2
-
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning

Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind